Vyhledávání

Výsledky hledání buggy

Ani bod nazmar! Buggyra jednou z nejspolehlivějších značek šampionátu

Ani bod nazmar! Buggyra  jednou z nejspolehlivějších značek šampionátu22.6.2011 - Přestože zamířili z Albacete rovnou do Nogara, závodní speciály Vršeckého a Levetta dokončily všechny bodované jízdy.

Buggyra stoupá vzhůru! V Nogaru mezi týmy nejlepší

Buggyra stoupá vzhůru! V Nogaru mezi týmy nejlepší22.6.2011 - "Týmová soutěž je v první řadě o spolehlivosti a pravidelném bodování. A také o schopnosti jednotlivce podřídit své ambice celku," komentoval úspěch svého týmu manažer Jan Kalivoda. "Po Nogaru jsme se dostali mezi nejlepší tři celky, naším cílem je pozici v elitní trojice udržet."

Hned dvojnásobný triumf Buggyry dnes na okruhu v Nogaru. Zlato pro Vršeckého i pro soutěž týmů!!

Hned dvojnásobný triumf Buggyry dnes na okruhu v Nogaru. Zlato pro Vršeckého i pro soutěž týmů!!18.6.2011 - „Věděl jsem, že Bösigerovy starty mají občas daleko k ideálu. Ale s tím, že Östreich bude mít technické problémy hned po startu a já ho sfouknu jako papír, jsem nepočítal,“ vysvětloval spokojený Vršecký dění po startu. „Rázem jsem byl první a cítil, že by to dnes mohlo vyjít.“

Nogaro je technicky hodně těžký okruh. Jezdci Buggyry chtějí uspět

Nogaro je technicky hodně těžký okruh. Jezdci Buggyry chtějí uspět17.6.2011 - Chris Levett naopak zářil v Nogaru loni. V předchozích dvou závodech v Misanu a Albacete získal pouhých deset bodů. "Přijeli jsme do Francie s tím, že horší už to nebude. Pak jsem dojel v obou pohárových závodech druhý a celkem získal 42 bodů. Takže v boji o poháry se mnou bude muset David počítat," prohlásil v dobrém rozmaru se nacházející Chris.

Stávka soudruhů odborářů Buggyru nezastaví! I když komplikuje odlet týmu.

Stávka soudruhů odborářů Buggyru nezastaví! I když komplikuje odlet týmu.16.6.2011 - "Na celé věci považuji směšné a smutné zároveň, že odborový předák řekne, že sice žádné blokády neplánují, nicméně z pozice bosse nemůže garantovat, že se některá z radikálnějších odborářských skupin nepustí do blokády na vlastní pěst. Člověk neví, na čem je."

Buggyra jede do Gaskoňska pro další body i další zlepšení pozic

Buggyra jede do Gaskoňska pro další body i další zlepšení pozic16.6.2011 - Po letošním dosavadním nejlepším představení v Albacete se David Vršecký a Chris Levett představí v kabinách svých závodních speciálů Buggyra již tento víkend na okruhu ve francouzském Nogaru.

Buggyry již jsou v Toulouse! A Buggyráci mají volný víkend

Buggyry již jsou v Toulouse!  A Buggyráci mají volný víkend9.6.2011 - "Zítra si kluci odpočinou, víkend stráví s rodinami. Jinak nás čekají další práce na vývoji. V Nogaru budeme spoléhat na věci, které se osvědčily v Albacete. Pak přichází trojice pro nás stěžejních závodů na Nürburgringu, ve Smolensku a Mostě, na které připravujeme další změny," naznačil Petr Marek.

Buggyra má ze soboty v Albacete stříbro díky Vršeckému

Buggyra má ze soboty v Albacete stříbro díky Vršeckému5.6.2011 - David Vršecký měl po dojezdu dvojnásobný důvod k radosti. Poprvé v této sezóně ho nikdo v průběhu závodu netrefil. A poprvé dojel na stupních vítězů, když se nad jeho síly ukázal být pouze Rus Lvov. „Chtěl jsem hodně vyhrát, stáhnul jsem náskok Alexe na dvě desetiny, ale už to prostě nešlo. Každopádně Alex zvládl defenzivní taktiku dokonale,“ prohlásil David po dojezdu závodu

Pětinásobný dakarský vítěz v kategorii čtyřkolek koriguje svoje plány s vozem buggy

Pětinásobný dakarský vítěz v kategorii čtyřkolek koriguje svoje plány s vozem buggy4.6.2011 - Pro mě je to první velká navigační rallye s buginou, ale spíš půjde o test možností,“ začal své vyprávění Macháček. „Hlavním cílem je najet kilometry a otestovat motor, jestli je schopný vydržet v režimu, který chci jet. Vlastně potřebuji také zjistit, jestli mě tahle kategorie baví. Pokud bude, tak pojedu rychle,“ říkal čtyřiapadesátiletý matador

Víra v pozitivní zlom v celém týmu Buggyra !

Víra v pozitivní zlom v celém týmu Buggyra !23.5.2011 - Ačkoli měl první letošní pohár pro Buggyru vybojovat David Vršecký, včera se po závodě s hendikepem radoval ze třetího místa Chris Levett. Není divu, že Angličan v českých sužbách zářil spokojeností.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu