Vyhledávání

Výsledky hledání renault

Světová série Renault ve Spa: český tým veze díky Brendonovi Hartleyovi body

2.5.2011 - Tým Gravity-Charouz Racing si z Belgie veze první body, které v nedělním závodě získal Brendon Hartley za osmé místo. Jan Charouz po dvou kolizích skončil na místě dvacátém.

Světovou sérii Renault čeká druhý podnik na legendárním okruhu Spa Francorchamps

Světovou sérii Renault čeká druhý podnik na legendárním okruhu Spa Francorchamps28.4.2011 - Jezdci týmu Gravity-Charouz Racing Jan Charouz a Brendon Hartley budou chtít v Belgii zúročit rychlost, která jim v Aragonu nechyběla. Úvodní podnik Světové série Renault byl pro Gravity-Charouz Racing na severu Španělska premiérovým

Richard Gonda (17) v premiéře ve World Series by Renault nezklamal

Richard Gonda (17) v premiéře ve World Series by Renault nezklamal19.4.2011 - Mladík z Banské Bystrice obsadil v sobotním prvním závodu Eurocupu Formula Renault 2.0 v silné konkurenci solidní 19. místo. Druhý nadějně rozjetý závod v neděli nedokončil kvůli technickým problémům.

Richard Gonda na startu svého prvního závodu World Series by Renault v Aragonu.

Richard Gonda na startu svého prvního závodu World Series by Renault v Aragonu.15.4.2011 - Richard se po dvou testovacích víkendech ve Španělsku na první podnik seriálu WSR velmi těší. „Úvodní závod rozhodně neberu na lehkou váhu. Až v něm se ukáže, jak na tom v silné konkurenci doopravdy jsem. První výsledek bude velmi důležitý i z hlediska vybudování pozice mezi ostatními jezdci,“ je přesvědčen Gonda.

Tým Gravity Charouz Racing čeká na okruhu Motorland premiéra ve Formuli Renault 3.5

14.4.2011 - Do své první sezóny Světové série Renault vstoupí o třetím dubnovém víkendu tým Gravity-Charouz Racing. Přes pět kilometrů dlouhý okruhu Motorland ležící v oblasti Aragonie na severu Španělska navrhl architekt Hermann Tilke, který je autorem všech nových okruhů určených pro šampionát vozů formule 1.

Historicky první pohárové klání Renault Clio Cup Bohemia na Hockenheimringu je minulostí

Historicky první pohárové klání Renault Clio Cup Bohemia na Hockenheimringu je minulostí3.4.2011 - Krátce po startu kolidoval Milan Haering s Marc-Uwe von Niesewandem a nedobrovolně se tak postaral o první z celé řady dramatických momentů tohoto závodu. Tato kolize měla za následek odstoupení obou jezdců, čehož bezezbytku využil Manuel Zumstein, který se dostal do vedení závodu. Své první místo uhájil až do samotného konce závodu.

William Passavant testoval před sezónou Renault Clio

William Passavant testoval před sezónou Renault Clio26.3.2011 - Ako prví vytiahli svoje vozidlá účastníci Bohemia Clio Cupu. Medzi nimi, už o týždeň, do svojich prvých pretekov odštartuje aj na Slovensku žijúci Francúz William Passavant s vozidlom Renault Clio.

Uplynulé tři týdny patřily ve Světové sérii Renault oficiálním testům Formula Renault 3.5.

Uplynulé tři týdny patřily ve Světové sérii Renault oficiálním testům Formula Renault 3.5.25.3.2011 - Tým inženýrů stáje Gravity-Charouz Racing se v testech věnoval především závodnímu nastavení obou vozů, čemuž odpovídají také výsledky, které měly vzestupnou tendenci. V Barceloně se na mokrém povrchu oba jezdci lucembursko-české stáje pohybovali mezi prvními osmi, v Le Castellet pak v závěrečném tréninku zajeli druhý (Hartley) a sedmý (Charouz) nejrychlejší čas.

Richard Gonda pojede kompletní Eurocup Formula Renault 2.0.

Richard Gonda pojede kompletní Eurocup Formula Renault 2.0.23.3.2011 - Čerstvě sedmnáctiletý talent z Banské Bystrice absolvuje v barvách české stáje Křenek Motorsport kompletní Eurocup Formula Renault 2.0. Po sérii testů se poprvé postaví na start ostrého závodu 16. dubna ve španělském Aragonu.

World Series by Renault pojedou spolu Jan Charouz a Brendon Hartley

World Series by Renault pojedou spolu Jan Charouz a Brendon Hartley16.2.2011 - Tým Gravity-Charouz Racing nasadí do letošní sezóny Formule Renault 3.5, která se jezdí v rámci Světové série Renault, dva monoposty pilotované Janem Charouzem a Brendonem Hartleyem. Jan Charouz, reservní a testovací jezdec týmu Lotus Renault GP, si v loňském roce odbyl premiéru v týmu P1 Motorsport, když jeho nejlepším výsledkem byla dvě sedmá místa z Brna a Hungaroringu

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu