Vyhledávání

Výsledky hledání buggyra

Buggyra míří do Monte Carla mezi hvězdy motoristického sportu. Dostane tituly !!!

Buggyra míří do Monte Carla mezi hvězdy motoristického sportu. Dostane tituly !!!11.12.2008 - Podle týmového manažera Jana Kalivody je pozvání třech nejlepších jezdců a vyhlášení týmové soutěže důkazem narůstající prestiže truckracingu ve světě

Tomáš Enge v rámci světového rekordu okusil superrychlý tahač stáje Buggyra

4.12.2008 - Zbývají na světě ještě vůbec nějaké závodní automobily, které nepoznal Tomáš Enge? Něco se najde, nicméně po premiéře za volantem tahače už „toho“ moc nezbývá. Tomáš přijal pozvánku stáje Buggyra k návštěvě týmového pokusu o světový rekord, přičemž dostal také příležitost mocný stroj otestovat

Rekordní Super Buggyra připravena! Pokus s rychle blíží !!

Rekordní Super Buggyra připravena! Pokus s rychle blíží !!20.11.2008 - Pevný kilometr totiž představuje přece jen poněkud odlišnou disciplínu, než kilometr s letmým startem. Takže byť se na první pohled jedná o stejný speciál (hmotnost 4 500 kg, síla takřka 2000 koní), se kterým se David pokoušel v mrazivém prosinci 2006 o rekord s letmým startem, zdání klame

Buggyra má výzvy ráda a stojí tedy před další : Pokoří rychlostní rekord na pevný kilometr?

Buggyra má výzvy ráda a stojí tedy před další : Pokoří rychlostní rekord na pevný kilometr?18.11.2008 - Závody jsou bohužel sešněrovány technickými pravidly. Naopak speedové auto povoluje z technického hlediska skoro všechno. A práce na supertrucku nás posouvá dále i při přípravě závodního auta pro evropský pohár.“

F1: Hamilton versus Massa 3:2. Z tipů členů týmu Buggyra se těší se větší důvěře mladý Brit.

F1: Hamilton versus Massa 3:2. Z tipů členů týmu Buggyra se těší se větší důvěře mladý Brit.1.11.2008 - I tým Buggyra International Racing System žije vcelku pochopitelně závěrem šampionátu závodů Formule 1, ve kterém si to spolu v boji o mistrovský titul rozdají v neděli v Brazílii Lewis Hamilton (McLaren) a Felipe Massa (Ferrari). Jak vidno z tipů jednotlivých členů týmu, těší se větší důvěře mladý Brit.

Buggyra versus MAN 23:11. Radostné bilancování českého týmu Buggyra

Buggyra versus MAN 23:11. Radostné bilancování českého týmu Buggyra14.10.2008 - Radostné bilancování čeká na tým Buggyra International Racing System na zítřejší mimořádné tiskové konferenci u příležitosti vyhodnocení sezóny 2008, jejímž vrcholem byl titul mistra Evropy Davida Vršeckého, který tak navázal na loňský titul Bösigera. Po racetruckových érách SISU, Mercedes a MAN lze proto již dnes hovořit o éře Buggyry!

Sobota v Jaramě 2008 : Buggyra slaví celkové double ! David si jede s přehledem pro titul....

Sobota v Jaramě 2008 : Buggyra slaví celkové double ! David si jede s přehledem pro titul....4.10.2008 - Markus Bösiger na neděli rozhodně neplánuje totální ofenzívu. "Nemá to cenu. David si jede s přehledem pro titul. O ten ho mohou připravit pouze technické problémy. K našemu sportu to sice patří, rozhodně mu to ale nepřeji. Titul míří do dobrých rukou."

Buggyra táhne na Madrid! Finále 2008 se blíží

Buggyra táhne na Madrid! Finále 2008 se  blíží30.9.2008 - Vzhledem k tomu, že Davidův závodní speciál ozdobil zbrusu nový motor, se v roudnickém Buggyra Technology Centru pracovalo do včerejšího večera. "V sobotu se testovala obě auta, bylo nezbytné vše důkladně zkontrolovat, abychom předešli eventuálním nepříjemným překvapením," potvrdil šéf logistiky Petr Marek.

Buggyra v Jaramě divadlo nechystá! Vyhraje chytřejší a rychlejší .....Ale určitě na BUGGYŘE.

Buggyra v Jaramě divadlo nechystá! Vyhraje chytřejší a rychlejší .....Ale určitě na BUGGYŘE.25.9.2008 - Velmi příjemné starosti musí v těchto dnech řešit top management týmu Buggyra International Racing System. Po předposledním podniku v Le Mans je totiž jasné, že se mistrem Evropy stane vedoucí muž průběžného pořadí David Vršecký nebo obhájce titulu Markus Bösiger! Ve prospěch českého jezdce hovoří náskok 18 bodů!

Buggyra před finále jediný bod od titulu!

Buggyra před finále jediný bod od titulu!25.9.2008 - I ve výsledkově tak nejistém sportovním odvětví, jakým je truckracing, existuje po nedělním pohárovém závodě jedna jistota. Pokud David Vršecký získá v Jaramě pouhý bod, obhájí Buggyra po triumfu v Poháru konstruktérů rovněž individuální titul!

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu