Vyhledávání

Výsledky hledání wrc

Igor Drotár a Vladimír Bánoci na Rally Krkonoše dovezli Subaru WRC na body

Igor Drotár a Vladimír Bánoci na Rally Krkonoše dovezli Subaru WRC na body22.6.2011 - Naša dvojica akoby nechcela poškodiť techniku, pred najbližším domácim podujatím pretože dosiahnuté časy tomu jasne nasvedčovali. Predsa len v druhej polovici súťaže skúsený Drotár zrýchlil a postupne sa posúval do prvej desiatky absolútneho poradia

Další double pro DS3 WRC. Tentokrát byl ale zlatý Ogier

Další double pro DS3 WRC. Tentokrát byl ale zlatý Ogier20.6.2011 - Tento výsledek je už 22. double, kterého Citroën v seriálu mistrovství světa WRC dosáhl a posunul tak rekordní hranici. Díky jejich 100. umístění na stupních vítězů zvýšili Loeb s Elenou vedení v mistrovství světa pilotů. Citroën Total World Rally Team také zvýšil náskok před největšími soupeři v Poháru konstruktérů.

Martin Prokop a Jan Tománek zdárně dokončili nejnáročnější podnik SWRC, Řecko

Martin Prokop a Jan Tománek zdárně dokončili nejnáročnější podnik SWRC, Řecko19.6.2011 - viděli jsme, že jsme schopni bojovat o vítězství, rychlost v nás je, ale auto bylo tentokrát proti nám. Pro vývoj šampionátu je to však trochu ztráta, přece jen na Akropolis bylo potřeba být trochu blíže Juhovi Hänninenovi. Ve Finsku nám nejspíš hodně uteče, silný je i na asfaltech. Bohužel naše strategie nám nevyšla a na asfaltech budeme muset hodně zabrat

Prokopův technický problém vozu Ford Fiesta Super 2000 na úvod SWRC v Řecku

Prokopův technický problém vozu Ford Fiesta Super 2000 na úvod SWRC v Řecku18.6.2011 - Jezdec Czech Ford National Teamu Martin Prokop si řeckou Akropolis chtěl užít, bojovat o maximální bodový zisk. Ale průběh prvního dne se stal pro jihlavského jezdce černou můrou. Na vině byl technický problém vozu Ford Fiesta Super 2000, který českou posádku zpomalil na všech šesti rychlostních zkouškách první etapy. V jejím cíli Prokop s Tománkem figurují na sedmém místě hodnocení SWRC.

Čtvrtá soutěž šampionátu SWRC o víkendu i se Škodou: Rally Acropolis 2011

Čtvrtá soutěž šampionátu SWRC o víkendu i se Škodou: Rally Acropolis 201114.6.2011 - Je skvělé se účastnit jedné z nejprestižnějších soutěží světa, patří k mým oblíbeným. Soutěž je pekelně náročná, tratě extrémně rozbité, ale to nemění nic na našem plánu letos s Mikkem konečně v SWRC zvítězit.“ Rovněž druhý pilot týmu Red Bull Škoda, Hermann Gassner jun., hledí do soutěže s optimismem: „Kathi a já jsme dosud ukázali, že je potřeba s námi počítat

Při nadcházejícím podniku WRC v Řecku nebude chybět Sébastien Loeb ani Sébastien Ogier s DS3 WRC

Při nadcházejícím podniku WRC v Řecku nebude chybět Sébastien Loeb ani Sébastien Ogier s DS3 WRC13.6.2011 - „Absolutně není důvod, proč bychom měli měnit náš přístup," říká Sébastien Loeb, který si v Argentině připsal už 65. prvenství. „Máme malý náskok na čele mistrovství světa. Ale třináct bodů ještě nic neznamená. V Řecku, stejně jako všude jinde, hodláme útočit a jet naplno hned od začátku, každá sekunda se počítá."

Martin Semerád z Argentiny veze nakonec pěkných deset bodů za páté místo v PWRC!

Martin Semerád z Argentiny veze nakonec pěkných deset bodů za páté místo v PWRC!30.5.2011 - Martin Semerád se tak rozpomenul na svoje začátky v mistrovství světa v roce 2009, kdy startoval s identickým vozem Mitsubishi Lancer EVO X v rámci Pirelli Starst Driver teamu. Vůz od té doby prošel dalším vývojem a zpětně se dá hodnotit, že zapůjčení vozu v Argentině byla dobrá a ekonomicky přijatelná volba.

Martin Semerád startuje v Rally Argentina a to v roli průběžně vedoucího jezdce PWRC

Martin Semerád startuje v Rally Argentina a to v roli průběžně vedoucího jezdce PWRC26.5.2011 - Ve výsledkové tabulce vlaje po dvou odjetých soutěžích na nejvyšším stupni česká vlajka, a to zásluhou posádky Martin Semerád – Michal Ernst. Ta se do Argentiny přesunula už minulý týden, aby se v místě soutěže aklimatizovala a připravila se na čtyři náročné rally dny na Jihoamerickém kontinentu.

Jaroslav Melichárek a Richard Lasevič s Lancerem WRC zlatí na Tribeči

25.5.2011 - keď nás v druhej sekcii potrápila prevodovka, keď sme ju celú museli absolvovať bez dvojky a v tretej nám príliš nevyšla pneumatiková lotéria, nakoniec musíme byť z priebehom celej súťaže spokojní. Chcel by som sa poďakovať divákom, ktorých bolo nielen v Topoľčanoch strašne veľa a vytvorili okolo tratí perfektnú atmosféru

DS3 WRC vyhrál čtyři soutěže na šotolině. Naváže vítěznou nit i v Argentině ?

DS3 WRC vyhrál čtyři soutěže na šotolině. Naváže  vítěznou nit i v Argentině ?23.5.2011 - Sébastien Loeb a Daniel Elena vyhráli Mexico a Itálii, Sébastien Ogier a Julien Ingrassia zvítězili v Portugalsku a Jordánsku. Citroën Total World Rally Team by rád v této tradici pokračoval i v Argentině, v podniku, na kterém se francouzským posádkám vždy daří.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu