Vyhledávání

Výsledky hledání GT1

Vydařený závěr sezóny Martina Matzkeho na Epilogu. A nyní směr FIA GT1 ????

Vydařený závěr sezóny Martina Matzkeho na Epilogu. A nyní směr FIA GT1 ????25.10.2010 - S vozem BMW M3 GTR získal v tříhodinovce zlato a šestihodinový vytrvalostní závod Epilog dokončil v týmu K plus K na voze SALEEN S7R na pěkném čtvrtém místě společně s Michalem Vorbou a Štefanem Rosinou

Tomáš Enge s Darrenem Turnerem se s evropskou částí GT1 rozloučili čtvrtým místem

25.10.2010 - Tomáš Enge a jeho britský kolega Darren Turner mířili na nový španělský okruh Navarra s trochou pesimismu kvůli příliš technické trati. O tom, jak je noová trať pomalá, se český jezdec přesvědčil již v prvních kolech tréninku, když na šesti místech musel řadit dokonce první rychlostní stupeň.

FIA GT1: Tomáše Engeho čeká start na novém španělském okruhu Navarra.

FIA GT1: Tomáše Engeho čeká start na novém španělském okruhu Navarra.21.10.2010 - Areál otevřený letos v červnu nabídne jezdcům téměř čtyři kilometry dlouhý okruh plný technických pasáží. Po nadcházejícím víkendu čeká týmy přesun do Jižní Ameriky, kde se uskuteční poslední dva podniky šampionátu FIA GT1 World v Brazílii a Argentině.

FIA GT1 v Algarve : Riskantní volba pneumatik Engeho s Turnerem, kteří neudrželi tempo

20.9.2010 - Zatímco si týmy, které v Algarve startovaly už v předchozích letech, pošetřily na neděli dva sety zánovního obutí, tým Young Driver AMR disponoval jedinou takovou sadou. V závěru závodu proto neudržel tempo se špičkou a Tomáš Enge s Darrenem Turnerem skončili desátí.

Martin Matzke míří do prestižní třídy GT1. Při testu s Maserati MC 12 velká spokojenost !!!

Martin Matzke míří do prestižní třídy GT1. Při testu s Maserati MC 12 velká spokojenost !!!12.9.2010 - Jako nejmladší závodník usedl do závodního speciálu Maserati MC 12, který jede seriál GT1 mistrovství světa cestovních vozů. „Využil jsem nabídky k testování tohoto skvělého vozu na okruhu v Hockenheimu. Testovalo se za deštivého počasí, což bylo dvojnásob náročné. Celý den jsem strávil v kokpitu tohoto rychlého vozu, a vzhledem k počasí to byl opravdu náročný test. Je to klíčový okamžik mojí kariéry ...

Tomáš Enge po historickém zlatu ve světovém FIA GT1 pro změnu do Vyškova na rallye

Tomáš Enge po historickém zlatu ve světovém FIA GT1  pro změnu do Vyškova na rallye1.9.2010 - Skvělou zprávou pro všechny příznivce motoristického sportu je, že Engeho umění budou moci na vlastní oči obdivovat návštěvníci blížící se vyškovské Admiral rally, která se v termínu 10. – 11. září uskuteční jako součást Mistrovství ČR ve sprintrally.

FIA GT1 míří na Nürburgring. Tomáš Enge chce opět na stupně vítězů

FIA GT1 míří na Nürburgring. Tomáš Enge chce opět na stupně vítězů26.8.2010 - Šestým podnikem pokračuje poslední srpnový víkend mistrovství světa vozů GT1 na německém okruhu Nürburgring. Pro tým Young Driver AMR se jedná o domácí závod, Tomáš Enge na zdejším okruhu v loňském roce triumfoval.

Pátý závod FIA GT1 na jednom z nejznámějších okruhů světa ve Spa čeká i Engeho

Pátý závod FIA GT1 na jednom z nejznámějších okruhů světa ve Spa čeká i Engeho28.7.2010 - Po závodech v Abú Dhabí, Velké Británii, České republice a Francii zavítají týmy na belgický okruh Spa-Francorchamps. Enge s Turnerem doufají v zisk dalších bodů.

Enge s Turnerem se v kvalifikačním závodě GT1 World má na okruhu Paul Ricard

3.7.2010 - Tomáš Enge s Darrenem Turnerem odstartují do zítřejšího hlavního závodu z desáté pozice.

Po úvodních třech podnicích se FIA GT1 World Championship přesouvá na jih Francie

Po úvodních třech podnicích se FIA GT1 World Championship přesouvá na jih Francie2.7.2010 - bude zde pokračovat premiérová sezóna světových gétéček závodem na okruhu Paul Ricard. Jezdci týmu Young Driver AMR, Tomáš Enge a Darren Turner, se budou snažit získat další body do celkové klasifikace.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu