Vyhledávání

Výsledky hledání ferrari

Ferrari Racing Days na Masarykově okruhu přinese nabitý víkendový program. Ale až v září

5.2.2009 - ostré souboje Ferrari Challenge evropské a italské série, pestré startovní pole historických vozů Ferrari a Maserati soupeřících v Shell Historic Challenge a třešnička na dortu ve formě jízd F1 Clienti, kdy se na trati představí vozy Formule 1, se kterými v minulosti závodili například Michael Schumacher, Jean Alesi či Niki Lauda

Massa i vozy F1 se představí v Brně na zářiovém Ferrari Racing Days 2009

3.2.2009 - Ferrari Racing Days v Brně přinesou nabitý víkendový program zasvěcený vozům se vzpínajícím se hřebcem ve znaku: ostré souboje Ferrari Challenge evropské a italské série, pestré startovní pole historických vozů soupeřících v Shell Historic Challenge a třešničkou na dortu jsou jízdy F1 Clienti, kdy se na trati představí vozy F1 různých ér.

Ferrari Challenge Europe 2008 má za sebou World Final, tedy světové finále. Včetně Daniše

Ferrari Challenge Europe 2008 má za sebou World Final, tedy světové finále. Včetně Daniše11.11.2008 - Taliansky okruh Mugello, priamo v srdci stajne Ferrari, sen mnohých motoristických fanúšikov na celom svete. Uplynulý víkend prichýlil jazdcov bojujúcich o body vo Ferrari Challenge Europe. Medzi nimi nechýbal ani Slovák Janko Daniš.

Ferrari Callenge Europe: Úspěšný debut Janka Daniše ve Ferrari

Ferrari Callenge Europe: Úspěšný debut Janka Daniše ve Ferrari2.11.2008 - Nezačal zle, veď desiata priečka medzi dvadsať dvojkou súperov v priebežnej klasifikácii po šiestich pretekoch je viacej ako by sa od debutanta očakávalo. Reč je o Bratislavčanovi Jankovi Danišovi, ktorého sme pred poslednými pretekmi svetového finále v Mugelle požiadali o rozhovor.

Mistr Evropy David Vršecký byl přijat na roudnické radnici! A pak vozil starostu ve Ferrari F 430

Mistr Evropy David Vršecký byl přijat na  roudnické radnici! A pak  vozil starostu ve Ferrari F 43030.10.2008 - Nový vládce truckové Evropy, který vrátil titul do Roudnice po dlouhých dvanácti letech a navázal tak na odkaz svého objevitele Martina Koloce obdržel z rukou starosty pamětní list za vynikající reprezentaci města. Po besedě pak svezl David starostu svým Ferrari F 430 Spider.

Na bedně při sobotním Epilogu 2008 v Brně pouze speciály DTM. Za nimi Corvette C5 a Ferrari F 430

Na bedně při sobotním Epilogu 2008 v Brně pouze speciály DTM. Za nimi Corvette C5 a Ferrari F 43026.10.2008 - Celkem šest hodin čekalo na účastníky tradičního závěru okruhové sezóny v Brně, při Epilogu sezóny 2008. Do MMČR se započítávala ovšem jen poloviční doba, stejná, jako při klasických závodech, tedy tři hodiny. Ten kdo čekal, že i závěru sezóny budou kralovat Mercedesy DTM, ten se nespletl.

David Vršecký už ví, co Buggyru i jeho nové Ferrari F430 Spider spojuje

David Vršecký už ví, co Buggyru i  jeho nové Ferrari F430 Spider spojuje16.10.2008 - Prvních několik desítek kilometrů za volantem Ferrari F430 Spider má za sebou mistr Evropy v závodech tahačů David Vršecký. A přestože byla podle jeho vlastních slov tepová frekvence před odjezdem z Karlínského divadla do Roudnice vyšší, než před závody Evropského poháru, nemůže se rudého ďábla nabažit!

Epilog 2008: Na startu vozy českého DTM plus několik Ferrari, Porsche, Astony Martin atd atd !!!!

Epilog 2008: Na startu vozy českého DTM plus několik Ferrari, Porsche, Astony Martin atd atd !!!!15.10.2008 - Účast na blížícím se šestihodinovém Epilogu je úžasná.

David Vršecký v šoku. Za titul dostal od sponzora Ferrari F430 Spider. A nyní na rekord...

David Vršecký v šoku. Za titul dostal od sponzora Ferrari F430 Spider. A nyní na rekord...15.10.2008 - Poté přišlo na řadu překvapení v podobě daru! "David je rychlý jezdec a proto jsme se rozhodli pro "rychlý" dárek. Dohodli jste se s jedním z našich klíčových sponzorů Karlem Holoubkem a rozhodli se pro Ferrari F430 Spyder," prozradil týmový manažer Jan Kalivoda. "Snad se bude Davidovi líbit."

Ferrari Challenge Europe 2008: Slovák Daniš je desátý před Čechem Perglem

6.10.2008 - Na predposledné preteky prestížnej značkovej série Ferrari Challenge Europe sa celé štartové pole presunulo do Nemecka na okruh Nűrburgring. Slovák Janko Daniš nechýbal ani na týchto pretekoch.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu