Vyhledávání

Výsledky hledání grand

Grand Prix České republiky 2011 : za plotem

Grand Prix České republiky 2011 : za plotem15.8.2011 - Grand Prix 2011 je minulostí. Až na nepříliš úspěšné vystoupení Karla Abrahama se celkem vydařila. Počasí hlavně v neděli mohlo být podstatně horší, návštěva byla velmi slušná a tak se pokladna pořädatelů slušně zaplnila.

Cardion ab Grand Prix České republiky 2011 je minulostí. Přijelo 238 tisíc diváků

Cardion ab Grand Prix České republiky 2011 je minulostí. Přijelo 238 tisíc diváků14.8.2011 - V neděli bylo na Masarykově okruhu 155 tisíc diváků, v sobotu jich přišlo 67 tisíc, v pátek pak víc jak 17 tisíc. Politici vedení Automotodromu Brno přislíbili pro příští rok podporu v celkové výši 40 milionů korun na úhradu zalistovacího poplatku

Domácí Cardion ab Grand Prix České republiky prostě Karlovi Abrahamovi nepřeje

Domácí Cardion ab Grand Prix České republiky prostě Karlovi Abrahamovi nepřeje14.8.2011 - Smolná série Karla Abrahama na Masarykově okruhu v Brně pokračuje. Ani potřetí v řadě český motocyklový závodník nedokončil domácí Cardion ab Grand Prix České republiky, když kvůli pádu a následnému technickému problému odstoupil a cílovou pásku neproťal.

Cardion ab Grand Prix ČR 2011 má za sebou druhý poněkud zmoklý den

Cardion ab Grand Prix ČR 2011 má za sebou druhý  poněkud zmoklý den13.8.2011 - Výborným výsledkem tak skončila sobota jen pro českého zástupce v sérii Red Bull Rookies Cup Tomáše Vavrouše. V odpoledním závodu poznamenaném deštěm dojel na třetím místě

Volnými tréninky a bez komplikací začala Cardion ab Grand Prix České republiky 2011

Volnými tréninky a bez komplikací začala Cardion ab Grand Prix České republiky 201112.8.2011 - Automotodrom Brno v letošním roce sloučil vstupenky na přírodní tribuny do jedné, diváci se mohou po areálu pohybovat volněji než v předchozích ročnících Grand Prix. Tradičně největší nápor diváků zaznamenává tribuna C. Fanklub Karla Abrahama bude tradičně v severozápadní části tribuny D.

Velká lahůdka pro motoristické fanoušky při srpnové Barumce : OLDTIMER GRAND PRIX

28.7.2011 - Milovníci historických vozidel se mohou těšit na zcela ojedinělou exhibiční jízdu pod názvem OLDTIMER GRAND PRIX ZLÍN, ve které se představí závodní skvosty třicátých let minulého století. Diváci tyto nádherné závodní stroje uvidí v pátek 26. srpna atd

Velmi slibný nárůst prodejů vstupenek na Grand Prix 2011 v Brně

Velmi slibný nárůst prodejů vstupenek na Grand Prix 2011 v Brně19.7.2011 - Do 30. června si vstupenky na závodní víkend na Masarykově okruhu koupilo přibližně o třetinu víc motocyklových fanoušků než před rokem. Tržby za vstupenky ke stejnému datu stouply asi o dvacet procent. Předprodej vstupenek končí tento pátek 22. července.

Také Silverstone je jedním z ikonických okruhů letošního kalendáře grand prix F1

5.7.2011 - Proslavil se zejména dlouhými rovinkami a rychlými zatáčkami. Letos ale bude britská závodní trať vypadat trochu jinak. Mnohé části okruhu dostaly nový povrch a byl postaven kompletně nový komplex boxů a padoku. To navazuje na velké úpravy tvaru okruhu v loňském roce.

Mladíček Miroslav Popov předvedl v italské Grand Prix svůj velký potenciál (19. místo).

Mladíček Miroslav Popov předvedl v italské Grand Prix svůj velký potenciál (19. místo).3.7.2011 - po startu ze sedmadvacáté pozice obsadil konečné devatenácté místo. Přitom jezdec italského týmu ElleGi Racing v jednu chvíli dokonce bojoval o první body ve svém premiérovém závodu motocyklového šampionátu, který jel tento víkend na divokou kartu.

Promočený Jakub Kornfeil vybojoval deváté místo při britské Grand Prix.

13.6.2011 - Další umístění v desítce, to před startem určitě Jakub nečekal, nicméně za opravdu velmi náročných podmínek znova prokázal, jak mu závody na vodě jdou. Na své konto si tak připsal další bodový nášup a již nyní se dá říct, že má ani ne v polovině šampionátu jen o pár bodů méně, než za celou loňskou sezónu.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu