Vyhledávání

Výsledky hledání buggyr

Technický ředitel Buggyry Mario Kress v roli testovacího jezdce!

Technický ředitel Buggyry Mario  Kress v roli testovacího jezdce!30.9.2008 - K neobvyklé situaci došlo v průběhu letošního posledního "předzávodního" testování týmu Buggyra International Racing System, které proběhlo v sobotu na letišti v Panenském Týnci. Jako tradičně se testovaly oba závodní speciály, ve voze Markuse Bösigera ovšem plnil roli testovacího jezdce místo Davida Vršeckého technický ředitel Mario Kress.

Buggyra v Jaramě divadlo nechystá! Vyhraje chytřejší a rychlejší .....Ale určitě na BUGGYŘE.

Buggyra v Jaramě divadlo nechystá! Vyhraje chytřejší a rychlejší .....Ale určitě na BUGGYŘE.25.9.2008 - Velmi příjemné starosti musí v těchto dnech řešit top management týmu Buggyra International Racing System. Po předposledním podniku v Le Mans je totiž jasné, že se mistrem Evropy stane vedoucí muž průběžného pořadí David Vršecký nebo obhájce titulu Markus Bösiger! Ve prospěch českého jezdce hovoří náskok 18 bodů!

Buggyra před finále jediný bod od titulu!

Buggyra před finále jediný bod od titulu!25.9.2008 - I ve výsledkově tak nejistém sportovním odvětví, jakým je truckracing, existuje po nedělním pohárovém závodě jedna jistota. Pokud David Vršecký získá v Jaramě pouhý bod, obhájí Buggyra po triumfu v Poháru konstruktérů rovněž individuální titul!

Buggyry ovládly sobotní kvalifikaci v Le Mans

20.9.2008 - Markus Bösiger vyhrál osmikolovou kvalifikaci v Le Mans, jeho stájový druh a vedoucí jezdec průběžného pořadí David Vršecký skončil druhý. A protože jediný soupeř Buggyr v boji o mistrovský titul Albacete nedojel a do pohárového závodu tak bude startovat z poslední řady, může roudnický tým pomýšlet na zisk double. A to nejen v dnešním pohárovém závodě!

Roudnický tým Buggyra by prý měl do budoucna trochu přibrzdit

Roudnický tým Buggyra by prý měl do budoucna trochu přibrzdit19.9.2008 - A je to tady! Závod v Zolderu přinesl týmu Buggyra International Racing System první titul sezóny, když dvojice Bösiger – Vršecký deklasovala jezdce slavných automobilek a stejně jako loni může slavit týmový titul dva podniky před koncem šampionátu. V této souvislosti se objevily (zatím neoficiální hlasy) o tom, že by měl roudnický tým do budoucna trochu přibrzdit. V opačném případě se totiž může stát, že zůstane v soutěži sám! Nikoho prý nebaví zdrcující převaha jednoho týmu.

Buggyra předčasně slavila první titul !

Buggyra předčasně slavila první titul !19.9.2008 - Již dva podniky před koncem letošního Evropského poháru tahačů je jasné, že stejně jako loni budou po závěrečném závodě sezóny v Jaramě přebírat z rukou představitelů FIA cenu za vítězství v truckové obdobě Poháru konstruktérů zástupci týmu Buggyra International Racing System. Náskok 217 bodů je totiž před Le Mans a Jaramou nedostižitelný!

Buggyra v neděli v Zolderu opět zlatá. David Vršecký upevnil průběžné vedení !!!

15.9.2008 - Dvanáct kol přineslo velmi zajímavou pídívanou, ze které nakonec oba jezdci na modrých speciálech dokázali vytěžit z minima maximum. Na rozdíl od kvalifikace netrápila Markuse s Davidem elektronika, ale potíže s pneumatikami. Podstatně větší trable musel řešit David, který jel prakticky devět ze dvanácti kol na poloprázdných levých zadních pneumatikách. A tak zatímco si jel Markus vcelku v poklidu pro druhé místo za Albacetem, musel David zvládnout dravou smečku pronásledovatelů ve složení Altenstrasser, Belloc, Hahn. To, že se mu to nakonec podařilo považuje za malý zázrak.

Sobota v Zolderu opět se starými známými. Buggyry na stupních, ale až za Albacetem

13.9.2008 - Dvanáct kol přineslo velmi zajímavou podívanou, ze které nakonec oba jezdci na modrých speciálech dokázali vytěžit z minima maximum. Na rozdíl od kvalifikace netrápila Markuse s Davidem elektronika, ale potíže s pneumatikami. Podstatně větší trable musel řešit David, který jel prakticky devět ze dvanácti kol na poloprázdných levých zadních pneumatikách. A tak zatímco si jel Markus vcelku v poklidu pro druhé místo za Albacetem, musel David zvládnout dravou smečku pronásledovatelů ve složení Altenstrasser, Belloc, Hahn

Buggyra v Mostě vyhrávala a nezapomněla ani na charitu

Buggyra v Mostě vyhrávala a nezapomněla ani na charitu5.9.2008 - Výtěžek z aukce, který dosáhl v součtu obou dní takřka 100 000 Kč, putoval na konto Domova sociální péče pro mentálně postižené děti v Liběšicích. "Nikdy jsem neměl s charitou sebemenší problém a podobné nápady jen vítám," potvrdil hrdina mosteckého víkendu David Vršecký. Slova vedoucího muže průběžného pořadí jen potvrzuje skutečnost, že do aukce neváhal věnovat dva skutečné skvosty – helmu a kombinézu, ve kterých vytvořil v únoru 2004 v Dubaji světový rychlostní rekord

Truckerský titul vyhraje ten lepší a rychlejší ! Bude to opět Buggyra ?

Truckerský titul vyhraje ten lepší a rychlejší ! Bude to opět Buggyra ?3.9.2008 - Jak ukázala neděle, Markus udělá všechno pro to, aby titul obhájil. Říká se, že když se dva perou, směje se ten třetí," poukazuje na dosavadní suverenitu dvojice Vršecký – Bösiger. Podle jeho názoru ovšem s sebou tento stav přináší zároveň nemalou výhodu. "O titul bojují jezdci, kteří si váží jeden druhého a vědí, že z jejich případného neuváženého skutku může profitovat třetí strana. Jsem přesvědčen, že v tomto případě zvítězí zdravý rozum ..

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu