Vyhledávání

Výsledky hledání motoGp

První den testů MotoGP v Jerezu

První den testů MotoGP v Jerezu26.3.2012 - Na trati v Jerezu se dnes při posledním předsezónním testu poprvé potkali jezdci s motocykly MotoGP a CRT pohromadě. I přes nepříznivé povětrnostní podmínky absolvovali testovací program všichni jezdci v plném rozsahu. Nejrychlejší byli tovární jezdci Hondy a Yamahy.

Celkově dvanáctá pozice v úvodních testech MotoGP pro Karla Abrahama

Celkově dvanáctá pozice v úvodních testech MotoGP pro Karla Abrahama3.2.2012 - Dokázali jsme zajet dobrý čas a hlavně jsem ho jezdil stabilně, jenže začalo pršet, takže víc jsme nestihli. Vypadá to jako optimistický závěr, ale já mám strach, jak to bude při dalších testech. Už několikrát se nám stalo, že jsme našli nějaké dobré řešení, které fungovalo jen chvíli.“

Podle týmů MotoGP bylo Brno třetí nejlepší Grand Prix uplynulé sezony

Podle týmů  MotoGP bylo Brno třetí nejlepší Grand Prix uplynulé sezony27.1.2012 - Automotodrom Brno v roce 2011 uspořádal třetí nejlepší Grand Prix z osmnácti podniků šampionátu MotoGP. Rozhodli o tom přímo členové závodních týmů, kteří každoročně o udělení ceny „IRTA Best Grand Prix“ hlasují. Zvítězil okruh v italském Mugellu, na druhém místě se umístila španělská Valencie.

Karel Abraham : S výkonnější a rychlejší motorkou do druhé sezony v MotoGP !!

Karel Abraham : S výkonnější a rychlejší motorkou do druhé sezony v MotoGP !!20.1.2012 - S výkonnější a rychlejší motorkou nastoupí český motocyklový závodník Karel Abraham do své druhé sezony v nejprestižnějším motocyklovém šampionátu MotoGP. Ducati Desmosedici GP12 pohání litrový čtyřdobý čtyřválec s výkonem 250 koní, který motocykl dokáže rozjet na víc jak 360 kilometrů v hodině.

Online sázková kancelář bwin bude dát podporovat MotoGP

Online sázková kancelář bwin bude dát podporovat MotoGP19.12.2011 - Norbert Teufelberger řekl: „Jsme pyšní, že můžeme oznámit prodloužení naší spolupráce s MotoGP na další dvě sezony. MotoGP je jedním z nejvíce strhujících sportovních odvětví na světě a perfektně se slučuje s naší značkou. Stovky milionů televizních diváků sledují vzrušující závody každý rok.“

Prémiová sportovní pneumatika inspirovaná technologií pro MotoGP

16.11.2011 - Bridgestone posílil svou řadu motocyklových pneumatik o prémiovou sportovní pneumatiku Battlax Hyper Sport S20, která je určena pro majitele vysokovýkonných motocyklů se zdvihovým objemem motoru od 600 do 1300 cm3.

Předprodej na MotoGP 2012 bude zahájen 11. listopadu

Předprodej  na MotoGP 2012 bude zahájen 11. listopadu10.11.2011 - předprodej vstupenek na sezonu 2012 na Masarykově okruhu bude zahájen 11. listopadu 2011.

Karel Abraham se chystá na předposlední závod své premiérové sezóny ve třídě MotoGP

Karel Abraham se chystá na předposlední závod své premiérové sezóny ve třídě MotoGP20.10.2011 - Ten se uskuteční na malajském okruhu v Sepangu.

Brno je opět předběžně v kalendáři MotoGP 2012, navíc o týden dříve !

Brno je opět předběžně v kalendáři MotoGP 2012, navíc o týden dříve !16.9.2011 - Automotodrom Brno nyní dojednává kontrakty i s promotéry dalších šampionátů, které by se na Masarykově okruhu mohly jet v sezoně 2012. „V tuto chvíli můžeme říci, že se v Brně bude konat MS Superbike a že z finančních důvodů vypustíme MS WTCC

MotoGP Brno: Karel Abraham v závěru zrychlil a polepšil si na jedenácté místo !

MotoGP Brno: Karel Abraham v závěru zrychlil a polepšil si na jedenácté místo !13.8.2011 - Třetí volný trénink Cardion ab Grand Prix České republiky poznamenal ranní déšť. Na mokré dráze jezdci zajížděli časy o deset vteřin horší než ve včerejších trénincích. Karel Abraham zajel jedenáctý nejrychlejší čas sobotního dopoledne.Na nejrychlejšího Caseyho Stonera, který dokázal zajet nejrychlejší čas sobotního dopoledne navzdory pádu na začátku tréninku, ztratil pouhých 1,139 sekundy.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu