Vyhledávání

Výsledky hledání silk

Silk Way 2011: Z dvojice českých Hummerů zůstal jen Josef Pelc s manželkou Alenou

Silk Way 2011: Z dvojice českých Hummerů zůstal jen Josef Pelc s manželkou Alenou12.7.2011 - Pelcovi, kteří sdílí kokpit H3 EVO I., mají za sebou vice než 1400 km, z toho 750 km měřených úseků. Po první, nedělní etapě se umístili na 48. místě, po včerejšku jim patří již 28. pozice

Dramatické druhé dějství Silk Way přineslo více změn než celý loňský ročník dohromady

Dramatické druhé dějství Silk Way přineslo více změn než celý loňský ročník dohromady11.7.2011 - "Dnes to bylo těžké ve všech směrech. Byl to obtížný mix povrchů, a také jsme museli dvakrát opravovat, což nás zdrželo, ale konečné čtvrté místo i přijatelná ztráta jsou pro nás povzbuzením. Bojujeme dál a myslím, že jsme stále ve hře. Nicméně Rusové nastavili laťku proklatě vysoko," dodal pilot InstaForex Loprais Teamu.

SILK WAY RALLY a trpaslíci, jak z Receptáře prima nápadů :-))

SILK WAY RALLY a trpaslíci, jak z Receptáře prima nápadů  :-))11.7.2011 - Jen Přemek Podlaha by si tady na tuty zamnul spokojeností rukama. U všech vstupů do veřejné jídelny totiž stojí „na stráži“ trpaslíci. Takovou perličku ve svém receptáři prima nápadů určitě ještě neměl.

V úvodu Silk Way se kamiony KM Racing potýkaly s problémy

V úvodu Silk Way  se kamiony KM Racing potýkaly s problémy11.7.2011 - „První rychlostní zkouška byla pro nás velice smolná. Jarda Valtr se po ujetí čtyřiatřiceti kilometrů dostal do velmi komplikované situace. Ve stodvacetikilometrové rychlosti mu praskla spojovačka od převodky řízení a nekontrolovatelně se řítil do lesa,“ vyprávěl o trablech první etapy týmový koordinátor Martin Pabiška.

SILK WAY 2011 aneb Letecký den: Budíček v podání leteckých motorů ....

SILK WAY 2011 aneb Letecký den: Budíček v podání leteckých motorů ....11.7.2011 - A všichni měli po spánku, navíc motory byly namířeny přímo mezi hangárové vrata. Nevím, zda existuje nějaká předepsaná, rozumná nebo bezpečná vzdálenost od motorů letadel, ale tady nic v tuto chvíli neplatilo. To byl, pane, budíček. Nejprve se rozběhl první motor pěkně pomaličku až na plné obrátky a poté jeden za druhým, až po poslední čtvrtý, to si už mohl člověk za letadlem mokré vlasy nechat „slušně“ vyfoukat.

Šesté místo na blátivý úvod Silk Way pro Aleše Lopraise a 21. pro Tomáše Vrátného

Šesté místo na blátivý úvod Silk Way pro Aleše Lopraise a 21. pro Tomáše Vrátného11.7.2011 - "Dnes to byl blátivý extrém, velmi to klouzalo. Bohužel jsme doplatili na navigační potíže v úvodu, ztrátu jsme museli dohánět. Dál už se jelo dobře a vůz fungoval bezchybně. Rusové se tu velmi dobře vyznají, všichni na to poukazují. My si hledíme svojí jízdy a věříme, že náš čas ještě přijde na otevřených prostorech," dodal Aleš k etapě.

První etapa Silk Way 2011: Z našich nejlepší šestý Loprais na dohled Kamazů. Spáčil 11tý.

První etapa Silk Way 2011: Z našich nejlepší šestý Loprais na dohled Kamazů. Spáčil 11tý.10.7.2011 - Na první Kamaz, který řídí Rus Nikolaev, chytila posádka Loprais, Holan, Štajfl ztrátu 17 minut a 29 vteřin. Na pátého Mardeeva, tedy dalšího Rusa, ztrácí pouhých 43 vteřin. Druhým nejlepším českým kamiónem je rovněž Tatra s trojicí Spáčil, Vodrhánek, Kaplánek

Na SILK WAY RALLY, aliaz Hedvábné stezce 2011, už ztratily auta svůj lesk

Na SILK WAY RALLY, aliaz Hedvábné stezce 2011, už ztratily auta svůj lesk10.7.2011 - Spánek už nebude tak sladký, pokud se vůbec aspoň trochu vyspíte. Nečekají na vás vířivky, ale veřejné umývárny. V zelených kadibudkách nebudete mít chuť si číst oblíbený plátek, ale raději co nejdříve raději z nich „vystřelíte“. Žádné lážo, plážo po ránu, vychutnávání kávičky. Pěkně do marastu…

Silk 2011: Karel Loprais chtěl navštívit Lenina! Dorazil už i Spáčil a spol.

Silk 2011: Karel Loprais chtěl navštívit Lenina! Dorazil už i Spáčil a spol.9.7.2011 - Ještě pár hodin před startem rallye Hedvábná stezka, se Karel Loprais (62) procházel v Moskvě po Rudém náměstí. Kroky přivedly Monsignora Dakaru až k mauzoleu věnovanému prvnímu komunistickému vůdci Vladimíru Iljiči Leninovi.

Sobotní probuzení na SILK WAY 2011 : (nejen) Češi čekají na přejímku

Sobotní probuzení na SILK WAY 2011 : (nejen) Češi čekají na přejímku9.7.2011 - V moskevském komplexu Luzniky začalo před šestou hodinou zdejšího času svítat. Nejen Liazky a Lopraisova Tatra budou co nevidět v plné pohotovosti, a pokud to dobře dopadne, a vozům to bude šlapat, potom si týden nikdo neodpočine…

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu