Vyhledávání

Výsledky hledání pavel

Stylem start cíl ovládla posádka Miroslav Janota a Pavel Stráský Krumlov mezi historiky

Stylem start cíl ovládla posádka Miroslav Janota a Pavel Stráský Krumlov mezi historiky25.5.2010 - Nebýt technických problémů, zvítězili by účastníci mistrovství Evropy ve všech deseti rychlostních zkouškách. O sedm dílčích triumfů a celkový náskok téměř čtyř minut na druhého Rakušana Gerharda Openauera je však již nikdy nikdo nepřipraví.

Krumlov využijí k otestování Opelu Kadett C GTE Miroslav Janota a Pavel Stráský.

Krumlov využijí k otestování Opelu Kadett C GTE Miroslav Janota a Pavel Stráský.18.5.2010 - Pro absolutní vítěze třetího podniku evropského mistrovství – klatovské Historic Vltava Rallye – bude 38. Rallye Český Krumlov zčásti domácí soutěží, jelikož spolujezdec Pavel Stráský žije v Netřebicích, kudy v minulosti vedla jedna z rychlostních zkoušek tohoto motoristického svátku.

Vltava 2010 pozlacená pro Miroslava Janotu a Pavel Stráského

Vltava 2010 pozlacená   pro Miroslava Janotu a Pavel Stráského25.4.2010 - Třetí podnik FIA Mistrovství Evropy v rallye historických automobilů byl pro příbramsko-netřebickou dvojici v kokpitu Opelu Kadett C GTE premiérou na této soutěži, zároveň ale také velkou výzvou, když mohla před domácími fanoušky ukázat, co se naučila na předchozím podniku šampionátu v San Remu.

Pavel Šilha jmenován novým ředitelem českého a slovenského zastoupení Opel

Pavel Šilha jmenován novým ředitelem českého a slovenského zastoupení Opel21.4.2010 - Dosavadní ředitel zastoupení Opelu pro ČR a SR Stephane Chaville se rozhodl pokračovat ve své profesní kariéře mimo značku Opel

Třicetiletý Pavel Valoušek vstoupí do nové sezóny jako tovární jezdec ŠKODA DELIMAX Teamu

Třicetiletý Pavel Valoušek vstoupí do nové sezóny jako tovární jezdec ŠKODA DELIMAX Teamu25.3.2010 - Pavel Valoušek starší, otec populárního „Valdy“ a Jan Varmuža jsou blízkými přáteli a někdejšími sportovními rivaly už řadu desítek let. „Známe se už od chlapeckých let. „Jako brigádníci jsme spolu sváželi auta u zlínského prodejce vozů Škoda pana Samohýla,“ vzpomíná Pavel Valoušek starší a přidává historku z oněch let

S továrním vozem Fabia Super 2000 bude v MMČR hájit barvy týmu Pavel Valoušek !!

S továrním vozem Fabia Super 2000 bude v MMČR hájit barvy týmu Pavel Valoušek  !!29.1.2010 - Škoda Auto pokračuje ve svém projektu Fabia Super 2000 vytvořením českého rally týmu. Partnerem týmu bude akciová společnost Delimax, významný český potravinářský výrobce. S vozem Fabia Super 2000 bude v rámci Mezinárodního mistrovství České republiky hájit barvy týmu perspektivní posádka Pavel Valoušek – Zdeněk Hrůza.

Posádka Oldřich Hrubý a Pavel Krbec s Renaultem Clio Sport druhá v rámci Poháru Pirelli 2009

10.10.2009 - Posádka ve složení Oldřich Hrubý a Pavel Krbec startující s vozem Renault Clio Sport si druhým místem ve třídě N3 v rámci předposledního podniku letošní rallysprintové sezóny zajistila konečné prvenství v rámci Poháru Pirelli, který byl letos podruhé vypsán v rámci rallysprintu.

Pavel Valoušek a Zdeněk Hrůza na Vyškově čtvrtí a zároveň nejrychlejšími piloty produkčních vozů

Pavel Valoušek a Zdeněk Hrůza na Vyškově čtvrtí a zároveň  nejrychlejšími piloty produkčních vozů14.9.2009 - Umístění Pavla Valouška a Karla Trněného v první desítce absolutní klasifikace lze považovat za úspěch a to ještě defekt vyřadil z top ten Slávu Ducháčka.

Pavel Valoušek nabral v Krkonoších závodní tempo před Barum rallye a navíc získal zlato

Pavel Valoušek nabral v Krkonoších závodní tempo před Barum rallye a navíc získal zlato13.8.2009 - Pavel Valoušek se Zdeňkem Hrůzou se přijeli rozhýbat a nabrat závodní tempo před Barum rallye, ale současně již byli doslova hladoví po vítězství. V posledních dvou sprintech skončili vždy těsně druzí a tak byli rozhodnuti udělat vše pro ještě lepší výsledek

Pavel Valoušek vTřebíči na stupních vítězů a jen sekundu a půl od zlata

Pavel Valoušek vTřebíči na stupních vítězů a jen  sekundu a půl od zlata24.7.2009 - Horácká Rallye v Třebíči nabídla neuvěřitelně napínavé drama až do posledních metrů. Jednu z hlavních rolí v tomto strhujícím závěru hrála i posádka Seznam.cz Rally Teamu Pavel Valoušek – Zdeněk Hrůza.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu