Vyhledávání

Výsledky hledání clio

Premiérová sezóna Bohemia Clio Cupu je pro Horňáka dobře rozjetá. A nyní Most

5.8.2011 - V celkovom poradí je síce na druhom mieste priebežného poradia, ale iba o jeden bod a má pred sebou poslednú štvoricu pretekov na pre neho známych tratiach.

Clio Cup Bohemia přijíždí za týden premiérově do Mostu

28.7.2011 - Závody Renault Clio Cupu Bohemia byly doposud ozdobou všech závodních víkendů, jejichž byly součástí a ne jinak tomu určitě bude i v Mostě, kde budou zcela jistě patřit k vrcholu celého závodního víkendu. Shlédnout tuto jedinečnou podívanou by si neměl nechat ujít žádný správný fanda a tak přijďte i Vy podpořit trojlístek českých jezdců

ROPRO Clio R3 Trophy se Bohemií se přehoupl do své druhé poloviny.

ROPRO Clio R3 Trophy se Bohemií se přehoupl do své druhé poloviny.19.7.2011 - Cílem v Mladé Boleslavi tak projely jen dvě posádky s Renaulty Clio R3. Vzhledem k velmi těžkým podmínkám si obě zaslouží uznání, protože zejména pro posádky s jednou poháněnou nápravou bylo dosažení cíle v Mladé Boleslavi rovno vítězství. Ti nejšťastnější byli nakonec Lubomír Minařík s Janem Ryšánkem, kteří si tak zopakovali triumf z předchozí rally

V pořadí sedmý a osmý závod Renault Clio Cupu Bohemia se jel na Oscherschlebenu

V pořadí sedmý a osmý závod Renault Clio Cupu Bohemia se jel na Oscherschlebenu19.7.2011 - Domácí jezdec týmu Schlaug Motorsport - Alf Ahrens beze zbytku využil v sobotu vybojované pole position a v třicetiminutovém závodě zvítězil způsobem start-cíl. Po celých 17 kol mu přitom na nárazníku vysel další německý jezdec Marc-Uwe von Niesewand z týmu Schlaeppi Race - Tec. Rozdíl mezi těmito dvěma jezdci v cíli představoval přesně osm desetin vteřiny.

Druhá polovina premiérového Clio Cupu Bohemia začne za týden na Oscherslebenu

Druhá polovina premiérového Clio Cupu Bohemia začne za týden na Oscherslebenu9.7.2011 - Trať na Oscherslebenu má stejně jako Slovakiaring charakter "autodráhového" okruhu, který divákům nabízí možnost shlédnout většinu ze 3.667 metrů dlouhého okruhu. Hlavní dominantou této trati je hned první dvojice zatáček u Hotelu, které od jezdců vyžadují naprostou koncentrovanost a zvládnutou techniku.

Lubomír Minařík nejrychlejší posádkou Clio R3 Czech Trophy v Hustopečích

Lubomír Minařík nejrychlejší posádkou Clio R3 Czech Trophy v Hustopečích30.6.2011 - Jejich bíločervený Renault Clio R3 dojel do cíle na šestnáctém místě absolutní klasifikace a druhém ve třídě 5 kam atmosférická dvoukolka s dvoulitrovým motorem patří. Položili jsme proto po seznamovacích jízdách Rally Bohemia jezdci několik otázek.

Také vozy Clio R3 bojovaly v Hustopečích a nyní jejich posádky čeká Bohemia

Také vozy Clio R3 bojovaly v Hustopečích a nyní jejich posádky čeká Bohemia28.6.2011 - Z vítězství se v Hustopečích mohli radovat Lubomír Minařík s Janem Ryšánkem, kteří bíločervený Renault Clio R3 dovedli do cíle na 16. místě absolutně a druhém ve třídě 5. Další posádka ROPRO Clio R3 Czech Trophy - Milan Kneifel s Jaroslavem Blažkem na ně ztratila přes tři a půl minuty a obsadila 4. místo ve třídě 5.

V prvním závodě Clio Cupu Bohemia na Nürburgringu vítězí Manuel Zumstein

13.6.2011 - Zástupce promotéra, pan Josef Křenek, zhodnotil dnešní závod slovy: "Na Nürburgringu jsme dnes viděli další napínavý a vyrovnaný závod, který se oproti předchozím závodům obešel bez výjezdu Safety caru. Jezdci předvedli krásný a přitom férový závod bez vážnějších kolizí a to i přes to, že 15 aut bylo v jediné vteřině."

Polský jezdec Jan Kisiel si vyjel pole position pro třetí závod Clio Cupu Bohemia na Slovakiaringu

Polský jezdec Jan Kisiel si vyjel pole position pro třetí závod Clio Cupu Bohemia na Slovakiaringu21.5.2011 - Kisiel se svým Cliem zajel nejrychlejší kolo za 2:27.299. Tento čas byl o 0,499 vteřiny lepší než čas domácího Moroslava Horňáka (WILLIAM RACING TEAM). Třetí nejrychlejší čas zajel německý jezdec Dino Calcum

Na Slovakiaringu se příští víkend představí 23 jezdců v klání Renault Clio Cup Bohemia.

Na Slovakiaringu se příští víkend představí 23 jezdců v klání Renault Clio Cup Bohemia.12.5.2011 - Dalším význačným prvkem jsou čtyři uměle vytvořené horizonty, které umějí být velice zrádné. Obzvláště ten druhý v pořadí, za kterým jezdci brzdí z plné rychlosti do pravotočivého vracáku.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu