Vyhledávání

Výsledky hledání pneu

Zimní pneu ContiWinterContact TS 830 P dorazí už na podzim

15.9.2009 - Díky specifickému rozmístění přepážek běhounu je výrazně zlepšeno ovládání na zasněžených i suchých vozovkách a navíc je snížena hlučnost. Vyvážený profil a rovnoměrná odolnost vůči opotřebení .....

III. ročník AZ pneu Rallye Jeseníky nám již klepe na dveře. Opět 3x3 úseky !

III. ročník AZ pneu Rallye Jeseníky nám již klepe na dveře. Opět  3x3 úseky !10.9.2009 - III. ročník AZ pneu Rally Jeseníky nám již klepe na dveře. Pořadatelé a organizátoři jsou v plném pracovním nasazení, v letošním ročníku proběhne mnoho změn týkající se tratí jednotlivých rychlostních zkoušek.

Do podhůří Jeseníků opět zavítá AZ PNEU RALLY JESENÍKY

9.9.2009 - Tento ročník se bude vyznačovat zásadními změnami. V prvé řadě se pojede na nových tratích. Ty v blízkém okolí pořadatelského města Šternberka už máme vyzkoušené a proto je potřeba hledat dál. Je to v dnešní době velmi těžké

Pneu Bridgestone opět na závodech MotoGP tento víkend v Brně

Pneu Bridgestone opět na závodech MotoGP tento víkend v Brně10.8.2009 - Po třítýdenní přestávce se seriál motocyklového mistrovství MotoGP vrací opět na závodní trať. Následující víkend bude boj o letošní titul mistra světa pokračovat na Masarykově okruhu v Brně. Všichni jezdci tentokrát pojedou na pneumatikách značky Bridgestone.

Nové zimní pneumatiky sportovního vzhledu v České republice uvedeny na trh

5.8.2009 - Vysoká úroveň přilnavosti a bezpečnosti ve všech podmínkách středoevropské zimy

Nové pneumatiky bez hřebů : Lepší záběr na ledu a sněhu, bezpečnější na mokru ....

31.7.2009 - Tato novinka nahrazuje úspěšné pláště DM-Z3 a v porovnání s nimi poskytuje řidičům silničních vozidel 4x4 dvojnásobnou výhodu v podobě větší přilnavosti na sněhu a ledu a bezpečnější ovladatelnosti na mokru.

Bezpečnější provoz s větším ohledem na životní prostředí : třetí generace pneumatik run flat

29.7.2009 -

SEAT León Eurocup : Prasklá pneumatika připravila Matějovského v Brands Hatch o body

19.7.2009 - Neuvěřitelnou smůlu v prvním závodě na okruhu v Brands Hatch měl Michal Matějovský. Po skvělém startu se dostal do vedení, ale v zatáčce Druids nedobrzdil Michelisz a narazil Michalovi do dveří. Ten se na okamžik dostal mimo trať a zpět se vrátil až na 10. místě. Razantní jízdou snižoval ztrátu, ale jeho snahu o postup zmařila prasklá pneumatika.

Pneumatika Dunlop Sportmax Roadsmart uspěla v testech odborných časopisů

15.7.2009 - Uznávaná pneumatika Dunlop Sportmax Roadsmart je od svého uvedení na trh upřednostňována jezdci v mnoha kategoriích a stále se drží na špici nabídky, jak potvrzují i nedávné testy specializovaných zahraničních časopisů.

Bridgestone začal vyrábět obří pneumatiky v novém závodě Kitakyushu v Japonsku

Bridgestone začal vyrábět obří pneumatiky v novém závodě Kitakyushu v Japonsku1.7.2009 - Tyto obří radiální pneumatiky, které Bridgestone považuje za své „strategické produkty“, využívají ve své konstrukci vyspělé technologie skupiny Bridgestone a u zákazníků si vybudovaly skvělou pověst. Od letošního roku se terénní radiální pneumatiky Bridgestone pro stavební a těžební vozidla dovážejí také do České republiky.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu