Vyhledávání

Výsledky hledání oscher

BMW 1 challenge premiérově na Oscherschelebenu

fotogalerie

V Oscherslebenu odstartuje druhá sezóna Škoda Octavia Cupu. Na startu nechybí favorité.

11.7.2017 - Sedmidílný kalendář značkového poháru Škoda Octavia Cup odstartuje ve dnech 7. až 9. července na německém okruhu Oschersleben. Ve startovní listině jsou všichni favorité: Tomáš Pekař, Michael Vorba, August MacBeth či Martin Semerád. Nebo snad zaboduje někdo jiný?

Petr Fulín na Oscherslebenu opět zabojoval a druhé místo v Supercopě udržel

Petr Fulín na Oscherslebenu opět zabojoval a druhé místo v Supercopě udržel20.9.2011 - Do prvního závodu tak plzeňský jezdec startoval ze čtvrté řady. Dokázal ale zajíždět vyrovnané časy a nakonec se posunul na šesté místo. „Byla to doslova vymodlená pozice. Snažil jsem se maximálně vyvarovat chyb a pečlivě hlídal soupeře před sebou. Nakonec jsem právě jejich nepřesností využil a dostal se před ně. Šestá příčka mi zaručila ve druhém závodě start z pole position

Petr Fulín se na Oscherslebenu představí v roli druhého jezdce celkové klasifikace

16.9.2011 - Plzeňského jezdce čeká ale přetěžká bitva, protože ostřílení soupeři za ním mají jen několikabodovou ztrátu. Na druhou stranu Oschersleben patří k jeho oblíbeným tratím, kde oslavil před dvěma roky vůbec první pohárové vítězství se Seatem a loni pak prožil nejúspěšnější víkend v Supercopě, když obsadil druhé a pak první místo.

Dvě podia a dokonce šest pohárů pro tým Mičánek Motorsport na Oscherslebenu

24.8.2011 - Stejně jako na Red Bull Ringu jsme s pěti vozy Porsche obsadili všechny závody, které byly v rámci víkendu vypsány.

V pořadí sedmý a osmý závod Renault Clio Cupu Bohemia se jel na Oscherschlebenu

V pořadí sedmý a osmý závod Renault Clio Cupu Bohemia se jel na Oscherschlebenu19.7.2011 - Domácí jezdec týmu Schlaug Motorsport - Alf Ahrens beze zbytku využil v sobotu vybojované pole position a v třicetiminutovém závodě zvítězil způsobem start-cíl. Po celých 17 kol mu přitom na nárazníku vysel další německý jezdec Marc-Uwe von Niesewand z týmu Schlaeppi Race - Tec. Rozdíl mezi těmito dvěma jezdci v cíli představoval přesně osm desetin vteřiny.

EECup na Oscherslebenu přinesl Tomáši Pekařovi první víkendový pohárový double

EECup na Oscherslebenu přinesl Tomáši Pekařovi první víkendový pohárový double18.7.2011 - Úspěch byl ale o to cennější, že odpolední souboj vyhrál stylem start-cíl a nechal za sebou kompletní startovní pole octavií a renaultů clio. Druhý v EEC skončil Petr Fulín, který si udržel celkové vedení, a třetí byl Václav Brejla.

Tomáš Pekař na Oscherslebenu potřetí vyhrál EECup

Tomáš Pekař na Oscherslebenu potřetí vyhrál EECup18.7.2011 - V úvodní bitvě, která nabídla na technickém okruhu řadu ostrých soubojů a do cíle dojela jen polovina startovního pole, si mezi octaviemi vedl nejlépe Tomáš Pekař z týmu Geus Okna Racing. Připsal si třetí letošní prvenství a bodově se přiblížil dosud suverénnímu Petru Fulínovi, který naopak odstoupil za závodu už ve čtvrtém kole

Eastern Europe Cup pohárových octavií zahájil na Oscherslebenu druhou polovinu šestidílného seriálu

Eastern Europe Cup pohárových octavií zahájil na Oscherslebenu druhou polovinu šestidílného seriálu17.7.2011 - Rozcvička ve volném tréninku naznačila, že Tomáš Pekař přijel na Oschersleben s velkou chutí vylepšit si pohárovou bilanci. Druhý jezdec celkové klasifikace EEC zatím ze šesti závodů vyhrál dva a na technické trati nedaleko Magdeburku cítil další šanci. Tomáš ve volném tréninku zvítězil mezi jezdci EEC časem 1:45,210, kterým se v absolutním pořadí s vozy Renault Clio zařadil na čtvrté místo

Druhá polovina premiérového Clio Cupu Bohemia začne za týden na Oscherslebenu

Druhá polovina premiérového Clio Cupu Bohemia začne za týden na Oscherslebenu9.7.2011 - Trať na Oscherslebenu má stejně jako Slovakiaring charakter "autodráhového" okruhu, který divákům nabízí možnost shlédnout většinu ze 3.667 metrů dlouhého okruhu. Hlavní dominantou této trati je hned první dvojice zatáček u Hotelu, které od jezdců vyžadují naprostou koncentrovanost a zvládnutou techniku.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu