Vyhledávání

Výsledky hledání motoGp

Televizní nahlédnutí do historie MotoGP 2002 s motoristickou TV SPORT 5

Televizní nahlédnutí do historie MotoGP 2002 s motoristickou TV SPORT 526.2.2009 - Na sezonu 2002 se těšil snad každý fanoušek MotoGP – vždyť na startovní rošty závodů se měly vedle dvoutaktů poprvé stavět také nové čtyřtakty, které v průběhu roku představily všechny významné tovární týmy od Hondy, přes Yamahu, Suzuki, Aprilii, až po Kawasaki a Ducati. Neopakovatelnou sezonu MotoGP 2002 si nyní můžete připomenout

Také historické sestřihy MotoGP a z NASCAR na motoristické televizi SPORT 5

Také historické sestřihy MotoGP a z NASCAR na motoristické  televizi SPORT 529.1.2009 - Sezóna 2002 přinesla do MotoGP velké změny v technických pravidlech. Zatímco posledních pětadvacet let se o titul utkávaly dvojtakty, v roce 2002 byly povoleny čtyřtakty o objemu motoru 990 ccm, které se staly královskou třídou MotoGP. Honda, Yamaha, Suzuki a Aprilia stavěly své zbrusu nové čtyřtakty na startovní rošty od počátku sezóny, Kawasaki a Ducati je představily o něco později

Překvapení z Brna : Do MotoGP 2009 míří další český mladík: Lukáš Šembera !!!

Překvapení z Brna : Do MotoGP 2009 míří další český mladík: Lukáš Šembera !!!22.1.2009 - Dnešní sportovní svět je krutý a ten motocyklový pak obzvláště. Jenom jezdecké kvality Vám mnohdy totiž neumožní dostat vstupenku mezi ty nejlepší. Nicméně přes všechny peripetie, zákulisní operace či zdlouhavá jednání s týmy jako CBC Corse či Kiefer Racing, avšak také zamítavá stanoviska ze strany organizátorů, došlo k dohodě, jenž nakonec šestnáctiletému mladíkovi místo v poli stopětadvacítkářů se startovním číslem 69 v týmu Matteoni Racing na Aprilii zajistila.

MotoGP i host z 24 hodin Le Mans ve vysílání TV SPORT 5 po Vánocích

MotoGP i host z 24 hodin Le Mans ve vysílání TV SPORT 5 po Vánocích22.12.2008 - Díky satelitní a kabelové televizi SPORT 5 si můžete atraktivní sezónu 2002 připomenout i vy. SPORT 5 totiž počínaje 29. prosincem 2008 pravidelně vysílá sestřihy závodů MotoGP sezóny 2002

Firma Bridgestone výhradním dodavatelem pneumatik v MotoGP od příští sezony 2009

5.11.2008 - Firma Bridgestone byla jediným výrobcem pneumatik, který podal přihlášku do návazné veřejné soutěže pořádané federací FIM a společností Dorna Sports, jíž patří komerční práva na pořádání závodů.

Pneumatiky Bridgestone na závodech MotoGP již tento víkend na okruhu v Brně

Pneumatiky Bridgestone na závodech MotoGP již tento víkend na okruhu v Brně14.8.2008 - Bridgestone vstupuje do poslední třetiny letošní sezóny se dvěma svými jezdci v čele klasifikace mistrovství světa. Valentino Rossi zvýšil vítězstvím na okruhu Laguna Seca počet získaných bodů na 212 a Casey Stoner pokračuje v boji o obhajobu svého loňského titulu ze druhé pozice.

Vstupenky na brněnský podnik MotoGP (ještě) nyní a to za výhodnější ceny!

Vstupenky na brněnský podnik MotoGP (ještě) nyní a to za výhodnější ceny!11.7.2008 - Vstupenky na nejnavštěvovanější podnik seriálu Mistrovství světa silničních motocyklů jsou nyní v prodeji za výhodné ceny. Víkendovou vstupenku na přírodní tribuny lze v předprodeji zakoupit za příznivých 890,-Kč. Předprodej vstupenek na podnik Cardion ab Grand Prix České republiky a tedy i jedinečná šance nakoupit lístky za nižší ceny končí 24.července 2008.

Brněnská Grand Prix byla vyhlášena nejlepším podnikem MotoGP 2007

10.3.2008 - Podnik Cardion ab Grand Prix České republiky byl vyhlášen absolutně nejlepším podnikem Mistrovství světa silničních motocyklů v sezóně 2007. Triumf brněnského okruhu oficiálně potvrdila společnost IRTA (Mezinárodní asociace jezdců a týmů).

Brňan Ondřej Ježek bude po Grand Prix Valencie testovat stroj MotoGP !!!

Brňan Ondřej Ježek bude po Grand Prix Valencie testovat stroj MotoGP !!!28.10.2007 - Díky společnosti ASKO KC - dovozci motocyklů Kawasaki a týmu šampionátu MotoGP Kawasaki Racing, dostane Ondra možnost v rámci novinářského testu vyzkoušet speciál Kawasaki Ninja ZX-RR. Ondra pojede na motocyklu Anthony Westa

MotoGP v Anglii : Abraham se po pádech necítí dobře

MotoGP v Anglii : Abraham se po pádech  necítí dobře23.6.2007 - Typické počasí v Anglii přivítalo další seriál Grand Prix. V Doningtonu celý den pršelo. Silný déšť se střídal s deštěm slábnoucím a způsobil mnoho pádů ve všech kategoriích. Ani Kája nebyl výjimkou.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu