Vyhledávání

Výsledky hledání pech

Tropické Hustopeče v cíli. Pech udržel velmi těsné vedení nad Krestou.

Tropické Hustopeče v cíli. Pech udržel velmi těsné vedení nad Krestou.1.6.2008 - Závěr IV. AGROTEC New Holland rally 2008 se konal ve znamení stíhací jízdy Romana Kresty za vedoucím Václavem Pechem. Jejich souboj o druhé místo se po odstoupení vedoucího Jana Kopeckého nakonec změnil v souboj o zlato.

Václav Pech v premiérových a vydařených Hustopečích vybojoval cenné ZLATO !

Václav Pech v premiérových a vydařených Hustopečích vybojoval cenné ZLATO !1.6.2008 - „Máme z prvního místa ohromnou radost. Soutěž v Hustopečích byla velmi náročná hned z několika důvodů a pro nás je velmi důležitý bodový zisk z této rallye. Pořadatelé v Hustopečích zvolili náročnou, ale hezkou trať, kde se střídaly rychlé asfaltové cesty s účelovými silničkami ve vinohradech a spojovacími šotolinovými úseky,“ říká úřadující Mistr ČR v rallye Václav Pech jun.

Václav Pech v Hustopečích trénoval při natáčení filmu s Bolkem

Václav Pech v Hustopečích trénoval  při natáčení  filmu s Bolkem28.5.2008 - Václav Pech jun. dosud nikdy na této rallye nestartoval, ale malá zkušenost s tratí zde přeci jen je: „Loni začátkem léta jsem v okolí Hustopečí prožil takový malý trénink

Hustopeče 2008 – přihlášky jdou do finiše. Opět Kresta, Pech, Valoušek a ....

Hustopeče 2008 – přihlášky jdou do finiše. Opět Kresta, Pech, Valoušek  a ....20.5.2008 - Necelé dva týdny zbývají do startu jihomoravského pátého dílu Mediasport MMČR , tedy 4. AGROTEC New Holland rally 2008 Hustopeče. Pojede se o posledním květnovém víkendu, ale právě v polovině tohoto týdne je uzávěrka přihlášek. Pořadatele čeká administrativní nápor na faxy, či emaily. Mnohé posádky to totiž tradičně nechávají na poslední chvíli a na poslední hodiny před uzávěrkou.

Vítězná Saturnus rallye Václava Pecha

Vítězná Saturnus rallye Václava Pecha14.5.2008 - Již po seznamovacích jízdách Václav Pech jun výběr tratí Saturnus rallye bez váhání označoval za jedny z nejtěžších, které kdy jel. Pořadatelé vytýčili více než 220 km dlouhou trať v kopcovité krajině nedaleko Lublaně

Také Václav Pech jun. se na víkendovou Rallye Český Krumlov těší

Také Václav Pech jun. se na víkendovou  Rallye Český Krumlov těší30.4.2008 - Přípravě na Rallye Český Krumlov byla v uplynulých dnech věnována obzvláště velká pozornost a soutěžní vůz Mitsubishi Lancer EVO IX. prošel důkladnou kontrolou a Václav Pech jun se již velmi těší na technicky náročné tratě této soutěže

Václav Pech jun. nespatřil cíl šumavské rallye

Václav Pech jun. nespatřil cíl šumavské rallye15.4.2008 - Rallye Šumava je téměř domácí soutěží posádky Pech-Uhel a právě Mitsubishi Lancer EVO IX Euro Oil rallye teamu zde v loňském roce projelo cílem na prvním místě. Cíl pro rallye Šumava v roce 2008 byl tedy jasný.

Obhájce titulu Václav Pech jun. míří na Valašsko

26.3.2008 - Václav Pech jun. se netají tím, že v letošním roce se velmi důkladně věnoval se svým spolujezdcem fyzické přípravě a sám k tomu dodává. „Po čtyřech letech se mi před zahájením sezóny podařilo zhubnout 10 kilo a ještě pořád hubnu a hodně cvičím.

Václav Pech obhájil loňské vítězství na Jänner Rallye v Rakousku

Václav Pech obhájil loňské vítězství na Jänner Rallye v Rakousku7.1.2008 - Václav Pech jun. s Petrem Uhlem vstupovali do IQ. Jänner rallye v roli jednoho z favoritů, jinak to ani s jejich dvěma vítězstvími v minulých letech být nemohlo. Poučeni z chyb z předchozích let vstoupila v pátek ráno posádka Euro Oil Čepro rallye týmu do soutěže s nasazením, ale současně s otázkou, jak rychle pojedou na zledovatělých rychlostních zkouškách jejich největší soupe

Jänner rallye: Obhájce Václav Pech v Rakousku uhnal soka a slavně zvítězil

Jänner rallye: Obhájce Václav Pech v Rakousku uhnal soka a slavně zvítězil5.1.2008 - Obhájce titulu krále českých soutěží se hned po dnešním ránu dostal do čela a na zbývajících více než sto měřených kilometrech už nedal nikomu šanci. Byť jeho největší sok Pavel Valoušek mu byl až do finiše těžkých sokem.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu