Vyhledávání

Výsledky hledání jana

Ecce Homo 2008, foto Jana Michlová

fotogalerie

Křest nového vozu Lotus Michl pro běžný provoz, foto Jana Michlová

fotogalerie

Britská rallye 2007 a loučení Jana Kopeckého s WRC, foto týmu podruhé

fotogalerie

Britská rallye 2007 a loučení Jana Kopeckého s WRC, foto týmu

fotogalerie

Valaška 2007 objektivem Jana Pořízka

fotogalerie

Celkově již pátý Zlatý volant pro továrního pilota Jana Kopeckého

Celkově již pátý Zlatý volant pro továrního pilota Jana Kopeckého20.1.2012 - Kopecký přidal celkově pátý vavřín do sbírky vítězství z let 2004,2006,2007 a 2010. Petr Starý, spolujezdec Kopeckého z posledních let, získal cenu pro nejlepšího spolujezdce.

Hodně nečekaná přestupová bomba! Martin Prokop mění Jana Tománka za Zdeňka Hrůzu !!

Hodně nečekaná přestupová bomba! Martin Prokop mění Jana Tománka za Zdeňka Hrůzu !!9.1.2012 - „Co dodat k výzvě v podobě startu v Mistrovství světa s vozem WRC? Nic víc v rally prostě není a já chci Martinovi poděkovat za tuto šanci. Ale ještě větší dík patří Pavlu Valouškovi za naše společné starty, za spoustu zkušeností, které jsme tak mohli oba načerpat a Delimax Rally Teamu za pochopení, se kterým mé rozhodnutí přijal,“ říká Zdeněk Hrůza.

Na 140 000 diváků Janner rallye vidělo Jana Kopeckého jako prvního vítěze sezóny

Na 140 000 diváků Janner rallye vidělo Jana Kopeckého jako prvního vítěze sezóny8.1.2012 - Tovární tým Škoda, Jan Kopecký a Juho Hänninen se nakonec usadil v čele. Zatímco Hänninen, který obsadil druhé místo, první den dominoval se šesti nejlepšími časy na RZ, přidal český vítěz Kopecký zejména druhý den a čím déle závod trval, tím byl silnější. Kopecký: „Byla to neuvěřitelně těžká rally. Jsem rád, že se to podařilo.

Pro Jana Černého skončila třetí etapa Britské Rally dříve, než začala. Praskla poloosa.

Pro Jana Černého skončila třetí etapa Britské Rally dříve, než začala. Praskla poloosa.13.11.2011 - Pár kilometrů před cílem první ranní rychlostní zkoušky nám při brzdění do jednoho z vracáků praskla poloosa. Jsem z toho hodně zklamaný. Už počtvrté v tomto roce nás trápí technický problém, který nás vyřadil ze hry. Navíc se to zpravidla stane v úvodu druhé etapy, takže odjedeme prakticky jen polovinu závodu. To mě mrzí

Britská Rallye bude letos posledním vystoupením Jana Černého a Pavla Kohouta v MS

Britská Rallye bude letos posledním vystoupením Jana Černého a Pavla Kohouta v MS8.11.2011 - Svou pouť v černožlutém Fordu Fiesta R2 začali při Rally v Portugalsku, pokračovali na Sardinii, ve Finsku a Německu, zkusili si asfalt ve Francii a nyní je před nimi britská šotolina. Před posledním závodem WRC Academy, kde se mimo jiné bude bojovat i o celkové vítězství ve finančně dotované WRC Academy, mladíkům z České republiky momentálně patří šesté místo

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu