Vyhledávání

Výsledky hledání mans

Tomáš Enge testuje na jihu Francie na Paul Ricard Aston Martin Vantage i na Le Mans

11.3.2011 - V rámci příprav týmu Young Driver AMR se německá stáj účastní těchto testů s vozem Aston Martin Vantage a jezdci Tomášem Engem, Alexem Müllerem, který bude v letošním roce týmovým kolegou českého jezdce ve světovém šampionátu vozů GT1, a Christofferem Nyggardem.

Nové Audi R18 pro 24 h Le Mans 2011 !! Dvojnásobné nasazení v DTM !!

Nové Audi R18 pro 24 h Le Mans 2011 !! Dvojnásobné nasazení v DTM !!22.12.2010 - Společnost AUDI AG připravila pro rok 2011 produktovou ofenzivu také v oblasti motoristického sportu. Premiéru slaví nové Audi R18, uzavřené kupé, které bylo vyvinuto pro 24 h Le Mans. Audi Sport připravuje také nový závodní vůz pro DTM. Celkově se rozšířené aktivity zaměřují na další zvyšování účinnosti a aplikaci technických řešení blízkých sériové výrobě. Sportovní oddělení navíc rozšířilo a nově strukturovalo svůj zákaznický program.

Záměr truckerů vyšel! Na přetřesu opět pneumatiky a tzv. Gentlemanská dohoda

Záměr truckerů vyšel! Na přetřesu opět pneumatiky a tzv. Gentlemanská dohoda5.11.2010 - "Pokud jsme porušením dohody v Jaramě dosáhli zmiňovaných kroků, jsme spokojeni. David neměl šanci na zlepšení svého konečného umístění, takže každý asi soudný člověk pochopí, že spíše, než o pohár pro vítěze nám šlo o důvěryhodnost truck racingu," konstatoval Jan Kalivoda na závěr.

Mario se mezi gentlemany necpe ! Gentlemanská dohoda o pneu se nakonec nekonala!

Mario se mezi gentlemany necpe ! Gentlemanská dohoda o pneu se nakonec nekonala!5.10.2010 - "V poslední době se ozývají hlasy o tom, že některé týmy si pomáhají k výsledkům nepovolenými pneumatikami. Asi se všichni shodneme na tom, že něco podobného truckracingu neprospívá," vysvětlil Jan Kalivoda. "Žil jsem v představě, že každý bude mít zájem podobné spekulace vyvrátit a přispět k očistě našeho sportu."

Peugeot si v seriálu Intercontinental Le Mans Cup 2010 připsal druhý double za sebou

5.10.2010 - Peugeot 908 HDI FAP č. 8 s posádkou Stéphane Sarrazin, Franck Montagny a Pedro Lamy zvítězil ve 13. ročníku závodu Petit LeMans na okruhu Road Atlanta (USA) před Peugeotem 908 HDI FAP č. 7 (Davidson/Wurz/Gené), a zajistil tak týmu v prvním ročníku ILMC vedení.

Předposlední závod ve francouzském Le Mans se MKR opět vydařil

Předposlední závod ve francouzském Le Mans se MKR opět vydařil1.10.2010 - Boj o druhé místo však bude velmi těsný; Boesiger odjížděl z Francie jen o jeden bod před Hahnem, jeho parťák z MKR má zatím jisté čtvrté místo. MKR Technology stále vede šampionát FIA týmů...nicméně v závěru boje o titul budou potřeba ostré lokty, rivalové z Truck Sport Bernau ztrácejí pouhých pět bodů.

Adam Lacko zažil v truckerském Le Mans víkend plný zvratů

Adam Lacko zažil v truckerském Le Mans víkend plný zvratů20.9.2010 - Český jezdec Adam Lacko zde v sobotu úspěšně útočil na posun vpřed v rámci průběžného hodnocení šampionátu, ale nedělní rozjížďky mu jeho snažení zhatily.

Po Le Mans zůstal obhájce evropského titulu David Vršecký celkově pátý

Po Le Mans zůstal obhájce evropského  titulu David Vršecký celkově pátý20.9.2010 - Stejně jako včera odstartoval David do závodu na výtečnou, prvním kolem projížděl na čtvrtém místě. Našeho jezdce ovšem poněkud limitovala stanovené taktika, hlavním cílem bylo dojet na bodech.

Sobota v Le Mans: Tak smolný den David Vršecký v kabině závodního tahače dlouho nezažil !!!!

Sobota v Le Mans: Tak smolný den David Vršecký v kabině závodního tahače dlouho nezažil !!!!19.9.2010 - Přestože startoval z poslední řady, projížděl prvním kolem na desátém místě. Pak však už jen oznámil do vysílačky technické problémy a ve druhém kole pro něj závod skončil. „Dnešek dopadl z mého hlediska katastrofálně, ale hodil jsem to za hlavu. V podobné situaci jsme byli i v Zolderu a v neděli z toho byla bedna. Situace není dobrá, ale nikoli zoufalá,“ řekl David v reakci na dnešní výsledek.

Hlavně klid! Na Le Mans Buggyra nechystá žádné novinky a bude vycházet z nastavení ze Zolderu

Hlavně klid! Na Le Mans Buggyra nechystá žádné novinky a bude vycházet z nastavení ze Zolderu17.9.2010 - Přestože v důsledku týdenní pauzy mezi oběma závody putovala Buggyra ze Zolderu rovnou do Le Mans, David Vršecký v tom nespatřuje problém.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu