Vyhledávání

Výsledky hledání mans

Akce a reakce! Ještě jednou o truckerské havárii v Le Mans a jejich vinících

Akce a reakce! Ještě jednou o truckerské  havárii v Le Mans a jejich vinících21.10.2011 - Nejdříve se objevil text o fatální chybě Davida Vršeckého. Za čtyři dny označil pan Kress viníkem Antonia Albaceteho, který špatně stočil volant. Buggyra považuje za svou povinnost bránit dobré jméno dvojnásobného mistra Evropy Davida Vršeckého před nařčeními podobného druhu."

Fatální chyby v Le Mans vyladily pořadí evropského truckerského šampionátu

Fatální chyby v Le Mans vyladily pořadí evropského truckerského šampionátu20.10.2011 - „Co nás provázelo v posledních dvou týdnech, bylo neuvěřitelné. Štěstí nám snad nepřálo ani na vteřinu a teď po sobotě jsem vůbec poprvé zapochyboval, že letošní sezona je pro nás zatracená. Naopak, jako by to tam nahoře někdo viděl a vše se v posledním dnu zase otočil víc na naši stranu, protože co se dělo v neděli je též neuvěřitelné,“ komentoval dění tentokrát už se šťastným úsměvem šéf Mario Kress.

Po smolné sobotě v Le Mans přišla pro tým MKR šťastná neděle

Po smolné sobotě v Le Mans přišla  pro tým MKR šťastná neděle12.10.2011 - Oestreich prvenství zopakoval také v následujícím hendikepovém závodě, kde byl tentokrát třetí jeho kolega Bösiger, když Lacko kvůli technickým potížím nedokončil. Šťastná neděle znamenala, že mezi jednotlivci si celkový bronz pohlídal Adam Lacko, Oestreich se dostal hned za něj a šestá příčka patří Bösigerovi

Truckerské finále v Le Mans: Když se mistři volantů srazí s blbcem...

Truckerské finále v Le Mans: Když se mistři volantů srazí s blbcem...12.10.2011 - Pro lepší pochopení nabízíme stručný výčet toho, co Janiec jako nepotrestaný viník (jelo se ve Francii )jedné z největších kolizí posledních let způsobil. Technicky vzato připravil Antonia Albaceteho o možnost obhajoby titulu. V této souvislosti je ovšem nutno říci, že šance Antonia byly veskrze teoretické. Podstatně větší však byly bronzové naděje Davida Vršeckého.

Trucker David Vršecký po Le Mans: Body nejsou všechno!

Trucker David Vršecký po Le Mans: Body nejsou všechno!11.10.2011 - Přestože včera v Le Mans neplatilo známé rčení, konec dobrý, všechno dobré, odjížděl dnes David Vršecký z Le Mans s pocitem velmi dobře odvedené práce.

Čest přeživším! Diváci v Le Mans svědky nebývalé taškařice!

Čest přeživším! Diváci v Le Mans svědky nebývalé taškařice!11.10.2011 - Před posledním dnem závodního víkendu totiž stačil Davidovi Vršeckému k zisku čtvrtého místa jediný bod. Poté, co Janiec beztrestně zlikvidoval během několika sekund Vršeckého a také potenciální soupeře Albaceteho a Nittela ..

David Vršecký si v sobotu v Le Mans připsal zlato a celkem 27 bodů.

David Vršecký si v sobotu v Le Mans připsal zlato a celkem 27 bodů.8.10.2011 - Takřka dva roky čekal David Vršecký na vítězství v pohárovém závodě, naposledy se radoval v mistrovské sezóně, a to 3. října 2009 v Jaramě. Dnes, takřka po dvou letech, se stal v Le Mans prvním jezdcem nového tisíciletí, který zvítězil na voze vlastní konstrukce!

O víkendu vyvrcholí v Le Mans mistrovství Evropy tahačů. Jen žádné rány!

O víkendu vyvrcholí v Le Mans mistrovství Evropy tahačů. Jen žádné rány!7.10.2011 - David Vršecký bude na slavném okruhu bojovat hned o dvě umístění mezi elitní trojkou, do Francie odjíždí s cílem vyhnout se kolizím!

David Vršecký a Chris Levett se na závěr představí na legendárním Le Mans

David Vršecký a Chris Levett se na závěr představí na legendárním Le Mans5.10.2011 - V Jaramě jsme přišli o spoustu plastů, vezeme náhradní. K tomu dva motory a diferenciály, disky. Co se dílů týče, nemělo by nás nic zaskočit," potvrdil Petr Marek.

Peugeot po neuvěřitelném boji plném nástrah zvítězil již třetí rok po sobě v Petit Le Mans

Peugeot po neuvěřitelném boji plném nástrah zvítězil již třetí rok po sobě v Petit Le Mans3.10.2011 - Peugeot po neuvěřitelně vydatném boji plném nástrah zvítězil již třetí rok po sobě v Petit Le Mans ve Spojených státech a již před posledním listopadovým závodem v Číně si zajistil druhé vítězství v Poháru konstruktérů v Intercontinental Le Mans Cup .

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu