Vyhledávání

Výsledky hledání epilog

Michal Matějovský s Vladem Hybáčkem mají titul. Epilog se jim vydařil

25.10.2010 - V šestihodinovém závodě šlo týmu o všechno. Už před závodem bylo totiž jasné, že jedině lepší umístění před jejich největšími konkurenty - posádkou M. Foukal, T. Foukal s vozem Honda S 2000 - může pro Matějovského a Hybáčka znamenat zisk titulu Mistra ČR.

Charouzovy Mercedesy DTM kralovaly Epilogu. V závěru šestihodinovky došlo k nečekanému.......!!

25.10.2010 - Jezdci stříbrno-červených Mercedesů se nedopustili sebemenší chyby a do cíle šestihodinového závodu dojeli v opačném pořadí, než do cíle první tříhodinovky. Z vítězství se tedy radovala čtveřice(????) Antonín Charouz- viz dodatek) – Jan Charouz – Petr Charouz – Adam Lacko.

Mičánek Motorsport dojel při Epilogu bronzový jen v úvodní tříhodinovce.

24.10.2010 - Porucha bezinového vstřikovacího čerpadla ukončila po polovině šestihodinového vytrvalostního závodu Epilog závěrečnou letošní kapitolu stáje Mičánek Motorsport. Jedinou pozitivní bilancí tak zůstalo čtvrté místo posádky Josef Šmarda a Tomáš Mičánek s Renaultem Clio ve třídě do 2000 ccm. Na stejném místě skončila tato dvojice i v loňském závodě.

Mercedesy DTM v Brně při Epilogu, jak jinak, v první řadě

23.10.2010 - Oproti loňskému roku, kdy se teplota pohybovala lehce nad nulou, vyjely na brněnský okruh celkem tři vozy specifikace DTM. Tým Cars.cz Charouz Racing nasadí do šestihodinové bitvy dva speciály Mercedes-Benz C-Klasse AMG DTM.

Na Epilogu přihlížel i třeba tenista Tomáš Berdych

24.10.2010 - Invicta Epilog lákal hvězdy. Poslední závod sezony na Automotodromu Brno si nenechal ujít Tomáš Berdych, Radek Dlouhý ani Tomáš Hron

Motocyklový závodník Abaja válí i za volantem. Epilog se rozjíždí

Motocyklový závodník Abaja válí i za volantem. Epilog se rozjíždí23.10.2010 - Nejlepší kolo zajel za 2 minuty a 21 sekund. To je výkon, za který by se nemusel stydět ani ostřílený profesionál. „Bylo to super! Ani ale nevím, jestli je to tak dobrý výsledek,“ říkal skromně.

Děti z dětského domova Telč se při víkendovém Epilogu dostanou i do zákulisí

23.10.2010 - Během posledního závodu na Masarykově okruhu v této sezoně se podívají do míst, která bývají většině lidí zapovězena a zahalená tajemstvím.

Karel Abraham již v Brně před Epilogem prohání vůz SEAT

Karel Abraham již v Brně před Epilogem prohání vůz SEAT22.10.2010 - Jako host týmu pojede motocyklový závodník Karel Abraham. Čtveřice jezdců Vlado Hybáček, Michal Matějovský, Karel Abraham a Patric Nemec se již absolvovala testovací jízdy. Samotný šestihodinový závod bude zahájen v sobotu ve 14 hodin.

Speciály MB DTM připraveny na finálový Epilog. Snad je opět nezastaví zima, jako vloni

Speciály MB DTM připraveny na finálový Epilog. Snad je opět nezastaví zima, jako vloni21.10.2010 - O titul v Mezinárodním mistrovství ČR automobilů ve vytrvalostních závodech bude bojovat trojice jezdců Antonín Charouz, Lukas Lichtner-Hoyer a Tomáš Kostka. Také stáj Cars.cz Charouz Racing bude v Brně bojovat o titul mezi týmy; zatím jí v průběžném hodnocení patří druhá pozice.

Filip Sládečka s už jasným slovenským titulem pojede i na Epilogu

Filip Sládečka s už jasným  slovenským titulem pojede i na Epilogu20.10.2010 - V rámci šprintov vyhral čo sa dalo, v rámci vytrvalostných mu patrí v celkovom hodnotení štvrtá priečka. Napriek tomu mu celkový súčet bodov zabezpečil už predčasne aj titul „Absolútny Majster Slovenska v pretekoch na okruhu.“

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu