Vyhledávání

Výsledky hledání monze

Na Monze tradičně odstartuje seriál Ferrari Challenge Europe a opět s Danišem

Na Monze tradičně odstartuje seriál Ferrari Challenge Europe  a opět s Danišem7.4.2011 - „Starú F 430 som miloval, ale toto je o niečom inom. Najväčší dojem na mňa urobila prevodovka, ktorá je reaguje neskutočne pohotovo, ale aj celkové ovládanie auta sa podstatne zmenilo. Je to proste úplne nové auto, ktorého jazdné vlastnosti sa v podstate so starým nedajú ani porovnať. Neviem sa už dočkať

Auto GP2010: Jan Charouz se v Monze rozloučil se sezónou stříbrem !

Auto GP2010: Jan Charouz se v Monze rozloučil se sezónou stříbrem !4.10.2010 - V posledním závodě premiérové sezóny Auto GP vybojoval Jan Charouz na italském okruhu v Monze druhou pozici. V konečném hodnocení jezdců skončil český závodník na čtvrté pozici, česko-lucemburský tým Charouz-Gravity Racing obsadil mezi týmy druhé místo.

Jezdec českého týmu získal v Monze v Auto GP v sobotu stříbro

Jezdec českého týmu získal v Monze v Auto GP v sobotu stříbro2.10.2010 - Sobotní program tradičně obsahoval dopolední kvalifikaci a první závod, ve kterém zazářil Adrien Tambay, jenž s monopostem týmu Charouz-Gravity Racing získal druhou pozici.

Česká stáj bude v Monze se čtyřmi monoposty bojovat o druhou pozici v šampionátu týmů

30.9.2010 - Stáj Charouz-Gravity Racing bude na jihu Evropy bojovat se čtyřmi monoposty o druhou pozici v šampionátu týmů, Jan Charouz o konečné třetí místo mezi jezdci.

Smůla Štefana Rosiny v Porsche Mobil1 Supercupu v Monze

Smůla Štefana Rosiny v  Porsche Mobil1 Supercupu v Monze16.9.2010 - Značkový seriál Porsche Mobil1 Supercup mal v tohtoročnej sezóne v pláne desať podujatí. Jediným slovenským zástupcom bol aj v tomto roku Štefan Rosina, ktorý v minuloročnej sezóne siahol na tretiu priečku v celkovom hodnotení.

Michal Matějovský má za sebou první závod Seat León Eurocupu na Monze

Michal Matějovský má za sebou první závod Seat León Eurocupu na Monze31.5.2010 - Do sobotního odpoledního závodu startoval tak ze 3. řady. Po skvělém startu, kde se před první šikanou dostal na 3. místo, jej ale Ital Larini ze zadu vytlačil mimo trať.

V italské Monze startuje SEAT León Eurocup 2010 Již potřetí.

22.5.2010 - Třetí ročník seriálu SEAT León Eurocup, , který se pro sezonu 2010 stal součástí mezinárodního kalendáře Mistrovství světa cestovních vozů WTCC startuje tento víkend v italské Monze. Seriál, který vznikl v roce 2008 ve spolupráci se SEAT Sport, se během dvou sezon osvědčil jako ideální odrazový můstek

Ferrari Challenge Europe odstartovala na Monze. Slovák Daniš na dohled medaile

Ferrari Challenge Europe odstartovala na Monze. Slovák Daniš na dohled medaile31.3.2010 - Jediný slovenský zástupca v tomto značkovom seriáli, Janko Daniš odštartoval úvodné preteky sezóny z piateho miesta štartového roštu. Po vydarenom štarte svoju pozíciu udržal aj v samotných pretekoch a na tomto mieste dojazdil aj do cieľa.

Slovák Ján Daniš odstartuje v Monze z pátého místa

Slovák Ján Daniš odstartuje v Monze z pátého místa27.3.2010 - Taliansky okruh Monza už v piatok v rámci voľných tréningových jázd privítal vyše dvadsiatky jazdcov seriálu Ferrari Challenge Europe.Po nich boli na sobotňajšie predpoludnie naplánované kvalifikačné jazdy

Petr Fulín zkoušel v Brně úspěšně Audi A4 DTM . A pak dostal šanci na Monze

Petr Fulín zkoušel v Brně úspěšně Audi A4 DTM . A pak dostal šanci na Monze16.10.2009 - "S prací Petra jsme byli maximálně spokojeni. Velice rychle se s novou technikou sžil, po každém tréninku pečlivě studoval jízdu na telemetrii a v každém dalším stintu se jeho výkon zlepšoval", řekl po jízdách Petr Najman, manažer týmu BRT.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu