Vyhledávání

Výsledky hledání gt3

FIA GT3: Druhé místo v hodnocení Corvette v Nogaru pro Lacka s Vojtěchem

FIA GT3: Druhé místo v hodnocení Corvette v Nogaru pro Lacka s Vojtěchem5.10.2008 - Po startu z třiadvacáté pozice projela jejich Corvette Z06R GT3 cílem jako desátá. Vůz týmu MM Racing tentokrát rozjížděl Adam. Zkraje závodu ukázal svou obratnost, když se mrštně vyhnul bourajícím soupeřům. Dvojice sice nedosáhla na body v absolutním pořadí, nicméně skončila druhá ve značkovém hodnocení Corvette.

FIA GT3 v Nogaru 2008: Spousta starostí pro Lacka s Vojtěchem s Corvetou

FIA GT3 v Nogaru 2008: Spousta starostí pro Lacka s Vojtěchem s Corvetou4.10.2008 - Sedmnáctá příčka v cíli závodu, to je výsledek, který posádka Corvette Z06R GT3 Adam Lacko, Štěpán Vojtěch nečekala, nicméně odráží realitu jejich působení ve francouzském Nogaru. Předposlední víkend mistrovství Evropy FIA GT3 totiž dvojici přinesl řadu technických potíží.

FIA GT3 pokračuje : Lacko a Vojtěch jsou před Nogarem dobře naladěni

FIA GT3 pokračuje : Lacko a Vojtěch jsou před Nogarem dobře naladěni2.10.2008 - Po úspěšné premiéře v mistrovství Evropy FIA GT3 v Brně se posádka Adam Lacko, Štěpán Vojtěch vydává k předposlednímu dvojzávodu populární série. O víkendu nastoupí ve francouzském Nogaru, kde se opět představí s Corvette Z06R GT3 týmu MM Racing. Jezdci se chtějí zaměřit na výkony v kvalifikaci, které byly na domácí půdě jejich slabinou.

FIA GT3 v domácím Brně : Další body i stříbro mezi Corvetami pro našince Lacka s Vojtěchem

FIA GT3 v domácím Brně : Další body i stříbro mezi Corvetami pro našince Lacka s Vojtěchem18.9.2008 - Také druhý závod mistrovství Evropy FIA GT3 v Brně přinesl Adamu Lackovi a Štěpánu Vojtěchovi bodované umístění. Stejně jako v sobotu, i v neděli předvedla posádka ukázkovou jízdu ze zadních pozic. Adam vyrážel jako devatenáctý, ovšem už za první zatáčkou se tlačil o pátou pozici. Štěpán pak Corvette Z06R GT3 týmu MM Racing přivezl k cíli na šestém místě. Dvojice byla zároveň ohodnocena jako druhá nejlepší ve značkovém žebříčku šampionátu.

Adam Lacko a Štěpán Vojtěch mají za sebou dva volné tréninky FIA GT3 v Brně

12.9.2008 - Adam Lacko a Štěpán Vojtěch mají za sebou dva volné tréninky série European FIA GT3 v Brně. Během dvou hodin jízd se zaměřili především na nastavení své Corvette Z06R GT3. Jde o nový vůz týmu MM Racing, který měl premiéru před týdnem v závodech ADAC GT Masters na Lausitzringu. Vše šlo hladce, jen čtvrt hodiny před koncem druhého tréninku začala zlobit převodovka. Do zítřejších kvalifikací a prvního závodu by mělo být vše ok

FIA GT3 2008 : Lacko s Vojtěchem se nemůžou dočkat „svého“ domácího Brna

11.9.2008 - Po úspěších v německém šampionátu ADAC GT Masters se posádka Adam Lacko, Štěpán Vojtěch představí na domácí půdě. O víkendu je v Brně čeká premiéra v evropském mistrovství FIA GT3. Obzvlášť u Štěpána půjde o výjimečné chvíle. Na jihu Moravy totiž pojede poprvé od roku 2000, kdy se rozhodl odejít z okruhové scény k rally. Tandem nastoupí s vozem Corvette Z06R GT3 týmu MM Racing. Jako ostrý test nově postaveného auta posloužily o minulém víkendu závody na Lausitzringu.

Mladíci Matzke a Skula výborně !!! Vyhráli závod FIA GT3 na Oscherslebenu !

Mladíci Matzke a Skula výborně !!! Vyhráli závod FIA GT3 na Oscherslebenu !7.7.2008 - Martin Matzke a Jiří Skula dokázali v nedělním závodě na okruhu v Oscherslebenu , že jsou jezdci na svém místě. Konečně se podařilo prolomit ledy a získat zlato ! Je to zatím nejlepší umístění, kterého tým dosáhl od začátku sezóny. Závod rozjížděl Jiří Skula a parádně zvládl start i obávanou první zatáčku.

ADAC GT Masters: Vítězí Porsche 997 GT3 S a Basseng a Bergmeister

1.7.2008 - Mrštné Porsche 997 GT3 Cup S bylo nad síly i Lamborghini Gallarda, které za volantem ukrývalo Alberta von Thurn & Taxise, společně s dalším Němcem Haasem. Třetí příčka patřila dvojici Bert a Meir s Chevroletem Corvette Z06. Tito závodníci startují za stáj G-Private Racing, která s vozy Porsche jezdí i naše mistrovství ČR na okruzích.

Tým Mičánek Motorsport testuje na Masarykově okruhu Porsche GT3 RSR před Mostem

Tým Mičánek Motorsport  testuje na Masarykově okruhu Porsche GT3 RSR před Mostem4.6.2008 - Tým chce doladit nový vůz tak, aby mohl o víkendu zasáhnout do mistrovství České republiky na okruhu v Mostě.

Mladíci Matzke a Skula měli na úvod seriálu FIA GT3 v Silverstone smůlu

Mladíci Matzke a Skula měli na úvod seriálu FIA GT3 v Silverstone smůlu23.4.2008 - Sobotní závod začal velice dobře, ale bohužel po osmém kole došlo k závadě na chladícím systému motoru. Jezdec Jiří Skula tak musel zajet do boxu. Ani druhý závod nedopadl dle očekávání. V zaváděcím kole došlo opět k závadě na chladícím systému motoru. Byl tím završen smolný víkend na okruhu v Silverstonu

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu