Vyhledávání

Výsledky hledání silk

Stříbrná pamětní medaile : to je jeden z hedvábných dárků od pořadatelů Silk Way novinářům.

Stříbrná pamětní medaile :  to je jeden z hedvábných dárků od pořadatelů Silk Way novinářům.10.9.2009 - Mimochodem, jedním z nejstarších nálezů v Kazani byla česká mince z jedenáctého století se zobrazením svatého Václava, kterou našli během vykopávání na Kazaňském hradě. Svoje mince v Kazani začali razit až v roce 1408. Teď, v roce 2009 při pořádání Rallye Silk Way, se tady mincemi opravdu nešetří.

Aleš Loprais zajel zatím nejlepší výsledek na Silk Way 2009: Druhý a je třetí celkově !!

Aleš Loprais zajel zatím nejlepší výsledek  na Silk Way 2009: Druhý a je třetí celkově !!9.9.2009 - S průběhem a organizací rallye je Aleš velmi spokojen: "Krásné prostory pro závodění i fungující organizace. Bivaky jsou dobře zařízené, catering se nám líbí a nechybí ani fungující sociální zařízení. Je nás tu méně než na Dakaru, a tak je na všechno více místa. Brífinky probíhají v dakarském duchu, vedeje osobně Semjon Jakubov a s ním i Frederic Lequiein, kterého známe z Dakaru. Jedeme celou dobu naplno a využíváme možností vozu

Silk Way rallye 2009 v polovině : Jak jsme potkali ryby i třeba velbloudy

Silk Way rallye 2009 v polovině : Jak jsme potkali ryby i třeba velbloudy9.9.2009 - Zdá se, že jedna velbloudice se doslova zamilovala do Martina Mikulenčáka, následovala ho dokonce se samozřejmou elegancí až k autu. Tatra 6x6 si hravě pohrává s několika málo objížďkami terénem po asistenční trati, která má dnes přes 900 kilometrů. Hned po ránu pomáháme spravit posádce doprovodného kamiónu Martina Macíka

IV. etapa Silk Way Rallye 2009: Pořádná porce kilometrů prověřila řádně techniku!

IV. etapa Silk Way Rallye 2009: Pořádná porce kilometrů prověřila řádně techniku!9.9.2009 - Otevřený boj pilotů VW bez týmové režie je skvělou podívanou, De Rooy nechce pustit Kamazům trůn jen tak zadarmo, ale připomíná to boj s větrnými mlýny, Loprais z pátého místa sleduje dění před sebou, Macík se drží v první desítce… Zapletal mimo hru, když končí pro poruchu motoru a Janeček dohání ztrátu z předchozího dne.

Silk Way Rallye anebo Hedvábná stezka pro Mirka Zapletala dnes skončila. Motor

8.9.2009 - 100 km před cílem etapy se motor velice přehřál a odešel. Posádka na pomoc čekala více jak hodinu. Z toho je zřejmé, že měli Mirek s Tomášem velký náskok před dalšími závodníky. Mitsubishi L200 pomohl naší posádce do bivaku odtáhnout tým z Ukrajiny. Bohužel jim tato neopravitelná závada znemožnila pokračování v závodě.

Po druhé etapě Silk Way Rallye klesl Aleš Loprais s Tatrou na čtvrtou příčku

Po druhé etapě Silk Way Rallye klesl  Aleš Loprais s Tatrou na čtvrtou příčku7.9.2009 - Pátým místem v obou měřených testech druhé etapy se Aleš Loprais zařadil na čtvrté místo absolutně. Na dosavadní bronzový stupínek se vyšvihl dakarský vítěz Kabirov

Druhá etepa Silk Way Rallye o délce 141 km: Zapletal s Ouředníčkem kousek za TOP desítkou

7.9.2009 - První místo v etapě obsadil Nasser Al Attiyah z tovární stáje Volkswagen. S nedělním 12. místem chybí posádce Zapletal - Ouředníček na vítěze 17 min a 37 vteřin.

Po 1. speciálce Silk way rallye 2009 zůstává Aleš Loprais na kvalitním 3. místě

7.9.2009 - S de Rooyem držel významně krok Čagin, jenž zaostal o pouhých 12 sekund. V první desítce se drží hned šest vzájemně spolupracujích Kamazů, mezi něž se vklínily oba oranžové stroje týmu de Rooy, Tatra Aleše Lopraise a Liaz Martina Macíka, který drží 8. místo poté, co další Tatra s Markem Spáčilem na start do Kazaně nepřijela.

Zahajovací den Silk Way Rallye a speciálka přinesly pro Zapletala slušnou šestou příčku

5.9.2009 - Na dnešní zahajovací den Silk Way Rally objednali pořadatelé opravdu horké počasí. Za účasti ruského prezidenta Medveděva přejelo před zraky tísíců diváků přes pódium 65 závodních vozů a 21 kamionů, aby poté mohli ukázat svá rychlá kola na dvoukilometrovém prologu.

Aleš Loprais s Tatrou zahájil na Silk Way Rally třetím místem v úvodní superspeciálce !

5.9.2009 - Solidním umístěním v terénním prologu v ulicích Kazaně zahájil Aleš Loprais letošní Silk Way Rally. Na 2013 metrů dlouhé trati plné zatáček a umělých skoků skončil třetí za dakarským vítězem Kabirovem a Gerardem de Rooyem.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu