Vyhledávání

Výsledky hledání buggyra

Roudnický tým Buggyra by prý měl do budoucna trochu přibrzdit

Roudnický tým Buggyra by prý měl do budoucna trochu přibrzdit19.9.2008 - A je to tady! Závod v Zolderu přinesl týmu Buggyra International Racing System první titul sezóny, když dvojice Bösiger – Vršecký deklasovala jezdce slavných automobilek a stejně jako loni může slavit týmový titul dva podniky před koncem šampionátu. V této souvislosti se objevily (zatím neoficiální hlasy) o tom, že by měl roudnický tým do budoucna trochu přibrzdit. V opačném případě se totiž může stát, že zůstane v soutěži sám! Nikoho prý nebaví zdrcující převaha jednoho týmu.

Buggyra předčasně slavila první titul !

Buggyra předčasně slavila první titul !19.9.2008 - Již dva podniky před koncem letošního Evropského poháru tahačů je jasné, že stejně jako loni budou po závěrečném závodě sezóny v Jaramě přebírat z rukou představitelů FIA cenu za vítězství v truckové obdobě Poháru konstruktérů zástupci týmu Buggyra International Racing System. Náskok 217 bodů je totiž před Le Mans a Jaramou nedostižitelný!

Buggyra v neděli v Zolderu opět zlatá. David Vršecký upevnil průběžné vedení !!!

15.9.2008 - Dvanáct kol přineslo velmi zajímavou pídívanou, ze které nakonec oba jezdci na modrých speciálech dokázali vytěžit z minima maximum. Na rozdíl od kvalifikace netrápila Markuse s Davidem elektronika, ale potíže s pneumatikami. Podstatně větší trable musel řešit David, který jel prakticky devět ze dvanácti kol na poloprázdných levých zadních pneumatikách. A tak zatímco si jel Markus vcelku v poklidu pro druhé místo za Albacetem, musel David zvládnout dravou smečku pronásledovatelů ve složení Altenstrasser, Belloc, Hahn. To, že se mu to nakonec podařilo považuje za malý zázrak.

Buggyra v Mostě vyhrávala a nezapomněla ani na charitu

Buggyra v Mostě vyhrávala a nezapomněla ani na charitu5.9.2008 - Výtěžek z aukce, který dosáhl v součtu obou dní takřka 100 000 Kč, putoval na konto Domova sociální péče pro mentálně postižené děti v Liběšicích. "Nikdy jsem neměl s charitou sebemenší problém a podobné nápady jen vítám," potvrdil hrdina mosteckého víkendu David Vršecký. Slova vedoucího muže průběžného pořadí jen potvrzuje skutečnost, že do aukce neváhal věnovat dva skutečné skvosty – helmu a kombinézu, ve kterých vytvořil v únoru 2004 v Dubaji světový rychlostní rekord

Truckerský titul vyhraje ten lepší a rychlejší ! Bude to opět Buggyra ?

Truckerský titul vyhraje ten lepší a rychlejší ! Bude to opět Buggyra ?3.9.2008 - Jak ukázala neděle, Markus udělá všechno pro to, aby titul obhájil. Říká se, že když se dva perou, směje se ten třetí," poukazuje na dosavadní suverenitu dvojice Vršecký – Bösiger. Podle jeho názoru ovšem s sebou tento stav přináší zároveň nemalou výhodu. "O titul bojují jezdci, kteří si váží jeden druhého a vědí, že z jejich případného neuváženého skutku může profitovat třetí strana. Jsem přesvědčen, že v tomto případě zvítězí zdravý rozum ..

Rekapitulace nejúspěšnějšího víkendu všech dob v podání týmu Buggyra !

31.8.2008 - Poslední závod mosteckého truckového víkendu se stal kořistí Markuse Bösigera, který dal velmi výrazně najevo, jak urputně hodlá bojovat o druhý titul v řadě. A protože druhý dojel David Vršecký, podařil se jezdcům na Buggyrách v historii truckracingu doposud nevídaný kousek – vybojovat první dvě místa ve všech deseti víkendových kláních. Samotný závod pak přinesl podstatně více vzrušení, než předchozí kvalifikace

Perný týden v týmu Buggyra před Mostem

Perný týden v týmu Buggyra  před Mostem23.8.2008 - Již v pondělí začne pro nejúspěšnější tým truckové současnosti Buggyra International Racing System domácí závod v Mostě. Hned první den nového týdne totiž vyrazí mechanici na mostecké závodiště stavět již tradičně bombastické depo.

Zástupci týmu Buggyra se vrátili z Brazílie s řadou poznatků

8.8.2008 - Svou brazilskou misi má za sebou závodní inženýr týmu Buggyra International Racing System Robin Dolejš. Pětidenní pracovní pobyt, v jehož průběhu vedl spolu s technickým ředitele týmu Mario Kressem jednání o další spolupráci s koncernem VW, přinesl podle jeho názoru řadu cenných poznatků.

Delegace týmu Buggyra míří ladit spolupráci do Brazílie

Delegace týmu Buggyra míří ladit spolupráci do Brazílie28.7.2008 - Příští pátek odletí na pracovní návštěvu země kávy, fotbalu, sličných dívek, ale stejně tak vysoce prestižního truckového šampionátu delegace týmu Buggyra International Racing System. Tuto tvoří technický ředitel týmu Mario Kress a závodní inženýr Robin Dolejš.

Buggyra na MS doma v Roudnici. Ale ve vodním slalomu a jako ozdoba

Buggyra na MS doma v Roudnici. Ale ve vodním slalomu a jako ozdoba25.7.2008 - V průběhu tohoto víkendu se v Roudnici nad Labem uskuteční juniorské mistrovství světa ve vodním slalomu. Tým Buggyra International Racing System bude na akci zastoupen minimálně prostřednictvím "ostrého" tahače Davida Vršeckého! Účast samotného Davida je ovšem v této chvíli nejistá.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu