Vyhledávání

Výsledky hledání buggyra

Šéf logistiky týmu Buggyra Petr Marek rozlousknul logistický oříšek!

12.6.2009 - Hlavním mužem Buggyry v těchto dnech je nepochybně šéf logistiky Petr Marek. Na jeho bedrech totiž leží veškerá zodpovědnost související s přesunem týmu z Albacete do francouzského Nogara!

Buggyra testovala v Albacete oba závodní speciály

9.6.2009 - "V průběhu závodního víkendu to bylo jako na houpačce. Cítím, že v tomto ohledu máme ještě pořád velké rezervy,"potvrdil včera druhý muž průběžného pořadí Markus Bösiger.

Stříbro a bronz pro Buggyru i s hendikepem! Buggyra chvátá za obhajobou!

9.6.2009 - Vedle individuálního šampionátu byl víkendový závod v Albacete rovněž ve znamení bojů o Pohár konstruktérů. Stejně jako v předchozích dvou letech si vedle nejlépe dvojice jezdců na Buggyrách.

Buggyra připravena na boje v Albacete

Buggyra připravena na boje v Albacete6.6.2009 - V Albacete proběhla technická kontrola všech závodních speciálů a po příletu zástupců sedmé velmoci v čele s mediálním ředitelem Ladislavem Holomčíkem je Buggyra k boji o další body plně připravena

Buggyra hostem v HCS Centru Planá nad Lužnicí

4.6.2009 - V rámci plnění sponzorských povinností se na sklonku minulého týdne představila Buggyra reprezentovaná mistrem Evropy Davidem Vršeckým v HSC Centrum Planá nad Lužnicí!

Tým Buggyra si věří a do Albacete chce jet pro další vítězství

3.6.2009 - Cíl týmového managementu je jasný, pokračování úspěšné ofenzivní taktiky a útok na první místo průběžného pořadí, na kterém se po úvodních podnicích v Assenu a Misanu drží poněkud překvapivě Antonio Albacete.

S hendikepem zatím po dvou závodech v týmu Buggyra spokojenost!

2.6.2009 - Novinka v podobě závodu s hendikepem, před jehož začátkem si musí osm nejlepších jezdců z předchozího závodu prohodit místa, zdárně přežila úvodní dva závody nové sezóny. Nastal čas prvního hodnocení.

Buggyra v Missanu začala dvěma sobotními double!

26.5.2009 - I přes start ze čtvrté řady dokázali Markus Bösiger s Davidem Vršeckým vybojovat v Misanu druhé double! Navíc zřejmě v nejdramatičtějším závodě dosavadního průběhu šampionátu.

Buggyra alespoň mezi týmy jednoznačně vládla úvodu v Assenu!

Buggyra alespoň mezi týmy jednoznačně vládla úvodu v Assenu!13.5.2009 - Stejně jako v předchozích dvou ročnících se FIA i letos rozhodla vypsat Pohár konstruktérů. Obhájci titulu Bösiger – Vršecký (Buggyra) pak v Assenu potvrdili roli favoritů!

Speciály týmu Buggyra po úspěšných testech připraveny!

Speciály týmu Buggyra po  úspěšných testech připraveny!6.4.2009 - Dva plnohodnotné testovací dny, navíc za velmi příznivého počasí potvrdily, že oba závodní speciály jsou měsíc před úvodním podnikem truckového šampionátu v Assenu připraveny k obhajobě vydobytých pozic.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu