Vyhledávání

Výsledky hledání michal

Michal Matějovský ve třináctikolovém závodě v sobotu vybojoval další druhé místo.

6.8.2011 - Hodnotíme to jako další vítanou příležitost nových zkušeností pro jezdce a samozřejmě další porci cenných dat pro týmové inženýry. Cíl je jednoduchý. I v neděli chceme pokračovat v tom samém trendu," doplnil manažer týmu Petr Najman.

Michal Matějovský s A4 DTM zajel druhý nejrychlejší čas za Tomášem Kostkou s MB DTM

5.8.2011 - Po dlouhé době jsem se zase pořádně svezl a užil jsem si to," řekl královéhradecký jezdec po měřeném tréninku. Mostecký podnik se jede jako zónové mistrovství střední Evropy a kromě toho jsou v programu zařazeny i doprovodné závody několika dalších seriálů včetně německých historiků

Také Michal Matějovský odcestoval závodit do Mostu

5.8.2011 - Po delší pauze zde bude tým pokračovat v honbě za dalšími body do mistrovské klasifikační tabulky. Matějovský se ale objeví také v sobotním vytrvalostním závodě v týmu SEAT Sport Slovakia, kde bude na voze SEAT Leon TDI střídat slovenského jezdce Vlado Hybáčka

Michal Salač se na Silverstone vrátil po zranění do FIM Superstock 1000.

Michal Salač se na Silverstone vrátil po zranění do FIM Superstock 1000.31.7.2011 - Pro Michala Salace je Silverstone zcela nová trat, což znamenalo, že návrat bude velmi složitý. To se i potvrdilo ve volných a kvalifikacních trénincích, které probehly v pátek a v sobotu. V nedeli byl na programu samotný závod, v nemž mladý závodník bojoval s Francouzem Pagaudem a Polákem Walkowiakem.

Průběžně vedoucí Martina Semeráda s Michalem Ernstem čeká další start v PWRC, Finsko

Průběžně vedoucí Martina Semeráda s Michalem Ernstem čeká další start v PWRC, Finsko26.7.2011 - „K testu jsme vybrali úsek, na kterém se v minulosti Finská Rally jezdila. Vyzkoušeli jsme funkčnost našeho auta a zkusili si i různé varianty nastavení. Během testu ale začalo pršet a povrch byl měkčí než bude v samotném závodě, tak uvidíme, jak se nám podařilo vybrat nastavení,“ vysvětloval Martin Semerád po testu, během kterého na finské šotolině najezdil zhruba padesát ostrých kilometrů.

Alpe Adria 2011 v Mostě : Michal Salač hlavně testoval stav zraněného zápěstí

Alpe Adria 2011 v Mostě : Michal Salač hlavně testoval stav zraněného zápěstí25.7.2011 - Po sérii kvalifikacních tréninku a nedelního závodu na 12 kol, je nyní jisté, že se do britského Silverstone mladý závodník vypraví. V nedeli se na severu Cech jezdec Salac Racing Teamu tešil z 10. místa, které bylo vzhledem ke stavu zranení hodnoceno velmi kladne.

V Cadwell Parku brněnský jezdec Michal Pavlík po rodičovské pauze vyhrál

V Cadwell Parku brněnský jezdec Michal Pavlík po rodičovské pauze vyhrál13.7.2011 - "Okruh v Cadwell Parku je v seriálu Morgan Challenge druhým nejvzdálenějším od Londýna. To zřejmě způsobilo, že se na startu sešlo pouze dvacet vozů," uvedl po návratu Michal Pavlík, který měl ve své skupině E pouze jediného soupeře. "Znal jsem jej a už se mi jej podařilo porazit. Takže z tohoto pohledu bylo vítězství povinností,"

Závod FIM Superstock 1000 v Brně skončil pádem zaskakujícího Michala Šembery.

Závod FIM Superstock 1000  v Brně skončil pádem zaskakujícího Michala Šembery.10.7.2011 - Bohužel špatný start znamenal propad na predposlední místo startovního pole, cítajícího 29 jezdcu. I pres tuto situaci byl Michal odhodlán probojovat se dopředu. Při dalším pádu si ale zlomil klíční kost

Michal Šembera důstojně nahradil zraněného Salače. Pátek v Brně se mu vydařil

Michal Šembera důstojně nahradil zraněného Salače. Pátek v Brně se mu vydařil8.7.2011 - Výborný vstup do pátého závodu FIM Superstock 1000 dnes zaznamenal jediný ceský tým v této souteži, stredoceský Salac Racing Team. Ten v sedle s Michalem Šemberou zajel v odpolední první kvalifikaci 16. nejlepší cas (2:05,963)

Martin Semerád s Michalem Ernstem vyrazili na Rally Bohemia tak nějak nad plán

Martin Semerád s Michalem Ernstem vyrazili na Rally Bohemia tak nějak nad plán8.7.2011 - V rámci testování na asfaltové soutěže MS si vybrali tuto soutěž, která je svým technickým charakterem alespoň v náznacích podobná soutěži ve Španělsku, kam Semerád s Ernstem na sklonku léta vyrazí bojovat o další světové body. I na Bohemii tedy odstartovali jen s lehce sjetými pneumatikami, aby se přiblížili podmínkám v MS, a se sto oktanovým benzínem

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu