Vyhledávání

Výsledky hledání buggyra

Víra v pozitivní zlom v celém týmu Buggyra !

Víra v pozitivní zlom v celém týmu Buggyra !23.5.2011 - Ačkoli měl první letošní pohár pro Buggyru vybojovat David Vršecký, včera se po závodě s hendikepem radoval ze třetího místa Chris Levett. Není divu, že Angličan v českých sužbách zářil spokojeností.

Buggyra je přes těžké újmy pro neděli v Missanu opravena a připravena. Malý zázrak !!

Buggyra je přes těžké újmy pro neděli v Missanu opravena a připravena. Malý zázrak !!22.5.2011 - Mimořádný výkon předvedli v průběhu noci ze soboty na neděli mechanici týmu Buggyra Internatioal Racing System. Výsledkem jejich úsilí bylo ještě včera večer takřka nemožné – zcela funkční Buggyra Davida Vršeckého.

Buggyra bude testovat úpravy na nápravách, brzdách a motoru a čeká zrychlení

Buggyra bude testovat úpravy na nápravách, brzdách a motoru a čeká zrychlení14.5.2011 - "Je to o tom, že do Mostu vezeme nové věci, které buď budou fungovat a na autě zůstanou, nebo fungovat nebudou a na jejich vývoji se bude pracovat v dalším průběhu sezóny," uvedl dvojnásobný mistr Evropy.

Po roční odmlce se Buggyra vrátila do klání o Pohár konstruktérů. Na úvod bronz

Po roční odmlce se Buggyra vrátila do klání o Pohár konstruktérů. Na úvod bronz28.4.2011 - Po úvodním podniku v Doningtonu je dvojice Vršecký – Levett na průběžném třetím místě! Sportovní ředitel týmu Jan Kalivoda nad umístěním svého týmu sice nejásá,výsledek však nepovažuje rozhodně za špatný

Buggyra míří do Anglie, ale také do Asie za novými partnery

Buggyra míří do Anglie, ale také do Asie za novými partnery18.4.2011 - Vyloučeno není ani pokoření magické hranice 300 km/h. "Ne nečekají nás levné kopie Buggyra, ale naopak větší možnosti realizace projektů, které se v Buggyře rodí a které nám jako privátnímu týmu pomáhají konkurovat v rozpočtech s továrnami. O dalších aktivitách a vývoji značky budeme informovat v rámci závodu, který se pojede na konci prázdnin v Mostě."

Buggyra hledá absolventy a nadšence do motorsportu do pracovního poměru!

Buggyra hledá absolventy a nadšence do motorsportu do pracovního poměru!23.3.2011 - Místo pracoviště: Roudnice nad Labem a evropské okruhy v rámci závodní sezóny Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Buggyra ve spolupráci s CDT připravuje zcela nový a velmi výkonný motor.

Buggyra ve spolupráci s CDT  připravuje zcela nový a velmi výkonný motor.10.3.2011 - Marek Spáčil má navíc k dispozici auto Martina Kolomého ( který se mimochodem již zdárně uzdravuje, stejně jako další zranění jezdci), kam zřejmě zástavbu nového motoru může prakticky v nejbližších dnech ( po dokončení vývoje a naladění) provést.

Buggyra chystá jarní testování na letišti v Panenském Týnci. Pak přijede i Levett.

Buggyra chystá jarní testování na letišti v Panenském Týnci. Pak přijede i Levett.10.3.2011 - "Prakticky všechny mechanické věci jsou hotovy, chybí jen plasty," potvrdil závodní inženýr Robin Dolejš. Pakliže to počasí povolí, v průběhu příštího týdne proběhne testování na letišti v Panenském Týnci. "Pojedeme si vyzkoušet některé věci, které by nás mohly eventuálně zdržovat při velkém testování v Mostě." Do Mostu vzápětí dorazí i nová akvizice Chris Levett.

Dosavadní vrcholy nováčku týmu Buggyra Brita Chrise Levetta!

Dosavadní vrcholy nováčku týmu Buggyra Brita Chrise Levetta!8.3.2011 - První závod mistrovství Evropy tahačů absolvoval Chris Levett v Barceloně 2007. Ve stejném závodě získal první bod, když dojel desátý v nedělní kvalifikaci. Ve Španělsku se Chrisovi daří, nejvíce bodů během závodního víkendu získal v sezóně 2009 v Jaramě. Díky třem třetím a jednomu druhému místu si na své konto připsal 44 bodů.

Truckerský přestup roku realitou. Buggyra s Chrisem Levettem !!

Truckerský přestup roku realitou. Buggyra s Chrisem Levettem !!2.3.2011 - "Ještě před sezónou jsme se shodli na tom, že potřebujeme jezdce, který umí jezdit na špici. Když se člověk podívá na jezdce z elitní šestky, jeví se Chris jako nejlepší volba," říká dvojnásobný mistr Evropy. "Má v týmu zkušené lidi, kteří mají jasno v tom, že jsme loňskou sezónu obětovali vývoji. Letošní příchod Chrise bych hodnotil tak, že byl ve správný čas na správném místě."

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu