Vyhledávání

Výsledky hledání monze

Štefan Rosina se v Porsche Mobil 1 Supercupu o víkendu představí na Monze

9.9.2011 - V minulom roku tu skončil Štefan Rosina na 24. mieste keď predčasne skončil už v ôsmom kole a tak má svojim súperom v tomto roku skutočne čo vracať.

Formule 1 se v Itálii na Monze rozloučí s evropskou částí sezony 2011

Formule 1 se v Itálii na Monze rozloučí s evropskou částí sezony 20116.9.2011 - Velká cena Itálie, pořádaná na okruhu Monza, je pro Pirelli jedním z nejklasičtějších a nejočekávanějších závodů ročníku. Monza se nachází v parku severně od Milána jen půl hodiny jízdy od sídla firmy. Trať je nedílnou součástí historie Pirelli a patří k těm vůbec nejrychlejším, průměrné rychlosti se tu pohybují okolo 250 km/h. To představuje pro pneumatiky, jezdce i inženýry velkou výzvu.

WTCC na Monze 2011: Huff s Cruze dvakrát zvítězil před Mullerem

16.5.2011 - Výsledky z Monzy ukazují úroveň konkurenceschopnosti, které dosáhly Cruzy 1,6 turbo a díky které jsou Chevrolety suverénně na čele hodnocení výrobců. Když jsou modré Cruzy na čele, jejich jezdci dělají ze závodů pěknou show, bojují mezi sebou o vítězství, přičemž jejich prioritou zůstávají zájmy značky a týmu RML

Jan Charouz zopakoval na Monze sobotní výkon a tedy 12. místo

Jan Charouz zopakoval na Monze sobotní výkon a tedy 12. místo15.5.2011 - Jan Charouz zopakoval sobotní výkon, když se z konce startovního pole dokázal dostat na místo dvanácté. Brendon Hartley po nehodě závod nedokončil.

Na Monze bodovala česko lucemburská stáj zásluhou pátého Brendona Hartleye

Na Monze bodovala česko lucemburská stáj zásluhou pátého Brendona Hartleye15.5.2011 - V sobotním závodě třetího podniku Světové série Renault na italském okruhu v Monze bodovala česko-lucemburská stáj Gravity-Charouz Racing zásluhou páté pozice Brendona Hartleye. Jan Charouz skončil po stíhací jízdě na místě dvanáctém.

Ondřej Ježek startuje do závodu MS Supersport na Monze ze 4. řady.

9.5.2011 - Již v dopoledním volném tréninku naznačil Ondřej Ježek, že změny v nastavení motocyklu, které jeho tým SMS Racing udělal po páteční kvalifikaci, jsou správným krokem vpřed. Výsledkem bylo premiérové „top ten“

Michal Salač dokázal na Monze zlepšit svůj čas o dvě sekundy, ale..

9.5.2011 - Udělali jsme změny na nastavení podvozku a oproti včerejším tréninkům to bylo znát. Pocity mám na motorce nyní rozhodně lepší, ale i tak výsledek kvalifikace není uspokojivý. Doufám, že zítra se nám podaří v závodě zrychlit a dostat ten čas pod 1:50 minuty

Ježek v italské Monze nastoupil k prvním tréninkům na další závod MS Supersport

9.5.2011 - Bohužel v odpolední kvalifikaci nedokázal tento čas zlepšit a s hodnotou 1:51,006 mu prozatím patří 5. startovní řada, kam by jej po dnešní kvalifikaci zařadil 18. nejlepší čas. O vše se tedy rozhodne zítra, kdy je naplánován opět jeden volný a jeden kvalifikační trénink.

Salač Racing startuje v italské Monze na závodu FIM Superstock 1000 Cup.

9.5.2011 - Historicky první tréninkový den v elitním poháru mladých závodníků FIM Superstock 1000, dnes absolvoval středočeský tým Salač Racing.

V Monze odstartoval seriál Lamborghini Blancpain Super Trofeo i s trojicí českých vozů

19.4.2011 - Posádku startovního čísla 77 tvořila dvojice Petr Charouz a Gerhard Tweraser, do lamborghini s číslem 88 usedli Jan Šťovíček a Jakub Knoll, zatímco Filip Sládečka a Štěpán Vojtěch závodili s vozem číslo 99.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu