Vyhledávání

Výsledky hledání K plus K

Epilog 2010 a bramboračka pro 3M K plus K motorsport se Saleenem S7R, foto V.Klígl

fotogalerie

Stáj K plus K motorsport zažehnala hrozbu konkurzu. Salleny pojedou i v JCB.

Stáj K plus K motorsport zažehnala hrozbu konkurzu. Salleny pojedou i v JCB.19.4.2010 - Před pár měsíci byl "zásluhou" Antonína Charouze vypsán konkurz na závodní stáj K plus K motorsport, která vloni nasazovala dva speciály do šamnpionátu FIA GT1. Stáj z východních Čech sice mlčí, ale zdá se, že problém s konkursem se podařilo zažehnat.

Tým K plus K motorsport se SALEENem S7R na Dnu otevřených dveří v SOŠT v Litomyšli

14.2.2010 - Zájemci o prohlídku i potenciální budoucí žáci školy si mohli velmi zblízka prohlédnout unikátní závodní vůz SALEEN S7R.

Neradostná zpráva pro fandy okruhů: Tým K plus K motorsport poslal Charouz do konkurzu

Neradostná zpráva pro fandy okruhů: Tým K plus K motorsport poslal Charouz do konkurzu8.1.2010 - Hodně smutný konec ambiciózního českého projektu je realitou

Vedení K plus K rozhodlo, že po potvrzené diskvalifikaci v Budapešti vynechá zbytek šampionátu FIA GT1

Vedení K plus K rozhodlo, že po potvrzené diskvalifikaci v Budapešti vynechá zbytek šampionátu FIA GT114.9.2009 - Vedení K plus K motorsport rozhodlo, že po diskvalifikaci v závodě FIA GT Championship na okruhu v Budapešti, kdy bylo dvojici Karl Wendlinger – Ryan Sharp odebráno vítězství poté, co jejich vůz neprošel zkouškou těsnosti sacího potrubí, se tým nezúčastní v kategorii GT 1 následných dvou podniků v portugalském Algarve a francouzském Paul Ricard.

Tým K plus K motorsport testoval Salleny i nové jezdce na okruhu v Brně

14.9.2009 - Chtěli jsme po předchozích podnicích vyzkoušet techniku. Udělali jsme několik úprav na aerodynamice vozu, na řídící jednotce a otestovali nastavení,“ poznamenal majitel K plus K motorsport Karel Kubů a dodal: „Zároveň jsme vyzkoušeli i nové jezdce, kteří podali vysoce profesionální výkony.“

K plus K jede testovat Sallen do Brna , nově také s Tomášem Kostkou

2.9.2009 - K plus K motorsport s Maxem Nilssonem, který vedle Adama Lacka úspěšně nahradil hvězdu zámořské Indy Car Maria Domingueze, počítá i v příštím závodě. O další body do seriálu FIA GT Championship budou týmy bojovat již za 14 dní. V pořadí šestý podnik se jede 20. září na okruhu v portugalském Algarve.

FIA GT 2009: Do Budapešti jede K plus K motorsport s novým jezdcem Maxem Nielsenem

27.8.2009 - Kromě tradičních jezdeckých opor Karla Wendlingera a Ryana Sharpa s K plus K motorsport odcestoval třicetiletý, velmi zkušený švédský pilot Max Nielsen, který v kokpitu druhého závodního vozu nahradí Maria Domingeuze.

Tým K plus K motorsport v belgickém Spa 24 hodinový závod NEPOJEDE !!

Tým K plus K motorsport  v belgickém Spa 24 hodinový závod NEPOJEDE !!17.7.2009 - Celý náš tým dlouho probíral veškerá pro a proti účasti na 24 hodinovém závodě ve Spa. Nakonec, po důkladném zvážení všech okolností, se tým K plus K motorsport rozhodl závodů ve Spa neúčastnit a veškeré úsilí a snahu v přípravě vozů věnovat ostatním závodům v sezoně, ve kterých by chtěl navázat na své výsledky z počátku sezony..

FIA GT 1 na Oscherslebenu 2009: Tým K plus K motorsport zradila technika

FIA GT 1 na Oscherslebenu 2009: Tým K plus K motorsport zradila technika21.6.2009 - Po technických problémech, které tým pronásledovaly při předešlém podniku v Adrii, byl na voze Saleen S7 Adama Lacka, jenž tvoří posádku s Mario Dominguezem, vyměněn mimo jiné i motor, kompletně laděný a narychlo dopravený z USA.

 další stránky 1 2 3


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu