Vyhledávání

Výsledky hledání Bohemia

V prvním závodě Clio Cupu Bohemia na Nürburgringu vítězí Manuel Zumstein

13.6.2011 - Zástupce promotéra, pan Josef Křenek, zhodnotil dnešní závod slovy: "Na Nürburgringu jsme dnes viděli další napínavý a vyrovnaný závod, který se oproti předchozím závodům obešel bez výjezdu Safety caru. Jezdci předvedli krásný a přitom férový závod bez vážnějších kolizí a to i přes to, že 15 aut bylo v jediné vteřině."

Sosnová opět nebude chybět a nabídne při Rally Bohemia 2011 premiérově víkendový program!!

Sosnová opět nebude chybět a nabídne při Rally Bohemia 2011 premiérově víkendový program!!3.6.2011 - Divácky oblíbený a přehledný okruh se v repertoáru mladoboleslavské soutěže objevil poprvé v roce 1982, tehdy měl ale do dnešní podoby velmi daleko, o zázemí ani nemluvě. Po téměř třiceti letech přicházejí pořadatelé super erzety s několika zásadními změnami a víkendovým programem pro celou rodinu.

Polský jezdec Jan Kisiel si vyjel pole position pro třetí závod Clio Cupu Bohemia na Slovakiaringu

Polský jezdec Jan Kisiel si vyjel pole position pro třetí závod Clio Cupu Bohemia na Slovakiaringu21.5.2011 - Kisiel se svým Cliem zajel nejrychlejší kolo za 2:27.299. Tento čas byl o 0,499 vteřiny lepší než čas domácího Moroslava Horňáka (WILLIAM RACING TEAM). Třetí nejrychlejší čas zajel německý jezdec Dino Calcum

Na Slovakiaringu se příští víkend představí 23 jezdců v klání Renault Clio Cup Bohemia.

Na Slovakiaringu se příští víkend představí 23 jezdců v klání Renault Clio Cup Bohemia.12.5.2011 - Dalším význačným prvkem jsou čtyři uměle vytvořené horizonty, které umějí být velice zrádné. Obzvláště ten druhý v pořadí, za kterým jezdci brzdí z plné rychlosti do pravotočivého vracáku.

Pořadatelé Rally Bohemia hlásí oproti minulým ročníkům zásadní změnu

Pořadatelé Rally Bohemia hlásí oproti minulým ročníkům zásadní změnu30.4.2011 - ally Bohemia 2011 startuje 1. července v Mladé Boleslavi. Jejím tradičním generálním partnerem je automobilka Škoda Auto, která vedle poskytnutí reprezentativního zázemí umožní start svým továrním posádkám s vozy Škoda Fabia S2000. Rally Bohemia podpořilo i město Mladá Boleslav

Oficiálně potvrzeno : Bohemia již letos jako aplikační podnik mistrovství světa !!

Oficiálně potvrzeno : Bohemia již letos jako aplikační podnik mistrovství světa !!14.4.2011 - Předseda organizačního výboru Pavel Dušánek má i přes všechny těžkosti jasno. „Kandidaturu myslíme zcela vážně, protože jsem jednoduše přesvědčen o tom, že pořádat mistrovství světa je v našich silách.“

Miro Horňák exceloval při premiérovém v Clio Cup Bohemia na německém Hockenheimu

Miro Horňák exceloval při premiérovém v Clio Cup Bohemia na německém Hockenheimu5.4.2011 - Navyše som na Hockenheime nejazdil už niekoľko rokov, čiže som si musel v prvom rade v rámci tréningu opäť pripomenúť ako nasledujú za sebou jednotlivé zákruty a akú najlepšiu stopu mám do ktorej voliť.

Historicky první pohárové klání Renault Clio Cup Bohemia na Hockenheimringu je minulostí

Historicky první pohárové klání Renault Clio Cup Bohemia na Hockenheimringu je minulostí3.4.2011 - Krátce po startu kolidoval Milan Haering s Marc-Uwe von Niesewandem a nedobrovolně se tak postaral o první z celé řady dramatických momentů tohoto závodu. Tato kolize měla za následek odstoupení obou jezdců, čehož bezezbytku využil Manuel Zumstein, který se dostal do vedení závodu. Své první místo uhájil až do samotného konce závodu.

Na startovní listinu Clio Cupu Bohemia byla týden před Hockenheimringem dopsána 4 jména

Na startovní listinu Clio Cupu Bohemia byla týden před Hockenheimringem dopsána 4 jména31.3.2011 - Celkový počet přihlášených se tak před prvním závodem sezóny vyhoupnul na jedenadvacet. Jezdci již také absolvovali první kolektivní test, který se konal uplynulé pondělí na autodromu v Mostě

Do nového Clio Cup Bohemia vyrazí na německý Hockenheimring 18 jezdců

14.3.2011 - Tyto první dva závody se uskuteční v sobotu 2. dubna na německém Hockenheimringu v regionu Baden Württemberg (cca 380 km od Plzně). Pojede se na nové Grand Prix variantě okruhu, která byla vybudována v roce 2002 a měří 4.574 metrů. Tato varianta má celkem 17 zatáček, 6 rovinek a minimální šířka tratě je 15 metrů.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu