Vyhledávání

Výsledky hledání nurburgring

Štefan Rosina skončil sedmý v prvmím tréninku na Severní smyčce na Nurburgringu

25.6.2011 - Medzi 25 jazdcami klasifikovanými v Porsche Mobil 1 Supercup 2011 obsadil Štefan dokonca piate miesto a prekvapivým víťazom sa stal dánsky jazdec Thiim Nicki pred úradujúcim majstrom - Nemcom René Rastom a Štefanovým tímovým kolegom Kubom Germarziakom.

Štefan Rosina se poctivě připravuje na „Zelené peklo“, tedy na starý Nurburgring.

16.6.2011 - Štefan Rosina sa spolu s tímovým kolegom, poľským jazdcom Kubom Germarziakom, poctivo pripravujú na najťažší pretek tohtoročnej sezóny Porsche Mobil1 Supercupu 2011, ktorým bude určite Porsche Carrera World Cup na svetoznámej Severnej slučke nemeckého Nurburgringu

FiestaCUP 2011: chcete zkusit Nurburgring nebo Melk nebo rallye ???

FiestaCUP 2011: chcete zkusit Nurburgring nebo Melk nebo rallye ???6.1.2011 - Nabídka závodních vozů k pronájmu za přijatelné finance pro akce v rallye, závodech do vrchu i rallycrossu. Za volantem Fiest se v roce 2010 vystřídalo několik desítek závodníků – od úplných nováčků až po známá jména české rallye scény.

David Vršecký v tréninku na Nurburgringu šestý.

David Vršecký v tréninku na Nurburgringu šestý.23.7.2010 - "Abych pravdu řekl, myslel jsem poněkud výše. Na druhou stranu každý závod je jiný, měřený trénink ukázal, jak vyrovnaný je letošní šampionát. Kdo by ještě před Nogarem předpokládal, že Levett vyhraje měřený trénink," řekl David v reakci na výsledky. "Prakticky okamžitě poté, co se auto dostane do depa, začneme pracovat na jistých úpravách. Doufám, že zítra budeme rychlejší."

Svátek vyznavačů TRUCKů opět letos na německém Nurburgringu. Zhruba za měsíc

Svátek vyznavačů TRUCKů opět  letos na německém Nurburgringu.  Zhruba za měsíc18.6.2010 - Svátek vyznavačů TRUCKů , či přímo truckerský festival, se opět letos uskuteční na věhlasném německém okruhu Nurburgringu na dohled stejnojmenného hradu. Navíc rovněž na dohled se zde uskuteční hned dvě špičkové akce!!

Jiří Janák letos podruhé zamířil na německý okruh Nurburgring.

Jiří Janák letos podruhé zamířil na německý okruh Nurburgring.15.8.2009 - Jiří Janák tento víkend opět zamířil na německý okruh Nurburgring. Letos už podruhé, tentokrát však v rámci série Porsche Carrera Cup s týmem Attempto Racing a na krátkou verzi známého okruhu.

V neděli na Nurburgringu měli oba jezdci Frankieho týmu problém s výkonem motoru

26.7.2009 - V celkovém hodnocení jezdců po závodech na Nurburgringu je Markus na sedmém a Frankie na deváté místě. V poháru teamů jsme na třetí pozici. Další závody se jedou na domácím okruhu v Mostě na konci srpna.

Také Frankie Truck Racing Team se chystá na vrchol sezóny na německý Nurburgring

Také Frankie Truck Racing Team se chystá na vrchol sezóny na německý  Nurburgring17.7.2009 - Mechaniky čeká hodně práce na závodních speciálech během několika příštích dnů před závodem v Německu. Do dalších závodů se musí opravit všechna poškození speciálů, kterých bylo opravdu hodně.

Kress po Nurburgringu 2008: Naprostá spokojenost s výkonem obou jezdců

Kress po Nurburgringu 2008: Naprostá spokojenost s výkonem obou jezdců15.7.2008 - Vítězství v obou měřených trénincích, stoprocentní úspěšnost v kvalifikacích. K tomu dva triumfy v pohárových závodech a sobotní double. Víkendová vizitka týmu Buggyra International Racing System nemá daleko k dokonalosti. Nelze se tedy divit tomu, že jeden z tvůrců úspěchu technický ředitel Mario Kress zářil spokojeností!

Buggyra na Nurburgringu vyjela double, ale pak přišla divná diskvalifikace. Králem Vršecký !!

Buggyra na Nurburgringu vyjela double, ale pak  přišla divná diskvalifikace. Králem Vršecký !!13.7.2008 - Jen velmi podivná penalizace Markuse Boesigera připravila tým Buggyra International Racing Systém na Nurburgringu o zasloužené double! Přesto byl v depu českého týmu důvod k radosti. Stejně jako loni zastoupil Markuse David Vršecký, který se ziskem 50 bodů stal zároveň nejúspěšnějším jezdcem závodního víkendu.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu