Vyhledávání

Výsledky hledání epilog

Na sobotním Epilogu se bude i vybírat vstupné

Na sobotním Epilogu se bude i vybírat vstupné14.10.2011 - V sobotu je vstup na tribunu C a do Paddocku na vstupenku.

Po sobotním Epilogu v Brně i s driftery auta na okruhu vystřídají inline bruslaři

Po sobotním Epilogu v Brně i s driftery auta na okruhu vystřídají inline bruslaři12.10.2011 - Diváci jej mohou sledovat zdarma z tribun T3 a T5 naproti paddocku. Jednotné vstupné do paddocku a na tribunu C stojí 100 Kč. V pátek, kdy probíhají volné tréninky a kvalifikace, je vstup na všechny tribuny zdarma.

Brněnský Epilog poprvé za deset let bez Mira Horňáka

Brněnský Epilog poprvé za deset let bez Mira Horňáka11.10.2011 - „Stávajú sa aj také veci. Z tímu CP Motorsport mi oznámili, že sa rozhodli na Epilógu neštartovať a ja som iba musel ich rozhodnutie rešpektovať. Škoda, bol som zvedavý na to, ako prebehli posledné úpravy auta a ako sa teraz s ním bude jazdiť. Aspoň si prvýkrát za éry Epilógu preteky užijem ako divák

V Silverstone Martin Matzke nejel. Objeví se ale na Epilogu

9.10.2011 - Na závod jsem se připravoval a těšil. Vůz Ferrari Italia, se kterým jsem jel srpnový závod ve Francii mě opravdu sedl, a tak je škoda, že mě utekl další vytrvalostní závod této prestižní série,“ řekl zklamaně jezdec.

Závěr sezóny 2011 Masarykova okruhu je tady: PC i Epilog

Závěr sezóny 2011 Masarykova okruhu je tady: PC i Epilog31.8.2011 - Na svůj vrchol se připravují rovněž aktéři mezinárodního mistrovství České republiky okruhových vozů, jehož rozhodující díly bude hostit brněnský Masarykův okruh.

Jiří Forman šestihodinový Epilog s modrou Alfou Romeo nakonec nedokončil

Jiří Forman šestihodinový Epilog s modrou Alfou Romeo nakonec  nedokončil1.11.2010 - V závodě jsem jel jako druhý a po 5 kolech auto opět přestalo fungovat, jak by mělo. Příčinou byl vadný alternátor. Mechanici dělali, co mohli, takže jsme ještě několikrát vyjeli na trať. Přesto se ale poruchy stále opakovaly. Po 5 hodinách závod ukončili."

Na Epilogu Kačírek se Suchým a Skalickým s BMW M3 zlatí !!

Na Epilogu Kačírek se Suchým a Skalickým s BMW M3 zlatí !!26.10.2010 - Duck Racing Team skvělým způsobem ukončil letošní už devatenáctou okruhovou sezonu. Po stříbrné medaili Petra Kačírka v domácím šampionátu ve sprintu si na tradičním brněnském Epilogu dojel pražský tým s vozem BMW M3 pro vítězství ve třídě do 3500 cm3. V absolutní klasifikaci skončil sedmý.

Filip Sládečka bronzový, ale zároveň i vítězem při brněnském Epilogu

26.10.2010 - Nakoniec sa Filip predstavil v spolupráci s hviezdnym René Rastom, Edoardom Mortarom a Jiřím Janákom. V cieli z toho bola bronzová priečka v celkovom hodnotení pretekov. Navyše si Filip v cieli vychutnal aj pocit víťazstva medzi slovenskými jazdcami.

Miro Horňák chtěl na Epilogu bojovat o český titul, ale závodil ani ne půl kola

26.10.2010 - Napriek poctivej príprave celého tímu na posledné podujatie, ktoré malo rozhodnúť, do cieľa pretekov nedojazdil.

Vydařený závěr sezóny Martina Matzkeho na Epilogu. A nyní směr FIA GT1 ????

Vydařený závěr sezóny Martina Matzkeho na Epilogu. A nyní směr FIA GT1 ????25.10.2010 - S vozem BMW M3 GTR získal v tříhodinovce zlato a šestihodinový vytrvalostní závod Epilog dokončil v týmu K plus K na voze SALEEN S7R na pěkném čtvrtém místě společně s Michalem Vorbou a Štefanem Rosinou

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu