Vyhledávání

Výsledky hledání michal

Letní Most - OCup : Superpole opět ovládl Michal Matějovský

Letní Most - OCup : Superpole opět ovládl Michal Matějovský13.8.2007 - Kvalifikační sobota v Mostě se odvíjela v duchu několika překvapení, aby nakonec definitivní výsledek bojů o nejlepší místo na roštu překvapivý vůbec nebyl. Superpole bezkonkurenčně vyhrál Michal Matějovský před Erikem Janišem a Petrem Fulínem.

Michal Křemen s Rudou Kouřilem vezou z Pelhřimova medaili

Michal Křemen s Rudou Kouřilem vezou z Pelhřimova medaili9.8.2007 - Soutěžácký začátečník Michal Křemen s ostříleným spolujezdcem Rudou Kouřilem absolvovali víkendovou Cebia Rallye Pelhřimov 2007 v klidu a v pohodě a navíc se v poslední erzetě posunuli i na medailovou pozici. Po soutěži tedy byli spokojeni a těší se na svůj další společný start v Prachaticích.

Vydřené evropské Michala Filly body ze Švédska

Vydřené evropské Michala Filly body ze Švédska1.8.2007 - Celý víkend převládalo velmi chladné počasí, přesto se na velmi krátké trati (2400m) plné nerovností odehrávaly velmi horké chvilky. Radek si v kvalifikaci vybojoval 8.místo, Michal byl hned za ním na deváté pozici. Prim hráli na této specifické trati především domácí skandinávští jezdci. V samotném závodě se Michalovi podařilo vyjet 4.pozici a Radek Rous dokončil těžký závod na 12.příčce.

Michal Filla doma v Brně na kartu mezi světovou čtyřtaktní elitou WSS

Michal Filla doma v Brně na kartu mezi světovou čtyřtaktní elitou WSS24.7.2007 - Světová čtyřtaktní elita se sešla o uplynulém víkendu na trati Masarykova okruhu v Brně, aby zde jezdci změřili své síly v klání Mistrovství světa superbiků zvaného zkratkou WSBK. Ve velké konkurenci MS supersportů (WSS) se představil na „divokou kartu“ Michal Filla. Michal si tak hned ve své první sezoně na čtyřtaktním motocyklu mohl zkusit, jak tvrdý je tento šampionát.

Plzeňský Michal Fiala na Agropě zlatý ve třídě A7

20.7.2007 - Talentovaný plzeňský jezdec Michal Fiala, který v minulosti vyzkoušel také i jízdu s nejsilnějším vozem kategorie WRC, využil nabídky Libora Václavíka a přihlásil se do pačejovského sprintu s vozem Nissan Almera. Hned od prvních rychlostních zkoušek se Fiala začal prosazovat na předních pozicích výsledkové listiny skupiny A, třídě A7 bezkonkurenčně kraloval.

Nürnburgring pro CarDo a Michala Doláka - bez převodovky a motoru

Nürnburgring pro CarDo a Michala Doláka  - bez převodovky a motoru13.7.2007 - Vůz byl po konečné opravě diferenciálu schopen vyzkoušet síly s konkurencí. Ta se však rozrostla o další posilu v teamu Renault, kde usedl za volant Renaultu Premium Ross Garret a další vůz Man ve startovním poli pilotoval Markus Altenstrasser.

Evropské podium Brňana Michala Filly na víkendovém ME v Mostě

Evropské podium Brňana Michala Filly na víkendovém ME v Mostě10.7.2007 - Třetím dílem Mistrovství Evropy se stal o uplynulém víkendu český Most. Michal Filla zde nastupoval jako šestý muž průběžného pořadí s cílem zajet co nejlepší závod, získat další zkušenosti a hlavně další body do klasifikace ME. V tréninku se Michal poprvé probojoval do první řady a startoval ze 4.pozice.

Michal Křemen na Kopné v cíli a to kousek za medailí

9.7.2007 - Letos již podruhé jsme mohli vidět na sprintrally soutěžní posádku Michal Křemen - Ruda Kouřil s vozem Honda Civic 1,6 VTi ze „stáje“ Böhm RallyeSport Teamu. Vše podstatné, co se dělo ve voze i mimo něj na eRZetách kolem Slušovic, se můžete dočíst zde

Na rozpáleném chorvatském asfaltu Michal Filla pátý v ME!

20.6.2007 - Druhý díl Mistrovství Evropy se uskutečnil o víkendu 16.-17.6.2007 na okruhu Grobnik nedaleko Chorvatské Rijeky a Michalu Fillovi přinesl tento závod další dobrý výsledek.

Pannoniaring : zatímco Rous rodil, Michal Filla na vyhrál v Supersportech !!

30.5.2007 - O uplynulém víkendu se na Maďarském Pannoniaringu usktutečnilo druhé dějství Českého mistrovství. Michal Filla z týmu KRTZ si v něm dojel pro své premiérové vítězství ve třídě Supersport . Touto výhrou se také posunul do čela průběžného bodovámí MMČR. Týmový kolega Radomil Rous nakonec do Maďarska nedorazil

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu