Vyhledávání

Výsledky hledání buggyra

Technický ředitel týmu Buggyra Kress je střízlivým optimistou

Technický ředitel týmu Buggyra Kress je střízlivým optimistou14.6.2007 - Jestliže se na konci loňské sezóny vyjadřoval technický ředitel týmu Buggyra International Racing System Mario Kress v tom smyslu, že zima bude ve znamení práce na spolehlivosti speciálů, dosavadní průběh sezóny ukazuje, že se tento záměr zdařil.

Buggyra dvakrát zlatá v Albacete! Vršecký si vztek vynahradil !!!

Buggyra dvakrát zlatá v Albacete! Vršecký si vztek vynahradil !!!3.6.2007 - „Fantazie, mám velkou radost,“ hlesl vzápětí po dojezdu do cíle potem promáčený Vršecký, který startoval do hlavního závodu po nepovedené kvalifikaci až ze sedmého místa. Hned po startu ovšem využil kolize jezdců před ním a dostal se na třetí pozici za dvojici Bösiger – Oestreich.

Buggyra letos kraluje, týmový rekord překonán

Buggyra letos kraluje, týmový rekord překonán23.5.2007 - Stejně jako v individuálním mistrovství kraluje tým Buggyra International Racing Systém i nové soutěži, kterou je mistrovství Evropy dvojic. V něm startují dvojice jezdců, které spojuje příslušnost ke stejné značce.

Buggyra testovala a improvizovala

Buggyra testovala a improvizovala27.4.2007 - Po triumfu v Barceloně proběhlo včera v Mostě za účasti jezdců Markuse Bosigera a Davida Vršeckého očekávané testování týmu Buggyra International Racing Systém. Nutno podotknout, že svým způsobem se jednalo o testování doposud neobvyklé. Inženýři týmu věrni anglické fotbalové filozofii, podle které se vítězná sestava nemění, se totiž rozhodli věnovat včerejší den převážně improvizaci.

Buggyra přes úspěch chystá další testování

Buggyra přes úspěch chystá další testování12.4.2007 - I přes skvělé představení dvojice Bösiger –Vršecký v úvodním podniku letošního šampionátu v Barceloně pokračují práce v roudnickém Buggyra Technology Centru s neztenčenou intenzitou.

Buggyra vévodí po úvodu sezóny značkám

6.4.2007 - Start v novém týmu z kategorie snů má za sebou Markus Bösiger. Ačkoli v Barceloně startoval v týmu Buggyra International Racing System vůbec poprvé, našel v průběhu celého závodního víkendu jediného přemožitele až v nedělním pohárovém závodě. V něm se musel sklonit před uměním svého stájového druha Davida Vršeckého a dojel druhý.

Buggyra na okruhu Catalunya před prvním závodem sezony

29.3.2007 - Již v úterý večer kolem 21.30 hod, tedy se značným časovým předstihem dorazili do tradičního dějiště konání úvodního podniku EP tahačů mechanici týmu Buggyra International Racing Systém. Na „vině“ této pozitivní skutečnosti byl podle týmového manažera Standy Dvořáka zcela bezproblémový průběh cesty.

Buggyra na Barcelonu připravena

19.3.2007 - I po druhém dnu závěrečného testování před úvodním závodem letošního evropského šampionátu tahačů v Barceloně (31.3 – 1.4.) panuje v týmu Buggyra International Racing System absolutní spokojenost.

Historie týmu BUGGYRA začala v roce 2001

17.3.2007 - Píše se 19. duben 2001. V prostorách nově vybudovaného Buggyra Technology Centra v areálu Roudnických strojíren byl právě předveden nový závodní speciál třídy Super Race Truck Buggyra. Vedle neobvyklého názvu a originálního designu poutá pozornost i osoba jezdce. Tím se totiž stává mistr Evropy a jeden z nejúspěšnějších pilotů truckové historie Gerd Koerber.

Letošní Buggyra je mírně zkrácená

8.3.2007 - Novou míru svého speciálu kvituje i David Vršecký. Byť zároveň přiznává, že se jedná o změnu na první pohled zcela nepostřehnutelnou. „Před prvním testováním mě samozřejmě nenapadlo měřit auto. A i kdyby tomu tak bylo, stejně netuším, jaké rozměry měla loňská Buggyra,“ řekl Vršecký s tím, že poprvé začal o možných změnách uvažovat v průběhu jízdy

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu