Vyhledávání

Výsledky hledání subaru forester

Subaru Forester Executive s dvoulitrovým dieselem boxerem

Subaru Forester Executive s dvoulitrovým dieselem boxerem19.3.2015 - Test SUV Subaru Forester v druhé nejvyšší výbavě Executive s výborným dvoulitrovým diesel - boxerem. S komfortně naladěným podvozkem a pro Subaru tradičním symetrickým pohonem všech kol.

Test Subaru Forester se silným benzínovým turbomotorem a automatickou převodovkou CVT

Test Subaru Forester se silným benzínovým turbomotorem a automatickou převodovkou CVT20.2.2014 - Test jediného SUV od Subaru, nový model Foresteru s nejsilnějším 2-litrovým benzínovým turbomotorem se 240 koňmi a automatickou bezestupňovou převodovkou CVT. Tradičně se symetrickým pohonem všech kol, což je typický znak japonských vozů Subaru.

Test Subaru Forester Sport - s trvalým pohonem všech kol s dieselem

Test Subaru Forester  Sport - s trvalým pohonem všech kol s dieselem31.12.2013 - Rodinné SUV Forester nové generace, přes svůj nenápadný vzhled má výborné jízdní vlastnosti na silnici. Ale i velmi dobrou průchodnost terénem. S naftový dvoulitrovým boxerem dosahuje vynikající spotřeby.

Test Subaru Forester - SUV s dieselem boxer

Test Subaru Forester - SUV s dieselem boxer7.9.2012 - Test menšího rodinného SUV s úsporným naftovým boxerem, tradičním pohonem všech kol, jak je u Subaru obvyklé.

Subaru Forester je nejspolehlivější ve skupině 1až- 3 roky starých modelů v kategorii SUV

23.11.2009 - Tento certifikát kvality uděluje renomovaná společnost pro technický dozor GTÜ.

 další stránky 1


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu