Vyhledávání

Výsledky hledání renault

Renault Laguna- minitest, foto Renault a K.Kolečko

fotogalerie

Český student vyhrál finále mezinárodní souteže a je u Renault F1 Teamu

fotogalerie

Adam Kout a jeho úspěšná sezóna 07 s f Renault, foto týmu KM

fotogalerie

Adam Kout mistrem formule Renault 2007, foto týmu KM

fotogalerie

Limitovaná edice T High Renault Sport Racing

Limitovaná edice T High Renault Sport Racing12.7.2018 - Značky Renault Trucks a Renault Sport Racing spojily své know-how a zkušenosti při tvorbě modelu T High Renault Sport Racing. Tato limitovaná edice v odstínu žluté Sirius, ikonické barvě stáje F1 Renault Sport Racing team, je na trhu dostupná v omezeném počtu 100 vozidel.

Tři severočeské renaulty v elitním kvartetu

Tři severočeské renaulty v elitním kvartetu20.4.2018 - Naprostá fantazie! Po předchozích problémech s technikou přijely v 5. etapě Maroko Desert Challenge severočeské kamiony na prvních dvou místech. A nebýt Aleše Lopraise mohly renaulty Maria Kresse ze Židovic slavit v závodě dokonce zlatý etapový hattrick. Etapu vyhrál van Kasteren, druhý byl Huzink a čtvrtý van den Brink.

Luxusní sedan Renault Talisman 1,6 dCi automat

Luxusní sedan Renault Talisman 1,6 dCi automat19.2.2017 - Test luxusního sedanu Renault Talisman, do kterého se bohužel montují pouze turbomotry 1,5-1,6 litru, v tomto případě se jednalo o nejvýkonnější variantu Dieselu 1,6 dCi s šestistupňovým automatem, v nejvyšší výbavě.

Oba severočeské renaulty jsou v cíli Dakaru

Oba severočeské renaulty jsou v cíli Dakaru15.1.2017 - Je dobojováno! 39. ročník Rally Dakar se po dvou náročných týdnech dostal do cíle. Do Buenos Aires přijely také dva kamiony z dílny MKR Technology. Přestože v severočeském týmu panují smíšené pocity, kdy de Baarova posádka po předchozím smolném dnu přišla o umístění v elitní pětce, všichni zaslouží velké uznání. Únava a vyčerpání bylo obrovské, ale všichni bojovali vždy do poslední chvíle na více než maximum. I když to mnohdy vypadalo marně, nikdo se nevzdal. Dakar je prostě o hrdinech a jejich heroických výkonech a ti u MKR prostě nechyběli.

Renaulty na Dakaru kytičku neztratily, Pascal přijel šestý

Renaulty na Dakaru kytičku neztratily, Pascal přijel šestý6.1.2017 - Etapa pravdy. Asi tak by se dalo nazvat čtvrté dějství 38. ročníku nejslavnější rally světa, věhlasného Dakaru. V ní sice šestou příčkou zazářil holandský pilot Pascal de Baar jedoucí s českým kamionem z dílny MKR Technology, ale hlavní pohled tentokrát směřoval na jeho týmového parťáka Martin van den Brinka, u něhož vůbec nebylo jisté, zda do etapy nastoupí. Celému týmu se ale povedl husarský kousek, když velmi těžkou prověrku zvládl bez větších ztrát.

Test nového Renaultu Mégane 1,5 DCi

Test nového Renaultu Mégane 1,5 DCi27.12.2016 - Test Renaultu Mégane s naftovým motorem 1,5 o výkonu 81 kW s manuální 6-ti stupňovou převodovkou a bohatou výbavou.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu