Vyhledávání

Výsledky hledání civic

Honda Civic s benzínovým motorem a automatem

Honda Civic s benzínovým motorem a automatem16.9.2011 - Test Civicu v 5-ti dveřové verzi s výbornou benzinovou 1,8-kou VTEC, ale bohužel s 5-ti stupňovým automatem. Vůz i na sklonku výroby stále převapuje netradičním designem. Na jaře 2012 má být představen oficiálně nový model Civicu.

Exkluzivní náhled na novou Hondu Civic na IAA 2011

14.9.2011 - Při této příležitosti automobilka zveřejnila první exkluzivní fotografie nového modelu. Tento automobil, který byl vyvinut speciálně pro evropský trh, bude nabízen jako pětidveřový hatchback a bude konkurovat ostatním vozům v C-segmentu. Prodej nového modelu bude zahájen počátkem roku 2012.

Honda na autosalonu IAA ve Frankfurtu představila svůj nový model Civic

14.9.2011 - Tento model, který byl vyvinut speciálně pro evropský trh, bude nabízen výhradně jako pětidveřový hatchback a bude konkurovat ostatním vozům v C-segmentu, který je nejdůležitější součástí evropského automobilového trhu. Prodej nového modelu bude zahájen počátkem roku 2012.

Nová Honda Civic bude představena na zářijovém autosalonu IAA 2011 ve Frankfurtu

31.8.2011 - Tento model, který byl vyvinut speciálně pro evropský trh, bude nabízen výhradně jako pětidveřový hatchback a bude konkurovat ostatním vozům v C-segmentu. Prodej nového modelu bude zahájen počátkem roku 2012.

Honda na zářijovém autosalonu IAA ve Frankfurtu představí svůj nový model Civic

Honda na zářijovém autosalonu IAA ve Frankfurtu představí svůj nový model Civic26.8.2011 - Tento model, který byl vyvinut speciálně pro evropský trh, bude nabízen výhradně jako pětidveřový hatchback a bude konkurovat ostatním vozům v C-segmentu. Prodej nového modelu bude zahájen počátkem roku 2012.

Na IAA ve Frankfurtu se představí nový model Civic

12.8.2011 - Tento model, který byl vyvinut speciálně pro evropský trh, bude nabízen výhradně jako pětidveřový hatchback a bude konkurovat ostatním vozům v C-segmentu. Prodej nového modelu bude zahájen počátkem roku 2012.

Nová Honda Civic a příští generace modelu CR V se budou vyrábět v britském závodě

1.8.2011 - Nový Civic, který byl navržen výhradně pro evropský trh a který absolvoval rozsáhlé testy na evropských silnicích, představuje již devátou generaci oblíbeného hatchbacku. První generace modelu Honda Civic byla představena již v roce 1972.

Honda na zářijovém autosalonu IAA ve Frankfurtu představí svůj nový Civic pro Evropu

29.7.2011 - Tento model, který byl vyvinut speciálně pro evropský trh, bude nabízen výhradně jako pětidveřový hatchback a bude konkurovat ostatním vozům v C-segmentu. Prodej nového modelu bude zahájen počátkem roku 2012.

Petru Grafkovi s Hondou Civic se návrat v Lužičkách vydařil. Vyhrál nabitou třídu 9.

Petru Grafkovi s Hondou Civic se návrat v Lužičkách vydařil. Vyhrál nabitou třídu 9.27.4.2011 - Po dlouhé závodní pauze jsme zvolili od začátku soutěže opatrnější tempo, přesto jsme měli hned na úvodní erzetě krizovku. Naštěstí jsme ji ale ustáli. Kromě toho jsme od poloviny prvního průjezdu Ještědem dojížděli do cíle na blinkry, jelikož se auto najednou začalo chovat, jako bychom měli defekt

Akční nabídka pro modely Civic 5D, CR V, Jazz, Accord, City a nově také CR Z

Akční nabídka pro modely Civic 5D, CR V, Jazz, Accord, City a nově také CR Z1.4.2011 - Platnost uvedených nabídek je od 1.4.2011 do 30.6.2011.

 další stránky 1 2 3 4


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu