Vyhledávání

Výsledky hledání silk

Ve 4. etapě Silk Way dojel de Baar stříbrný

Ve 4. etapě Silk Way dojel de Baar stříbrný13.7.2016 - Stříbrným místem se ve 4. etapě těžké Silk Way Rally blýsknul český kamion z dílny MKR Technology. Holandský pilot Pascal de Baar s ním nestačil pouze na ruský kamaz Eduarda Nikolajeva.

Silk Way se rozjíždí, van den Brink přijel šestý

Silk Way se rozjíždí, van den Brink přijel šestý13.7.2016 - Silk Way Rally se rozjela. Po té co, pořadatelé po úvodním prologu kvůli nepřízni počasí zrušili 2. etapu, čekala na posádky první várka dlouhých kilometrů až ve třetím dnu. S pondělní etapou si nejlépe poradily domácí kamazy, ale s minimální ztrátou přijel na šestém místě Martin van den Brink s roudnickým mechanikem Danielem Kozlovským na palubě nového speciálu Renault Sherpa.

Prolog na Silk Way Rally ovládl severočeský Sherpa

Prolog na Silk Way Rally ovládl severočeský Sherpa13.7.2016 - Ihned vítězství! Lépe zahájit Silk Way Rally snad ani nešlo. Oba kamiony z dílny severočeského týmu MKR Technology byly na pódiu. Martin van den Brink byl při úvodním prologu absolutně nejrychlejší a krajan Pascal de Baar třetí.

Za týden startuje těžká Silk Way Rallye

Za týden startuje těžká Silk Way Rallye13.7.2016 - Poslední ostré testování a pak přesun do Moskvy. V posledních dnech měli členové závodního týmu MKR Technology hodně napilno. Už tento víkend totiž startuje jedna z nejtěžších rally světa - ruská Silk Way, která je mnohými srovnávána s věhlasným Dakarem. Na té se poprvé v závodní roli představí nový speciál ze severočeského technologického centra a ambice tentokrát nejsou nijak skromné.

Loprais otestuje Královnu na Silk Way Rally

Loprais otestuje Královnu na Silk Way Rally8.7.2013 - Na Rudém náměstí v Moskvě odstartuje už tento pátek tradiční Silk Way Rally. V jedné z nejtěžších vytrvalostních soutěží na světě nebude chybět ani tatrovka Aleše Lopraise. Na "Hedvábné stezce" hodlá Loprais především provětrat jeho zcela nový závodní speciál, který s ním stavěl severočeský tým MKR Technology. Ze spojení sil úspěšných truckerů totiž vzešla "Královna", která má přivézt triumf ze slavného Dakaru.

Fotovzpomínání na africký i novodobý Dakar i na Silk Way

Fotovzpomínání na africký i novodobý Dakar i na Silk Way26.12.2011 - Dakar 2012 je na dohled a do jeho startu zbývá opravdu již jen pár dní. Jako naladění pro fanoušky jsme připravili výběr téměř tří stovek fotografií Jaroslava Jindry z afrického i novodobého Dakaru a také z ruské Silk Way rallye.

Ani Tomáš Tomeček nechyběl osobně na Silk Way 2011. Pomáhal s Tatrou ruskému týmu

Ani Tomáš Tomeček nechyběl osobně na Silk Way 2011. Pomáhal s Tatrou ruskému týmu29.7.2011 - Nedávné Silk Way Rally se poněkud v utajení zúčastnil také zkušený Dakarák Tomáš Tomeček. Tentokrát ovšem nejel ostrý závod, ale zúčastnil se jako doprovod ruského týmu ATT.

Vzpomínky Josefa Kaliny na nedávnou Silk Way Rally

Vzpomínky Josefa Kaliny na nedávnou Silk Way Rally29.7.2011 - „Byl to moc pěkně udělaný závod. Rusko sice nemá tak rozsáhlé pouštní prostory jako jsou v Africe nebo Jižní Americe, ale pořadatelé dokázali erzety vždycky šikovně namonat do písečných oblastí, kde se jezdí na poměrně malém prostoru. Jsou to tak trochu uměle vytvořené podmínky, ale zároveň těžké,“ říkal po návratu z Ruska navigátor týmu KM Racing Josef Kalina

Zcela novou tváří KM Racingu byl na Silk Way Rally Polák Józef Cabala. Do týmu zapadl.

Zcela novou tváří KM Racingu byl na Silk Way Rally Polák Józef Cabala. Do týmu  zapadl.28.7.2011 - „Je dobré, že má s náklaďákem zkušenosti z menších závodů. Řídit rozhodně umí a jako někdejší boxer má ohromnou sílu v rukou. Proto odvádí dobrou práci s volantem a ani řazení mu nedělá problémy. To mu jde jako jinému s joystickem na počítači,“ vyjmenoval Kalina přednosti podsaditého chasníka, jemuž se začalo v týmu říkat „Jůzek“.

Silk Way Rally skončila až návratem zbytku KM Racingu s týmovými vozidly

Silk Way Rally skončila až návratem zbytku KM Racingu s týmovými vozidly28.7.2011 - „Silk Way Rally jsme si tak o týden prodloužili. Denně jsme průměrně zvládli sedm set kilometrů. Celkem jsme jich ze Soči do Helsinek a pak po cestě domů najeli 3500. Ve Finsku jsme se nalodili na trajekt do německého Travemünde, kde jsme přistáli v sobotu večer a pak už jsme se v pořádku přesunuli do Sedlčan,“ vyprávěl o Josef Kalina

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu