Vyhledávání

Výsledky hledání fin

Tandem Sébastienů před víkendovou finskou výzvou . Loeb: Jen skoky tu nevyhrajete !

Tandem Sébastienů před víkendovou finskou výzvou . Loeb: Jen skoky tu nevyhrajete !27.7.2010 - Tři týdny po vítězství na Rally Bulharsko, nové soutěži v mistrovství světa FIA WRC, se chystá tým Citroën Total WRT na důvěrně známou soutěž, takřka bájnou Rally Finsko. V zemi tisíce jezer budou Citroëny C4 WRC pilotovat posádky Sébastien Loeb - Daniel Elena a Sébastien Ogier - Julien Ingrassia, kteří se oficiálně vůbec poprvé připojí k aktuálně vedoucímu týmu Poháru konstruktérů mistrovství světa FIA WRC.

Ještě výhodnější financování užitkových vozů VW s odkladem splátek

27.7.2010 - Nejdřív vydělávat, a pak splácet? S tímto atraktivním návrhem nyní konfrontuje své zákazníky značka Volkswagen Užitkové vozy, která ve spolupráci se společností ŠkoFIN připravila lákavé financování všech svých modelů s šestiměsíčním odkladem splátek.

PSA a půjčka 200 miliónů EUR na financování vývoje dobíjecího hybridního vozu

19.7.2010 - S technologií dobíjecího hybridu Skupina usiluje o vyvíjení multifunkčních vozů, které umožní využívat výhod dieselového motoru na silnici a výhod, které přináší elektrická mobilita pro přepravu ve městě. Na tomto projektu bude pracovat 500 zaměstnanců Skupiny.

Martin Prokop potrénuje na uskákané a šotolinové Finsko na estonské šotolině

Martin Prokop potrénuje na uskákané a šotolinové Finsko na estonské šotolině16.7.2010 - Martin Prokop s navigátorem Janem Tománkem se o nadcházejícím víkendu (16. až 18. července) zúčastní Rally Estonia. Pro posádku Czech Ford National Teamu bude estonská soutěž především přípravou na srpnovou Finskou rally, která je součástí mistrovství světa.

Trať zářiové Admiral rally na Vyškovsku má již svoji definitivní podobu

Trať zářiové Admiral rally na Vyškovsku má již svoji definitivní podobu15.7.2010 - Soutěžící i diváci se mají zajisté nač těšit, neboť po několika ročnících, kdy se skladba rychlostních zkoušek prakticky nezměnila, sáhli organizátoři k několika změnám, které mají za cíl notoricky známou trať hanácké soutěže výrazně zpestřit

Pouhých jedenáct dní zbývá do závodu roku na Nürburgringu !! Buggyra finišuje!

Pouhých jedenáct dní zbývá do závodu roku na Nürburgringu !! Buggyra finišuje!12.7.2010 - V průběhu tohoto týdne vyrazí do Německa rychlý posel za účelem dopravy posledních komponentů nezbytných k dokončení prací na nápravách obou závodních speciálů. "Jedná se o dolaďování. Při analýze telemetrických dat testování v Mostě jsme totiž dospěli k jistým závěrům, k jejichž ověření nám bude stačit hodinka na letišti," vysvětluje David Vršecký

Mezi mnoha oběťmi tragických nehod posledních dní také finalistka Miss

10.7.2010 - Dvě dívky ve věku 18 a 21 let zahynuly zcela zbytečně při poměrně nepochopitelné tragické nehodě, ke které došlo v minulých dnech na příjezdové kominikaci k Masarykovu okruhu jen kousek od jeho hlavní brány. Obě dívky zde pracovaly jako hostesky a večer odjely domů, ujely však pouze několik set metrů...

Fin Hänninen s Fábií S 2000 obhájil v okolí Mladé Boleslavi loňský triumf

Fin Hänninen s Fábií S 2000 obhájil v okolí Mladé Boleslavi loňský triumf9.7.2010 - „O vítězství jsem musel tvrdě bojovat, protože rychlostní zkoušky byly hodně rozdílné. Mně více vyhovovaly dlouhé nedělní úseky. Ty mi k vítězství pomohly. Pořád platí, že se na asfaltu učím. Ale s každým kilometrem jsem lepší a lepší. Bral jsem soutěž i jako přípravu na srpnovou Barum rally, která je součástí šampionátu IRC, i když tam je asfalt rychlejší a uskákaný,“ říkal v cíli soutěže Juho Hänninen.

Triglav pojišťovna zaznamenala v loňském roce finanční zisky navzdory hospodářské krizi

12.5.2010 - Podle auditovaných obchodních výsledků společnosti vykázala pojišťovna zisk ve výši bezmála 6,7 milionů korun. Klienti z nabídky Triglav pojišťovny nejčastěji vybírali povinné ručení a havarijní pojištění.

Všichni čeští finalisté druhého ročníku soutěže F1 ve školách jsou známi

Všichni čeští  finalisté druhého ročníku soutěže F1 ve školách jsou známi25.4.2010 - Národní kolo Čech rozhodlo o druhé šestici finalistů, které doplní šest nejlepších týmů z Národního kola Moravy. Všech dvanáct týmů se na začátku června utká v celostátním finále, kde hlavní cenou bude účast v celosvětovém finále v Singapuru.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu