Vyhledávání

Výsledky hledání mans

Do Le Mans Series v letošní sezóně míří Porsche RS spyder

13.1.2008 - Pedro Lamy s Stephane Sarrazin si zajistili titul v roce 2007. Peugeot se však v roce 2008 musí obávat nových protivníků a velmi očekávaný bude hlavně start Porsche RS spyderu, který bude sedlat bývalý jezdec F1 - Holanďan Jos Verstappen.

HRA: Staňte se manažerem závodníků – soutěž o cestu na 24h Le Mans

HRA: Staňte se manažerem závodníků – soutěž o cestu na 24h Le Mans8.1.2008 - Chcete poznat roli manažera automobilových závodníků? Máte šanci. A nejen to. Když budete ve hře úspěšní, můžete vyhrát vstupenky na brněnské závody A1GP, výpravnou knihu o témže šampionátu a tři z vás, ti nejšikovnější virtuální manažeři, mohou počítat s cestou na slavný automobilový maraton 24h Le Mans. Pojďte na to.

Le Mans: Uzdravený Tomáš Enge si po pauze užíval náročné testy

Le Mans: Uzdravený Tomáš Enge si po pauze užíval náročné testy7.12.2007 - Když koncem září dojel brněnský závod FIA Grand Turismo, věděl, že jej čeká vydatný odpočinek. Tomáš Enge se na něj opravdu těšil a také si jej náležitě užil. Zkrátka zapomněl na svou milovanou profesi a kromě oddychu si dával dohromady zraněnou ruku. Ovšem jakmile uběhly dva měsíce klidu, zazvonil mu telefon:

ALMS: Jan Charouz vyrazí do Petit Le Mans z šesté řady

7.10.2007 - Modrému továrnímu prototypu Zytek 07S/2 Zytek patří šestá příčka v kategorii LMP2. Bitva na 1000 mil, nejdéle však deset hodin, je předposledním podnikem šampionátu American Le Mans Series.

ALMS: Jan Charouz v továrním prototypu Zytek atakuje v Petit Le Mans elitu

5.10.2007 - Úspěšný průběh má premiéra Jana Charouze v šampionátu American Le Mans Series. Ve volných trénincích před sobotní bitvou Petit Le Mans byli s kolegy Stefanem Mückem a Danny Wattsem třikrát v elitní desítce pořadí, nejlépe skončili pátí. Trio se střídá v továrním prototypu Zytek 07S/2 Zytek

LMS: Jan Charouz pojede závod Petit Le Mans

30.9.2007 - Jeho kolegy budou Němec Stefan Mücke a britský závodník Danny Watts. Posádka se představí v kategorii LMP2, jezdci se budou dělit o volant prototypu Zytek 07S Zytek. Jde o vůz, který patří k nejlepším ve své třídě a nabízí také šanci na úspěch v absolutním pořadí.

David Vršecký se bude snažit! V Le Mans získal desáté zlato kariéry!!

David Vršecký se bude snažit! V Le Mans získal desáté  zlato kariéry!!12.9.2007 - Jubilejní desáté vítězství své truckové kariéry slavil v neděli na okruhu v Le Mans David Vršecký. Přestože se jednalo o triumf, kterým jen potvrdil titul dvojice Bösiger – Vršecký a zároveň si upevnil celkovou pozici v šampionátu, měl několik hodin po dojezdu smíšené pocity.

Vršecký králem neděle v Le Mans, Buggyra má titul v týmech !!

9.9.2007 - Po smolném závěru soboty, kdy musel David Vršecký kvůli závadě nechtěně opustit druhé pořadí, přišla zlatá neděle. Dvaatřicetiletý pilot Buggyra týmu kraloval na legendárním francouzském okruhu v Le Mans od ranního warm-upu až po závěrečný pohárový závod. Potvrdil tak nadvládu značky Buggyra, která si už před závěrečnými podniky v Misanu a Jaramě zajistila historicky první titul evropských šampiónů v nově zavedené soutěži dvojic

David Vršecký v Le Mans vítězem kvalifikace !!

David Vršecký v Le Mans  vítězem kvalifikace !!9.9.2007 - Skvělé výkony zatím předvádí na legendárním okruhu v Le Mans David Vršecký. Po nejrychlejším čase v měřeném tréninku zvítězil systémem start-cíl v kvalifikaci a do pohárového závodu tak odstartuje z nejvýhodnější pozice. Markus Bösiger dojel čtvrtý, jeho výkon však snese ta nejpřísnější kritéria.

Bösigerova vítězná série má v Le Mans další pokračování

Bösigerova vítězná série má v Le Mans další pokračování8.9.2007 - Sedm podniků EP , sedm vítězství! Taková je letošní vizitka vedoucího muže průběžného pořadí Markuse Bösigera. Triumfem v pohárovém závodě upevnil švýcarský jezdec týmu Buggyra International Racing Systém suverénní pozici v čele šampionátu. Zvláště pak, když jeho prakticky jediný pronásledovatel v boji o titul Antonio Albacete nespatřil šachovnicový praporek!

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu