Vyhledávání

Výsledky hledání epilog

Šenkýř Motorsport na Epilogu 2008 v cíli jen s jedním vozem BMW M3 GTR, druhý shořel

Šenkýř Motorsport na Epilogu 2008 v cíli jen s jedním vozem BMW M3 GTR, druhý  shořel29.10.2008 - Se dvěma vozy BMW M3 GTR a cílem bojovat o nejvyšší příčky v divizi 4 do 3500ccm nastoupil brněnský tým Šenkýř Motorsport o uplynulém víkendu na start šestihodinového vytrvalostního závodu na Automotodromu v Brně. Po slibném úvodu závodu však přišly i technické potíže, kvůli kterým jeden vůz do cíle nedojel a druhý z prvního místa tříapůllitrové třídy klesl na místo čtvrté.

Zálusk na nejvyšší příčku v rámci slovenského mistrovství ukojili na Epilogu Horňák s Konôpkom

Zálusk na nejvyšší příčku v rámci slovenského mistrovství ukojili na Epilogu Horňák s Konôpkom27.10.2008 - Prvou dvojicou ktorá mala zálusk na najvyššiu priečku v rámci slovenských majstrovstiev bola dvojica Mirov - Horňák s Konôpkom na vozidle Porsche 911 GT3. Dostatočný bodový náskok pred konkurenciou v priebežnej klasifikácii pred poslednými pretekmi ich predurčovala na zisk titulu.

Janákův stříbrný závěr sezóny s AUDI DTM na Epilogu

Janákův stříbrný závěr sezóny s AUDI DTM na Epilogu26.10.2008 - Jiří Janák, podruhé v roli hosta Bohemia Racing Teamu, usedl do kokpitu jednoho z nejsilnějších vozů jaké po českých kolbištích krouží, Audi A4 DTM. Z původního plánu – dvě auta, dvě posádky- však tým musel upustit po páteční hrozivě vypadající nehodě Milana Maděryče.

Brňané Hladík s Dudou potvrdili v Epilogu úspěšnou sezonu a opět vyhráli dvoulitry

Brňané Hladík s Dudou potvrdili v Epilogu úspěšnou sezonu a opět vyhráli dvoulitry26.10.2008 - Z šesti startů pětkrát jezdci stáje TechFuture vyhráli a brněnským výsledkem jen upevnili zisk titulu letošních mistrů republiky. Týmový úspěch rozšířila posádka druhého Renaultu Clio Jiří Pecina a Patrik Hes, která skončila v tříhodinovém závodě na bronzovém stupínku. V domácím šampionátu týmů obsadila stáj TechFuture v absolutním pořadí třetí místo.

Na bedně při sobotním Epilogu 2008 v Brně pouze speciály DTM. Za nimi Corvette C5 a Ferrari F 430

Na bedně při sobotním Epilogu 2008 v Brně pouze speciály DTM. Za nimi Corvette C5 a Ferrari F 43026.10.2008 - Celkem šest hodin čekalo na účastníky tradičního závěru okruhové sezóny v Brně, při Epilogu sezóny 2008. Do MMČR se započítávala ovšem jen poloviční doba, stejná, jako při klasických závodech, tedy tři hodiny. Ten kdo čekal, že i závěru sezóny budou kralovat Mercedesy DTM, ten se nespletl.

Enge a Charouzův tým nakonec na Epilogu kraloval a slaví mistrovské tituly

Enge a Charouzův tým nakonec na Epilogu kraloval a slaví mistrovské tituly26.10.2008 - v posledním závodě MMČR královské Divize 4 obsadily týmové Mercedesy AMG DTM C-Klasse první dvě místa a co víc, stáj může slavit zisk dalších dvou letošních titulů. Celkem má stáj čtyři mistrovské tituly 2008.

Tým BRT velmi smolný víkend zakončil stříbrem v Epilogu 2008

Tým BRT velmi smolný víkend  zakončil stříbrem v Epilogu 200826.10.2008 - Milan Maděryč, Thed Björk, Tomáš Kostka a Jiří Janák museli čelit nejrůznějším nástrahám v podobě proměnlivého počasí, hustého provozu na trati, kde se pohybovalo skoro sedmdesát aut, ale i defektům a jiným technickým problémům. O stříbrné příčce se nakonec rozhodlo jen několik minut před koncem šestihodinovky.

Epilog 2008 začal pro Milana Maděryče a jeho tým hrůzostrašnou havárií. Z AUDI DTM je šrot !!

Epilog 2008 začal  pro Milana  Maděryče a jeho tým  hrůzostrašnou  havárií. Z AUDI DTM je  šrot !!24.10.2008 - Brněnský Epilog letos vůbec nezačal šťastně. Milan Maděryč měl při volném tréninku nezaviněnou havárii a tým tak do sobotní šestihodinovky může nasadit pouze jedno auto. Stroj AUDI A4 DTM se startovním číslem 9 nakonec v oficiálních kvalifikacích vybojoval startovní pozici v první řadě

Epilog 2008: Charouz Racing System s MB DTM si vyjel pole position

Epilog 2008: Charouz Racing System s MB DTM si vyjel pole position24.10.2008 - V jubilejním desátém ročníku Epilogu, brněnském závodě, který končí českou okruhovou sezonu, získal pole position Charouz Racing System. V rekordním, bezmála sedmdesátičlenném startovním poli, se radovala posádka Stefan Mücke, Tomáš Enge, Antonín Charouz a Adam Lacko, přičemž čas patří prvně jmenovanému.

Brňané Hladík s Dudou chtějí potvrdit zisk titulu ve třídě do 2000 ccm v Epilogu

Brňané Hladík s Dudou chtějí potvrdit zisk titulu ve třídě do 2000 ccm v Epilogu23.10.2008 - V závěrečném závodě letošní sezony, kterým bude na Masarykově okruhu sobotní Epilog, už chtějí čerství mistři republiky jen potvrdit svoje postavení i letošní výsledky, kdy z pěti závodů čtyři vyhráli.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu