Vyhledávání

Výsledky hledání body

MotoGP 2011: Abraham si nakonec odváží ze Sachsenringu čtyři body

MotoGP 2011: Abraham si nakonec odváží ze Sachsenringu čtyři body17.7.2011 - Karel Abraham startoval po dvou pádech ve kvalifikaci až z třináctého místa. Po startu se propadl až na předposlední šestnáctou pozici, poté co vyjel z trati Hector Barbera, posunul se na patnácté místo.

Ve španělské Navaře český tým v závodu GT3 na body nedosáhl

5.7.2011 - Závodníky české stáje tak mohl těšit alespoň fakt, že se týmu podařilo nalézt lepší nastavení vozu a tím pádem snížení ztráty na nejrychlejší. „Myslím si, že jsme udělali slušný krok vpřed a to přesto, že jsme to výsledkově nepotvrdili. Chování našich vozů se jednoznačně zlepšilo, takže doufám, že příště využijeme potenciál našeho mercedesu lépe,“ řekl šéf mechanik stáje

Karel Abraham dojel v rozpáleném Mugellu s body za dvanácté místo

Karel Abraham dojel v rozpáleném Mugellu s body za dvanácté místo4.7.2011 - Start se mi povedl, ale v první zatáčce jsem nedokázal udržet ideální stopu. Navíc to trošku klouzalo,“ vysvětlil jednadvacetiletý motocyklový závodník. „Největším problémem však bylo horko, které mi hodně vadilo a nedělalo mi dobře.“

Český tým získal v nedělním závodě další cenné body za šesté místo Brendona Hartleye

Český tým získal v nedělním závodě další cenné body za šesté místo Brendona Hartleye3.7.2011 - Brendon Hartley si po startu čtyřiačtyřicetiminutového závodu udržel pátou startovní pozici, kterou si hlídal až do povinné zastávky. Tu pro Hartley jeho tým přichystal v šestém kole. Novozélandský jezdec se po výměně pneumatik propadl na sedmé místo, které si udržel až do cíle závodu. Po penalizaci deseti vteřin Roberta Wickense se jezdec týmu Gravity-Charouz Racing posunul na místo šesté.

Na okruhu Navarra se bude bojovat o body do hodnocení jezdců vozů GT3

Na okruhu Navarra se bude bojovat o body do hodnocení jezdců vozů GT330.6.2011 - Do vozu se startovním číslem 11 opět usedne ruský jezdec Leonid Machitski. Ten ovšem bude mít nového spolujezdce, kterým bude český závodník Jarek Janiš. Rodák z Olomouce má s vozy GT mnoholeté zkušenosti. Tato skutečnost dává rusko-české posádce velmi slušné vyhlídky na umístění v elitní desítce.

Další zlato a další body pro mostecký motokárový HKC Racing Team

28.6.2011 - Malí piloti Dan Skočdopole a Rosťa Slováček ve svých třídách po velice dobrých výkonech vybojovali celkové vítězství. V polovině sezóny tak oba raketově stoupají tabulkami průběžného bodování.

Igor Drotár a Vladimír Bánoci na Rally Krkonoše dovezli Subaru WRC na body

Igor Drotár a Vladimír Bánoci na Rally Krkonoše dovezli Subaru WRC na body22.6.2011 - Naša dvojica akoby nechcela poškodiť techniku, pred najbližším domácim podujatím pretože dosiahnuté časy tomu jasne nasvedčovali. Predsa len v druhej polovici súťaže skúsený Drotár zrýchlil a postupne sa posúval do prvej desiatky absolútneho poradia

Buggyra jede do Gaskoňska pro další body i další zlepšení pozic

Buggyra jede do Gaskoňska pro další body i další zlepšení pozic16.6.2011 - Po letošním dosavadním nejlepším představení v Albacete se David Vršecký a Chris Levett představí v kabinách svých závodních speciálů Buggyra již tento víkend na okruhu ve francouzském Nogaru.

Nejlepší výsledek sezony a první ''velké'' mistrovské body pro Martina Hudce

Nejlepší výsledek sezony a první ''velké'' mistrovské body pro Martina Hudce15.6.2011 - Třebíčská posádka jedoucí na voze Mitsubishi Lancer EVO IX na čtvrtém podniku sedmidílného seriálu MMČR v rally skončila na 11. místě absolutně a ve své třídě 3 dokončila závod na sedmé pozici.

FIA GT3 v Silverstone : ani tentokrát se českému týmu nepodařilo získat žádné body

7.6.2011 - V Anglii se jezdci Gravity-Charouz Racingu trápili zejména s nepříliš ideálně fungujícími vozy. „Bohužel se nám nepodařilo najít správný set-up vozu. Jezdci si stěžovali jak na přetáčivost, tak na nedotáčivost.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu