Vyhledávání

Výsledky hledání autokros

Autokrosový šampion Boris Vaculík v barvách týmu BARTH Racing vyhlíží premiérovou účast na slavné Rallye Dakar 2018

Autokrosový šampion Boris Vaculík v barvách týmu BARTH Racing vyhlíží premiérovou účast na slavné Rallye Dakar 201830.11.2017 - Při své čtvrté účasti vysílá závodní tým BARTH Racing na slavnou Rallye Dakar premiérově i ostrý soutěžní vůz. Za volant Fordu F150 Evo se startovním číslem 372 usedne ostřílený autokrosový harcovník Boris Vaculík, navigovat jej bude neméně zkušený Martin Plechatý. Nově složená posádka neskrývá před startem jubilejního 40. ročníku respekt z náročné trati a shoduje se, že klíčový pro ni bude první týden soutěže, jenž se odehraje převážně v dunách. „Dojet až do cíle by bylo fajn, ale nechceme se jen svézt. Chceme závodit,“ říká Vaculík.

Více než stovka pilotů se v Humpolci utká o první letošní autokrosové body

16.4.2014 - Jen několik dní zbývá do úvodního podniku autokrosového MMČR. Již o nadcházejícím víkendu se po dlouhé zimní pauze rozezvučí motory závodních speciálů na humpolecké trati Pod Vilémovským lomem. Pořadatelé museli v posledních dnech vyřešit komplikaci se ztrátou třetího depa, nicméně nyní již mají vše připraveno a nic nebrání zdárnému průběhu závodu.

Litoměřický tým PatRESS.cz se prosadil v autokrosu

Litoměřický tým PatRESS.cz se prosadil v autokrosu26.4.2013 - Naprosto senzačně zahájil Mezinárodní mistrovství České republiky v autokrosu litoměřický tým PatRESS.cz. Jako úplný nováček soutěže se dokázal prosadit mezi zkušenými jezdci stále populárnějšího Kartcrossu. V úvodním podniku v Humpolci se litoměřická buggyna s pilotem Milanem Varvažovským probojovala do elitní desítky.

Vyhlášení evropských šampionů v autokrosu a rallykrosu v Rize i s českou účastí.

Vyhlášení evropských šampionů v autokrosu a rallykrosu v Rize i s českou účastí.16.1.2012 - Pozváni byli stříbrný rallykrosař Roman Častoral, první tři jezdci Junior buggy Kubíček, Roučka a Formánek, druhý v kategorii Buggy 1600 Ondřej Musil, třetí v Super buggy Petr Turek a podruhé stříbrný v divizi Touring Autocross Václav Fejfar

Letošní premiérový ročník autokrosového zápolení na radečském autodromu skončil

Letošní premiérový ročník autokrosového zápolení na radečském autodromu skončil1.11.2011 - Do nepříliš pěkného počasí se nám podařilo přilákat více než 500 spokojených diváků a přesně 40 závodníků z celé České republiky. Do závodu promluvil též velkou měrou doprovodný program, který byl přinejmenším parádním představením. Tvořil ho tým závodníku z jiného odvětví automobilového sportu a to z vytrvalostních závodů kamionů a trucktrialu

Autokrosové finále v Nové Pace mělo výbornou úroveň a bylo i dramatické

Autokrosové finále v Nové Pace mělo výbornou úroveň a bylo i dramatické11.10.2011 - Velká bitva se odehrávala ve špičce divize Super buggy i mezi šestnáctistovkami, ale napínavé souboje se v průběhu obou dnů objevovaly i v ostatních kategoriích.

Autokros ve Štikovské rokli v neděli zpestří autogramiáda Daniela Landy

Autokros  ve Štikovské rokli v neděli zpestří autogramiáda Daniela Landy6.10.2011 - Cenný autogram, mimo jiné i autora filmu Tacho z prostředí rally, lze získat v neděli od 11.30 do 12:00 v depu před stanem týmu Daniela Landy, který bude hned vedle Václava Fejfara. Neváhejte a přijďte

České plánované finále autokrosu v Dolním Bousově nahradí Nová Paka !!

České plánované finále autokrosu v Dolním Bousově nahradí Nová Paka !!31.8.2011 - Vzhledem k tomu, že se čtrnáct dní před tímto závodem konají závěrečné mistrovské podniky (Maggiora – mistrovství Evropy, Matschenberg – mistrovství Německa) rozhodli se pořadatelé rozeslat pozvání i evropským závodníkům včetně absolutní špičky.

Oleje, vhodné zejména pro závodníky v rally, závodech do vrchu a autokrosu.

Oleje, vhodné zejména pro závodníky v rally, závodech do vrchu a autokrosu.21.3.2011 - Po pouhých dvou letech na našem trhu na jejich kvalitu již sází řada předních rally závodníků, včetně účastníka SWRC Martina Prokopa.

Motokrosový a autokrosový areál Přerovská rokle hostí finále družstev

Motokrosový a autokrosový areál Přerovská rokle hostí  finále družstev14.10.2010 - V jednorázovém závodě o titul mezinárodního mistra České republiky motokrosových družstev nastupují tříčlenné týmy. Ty nasazují po jednom jezdci na strojích tříd MX1, MX2 a MX3-OPEN. V každé z celkově tří jízd startuje kombinace tříd systémem každá proti každé.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu