Vyhledávání

Výsledky hledání renault

Renault Trucks nabízí řešení dopravních komplikací

12.4.2012 - Společnost Renault Trucks, první výrobce nabízející speciální GPS pro těžká nákladní vozidla v podobě aplikace pro smartphony, se účastní výzkumného projektu Optimod’Lyon. Tento projekt, realizovaný městem Lyon a založený na bázi poskytování předpovědí dopravní situace a informací v reálném čase, umožní společnosti Renault Trucks vyvíjet nová mobilní řešení pro usnadnění komunikace mezi řidičem, dopravní společností a okolím a tím napomáhat k uvolnění dopravních kongescí v centrech měst.

INTERMAT 2012: SPOLEČNOST RENAULT TRUCKS PŘEDSTAVÍ NOVINKU PREMIUM LANDER 8X4*4 TRIDEM

INTERMAT 2012: SPOLEČNOST RENAULT TRUCKS PŘEDSTAVÍ NOVINKU PREMIUM LANDER 8X4*4 TRIDEM2.4.2012 - Společnost Renault Trucks představí na veletrhu Intermat 2012 konaném v Paříži od 16. do 21. dubna vozidlo Premium Lander 8X4*4 Tridem. Díky zvedací a řiditelné zadní nápravě s nosností 10 tun je model Premium Lander 8X4*4 Tridem dokonalým nástrojem pro přepravu komplexních technických zařízení a jejich dopravení do těžko přístupných míst. Tento model bude uveden nejprve na francouzském trhu a poté v závislosti na poptávce i jinde v Evropě.

Vozidla Renault Trucks patnáct let v plném nasazení u EOP & HOKA

Vozidla Renault Trucks patnáct let v plném nasazení u EOP & HOKA21.3.2012 - Až na dřeň jde využití nákladních vozidel značky Renault Trucks ve společnosti s ručením omezeným EOP & HOKA. Vozidla fungují ve směnném provozu dvacet čtyři hodin denně! Jejich spolehlivost a nízké provozní náklady jsou zárukou dlouhodobé spolupráce

Luxusní sedan - Renault Latitude 3,0 dCI automat

Luxusní sedan - Renault Latitude 3,0 dCI automat4.2.2012 - Test velkého sedanu Renault Latitude s 3 litrovým 240 koňovým turbodieselem s automatickou převodovkou. Za týden jsem s touto bílou limuzínou najel 675 km.

Rozhovor s Richardem Gondou o jeho seznamování se Světovou sérií Renault

Rozhovor s Richardem Gondou o jeho seznamování se Světovou sérií Renault9.1.2012 - Pravidelné stupně vítězů dobrovolně vyměnil za boj o body na nejslavnějších evropských okruzích v konkurenci budoucích hvězd světového motorsportu. Zvolil jedinou cestu, která jej může posunout výše. "Jsem velmi rád, že se mi podařilo dokončit sezonu. Byly závody, s nimiž jsem spokojený, ale byly i takové, ve kterých se mi moc nedařilo. Každopádně jsem si z každé akce odnesl mnoho cenných zkušeností.

Renault Scenic s novým motorem 1,6 dCi - test zakladatele třídy

Renault Scenic s novým motorem 1,6 dCi - test zakladatele třídy1.1.2012 - Test Renaultu Scenic v kratší verzi (ze dvou nabízených) s novým motorem 1,6 dCi. Za týden jsem s tímto rodiným vozem ujel přes 770 km s velmi slušnou spotřebou.

Jan Charouz absolvoval testy nováčků Formule 1 v týmech HRT a Lotus Renault GP

Jan Charouz absolvoval testy nováčků Formule 1 v týmech HRT a Lotus Renault GP19.11.2011 - O svých pocitech z jízdy a rozdílech obou stájí se rozpovídal v následujícím rozhovoru

Jan Charouz usedne při testu za volant monopostu Renault R31 týmu Lotus renault GP

Jan Charouz usedne při testu za volant monopostu Renault R31 týmu Lotus renault GP7.11.2011 - V pondělí 7. listopadu 2011 potvrdil tým Lotus Renault GP sestavu tří jezdců, kteří budou testovat letošní monopost Renault R31 v testech nováčků v Abu Dhabi. Vedle Roberta Wickense a Kevina Korjuse usedne za volant také Jan Charouz.

O druhém říjnovém víkendu končí Světové série Renault na španělském okruhu v Barceloně

O druhém říjnovém víkendu končí Světové série Renault na španělském okruhu v Barceloně6.10.2011 - Jan Charouz: „Letošní sezóna se chýlí ke svému konci. Když se ale podívám na své výsledky, bilance není příznivá. Je pravda, že jsme v Silverstone a Paul Ricard měli potřebnou rychlost, ale schází nám štěstí. Kdybychom všechno toto spojili v Barceloně a získali slušné umístění, bylo by to úspěšné zakončení letošní sezóny.“

Miro Horňák měl při PC v Brně smůlu a celkově je ''až'' druhý v Renault Clio Cup Bohemia

Miro Horňák měl  při PC v Brně smůlu a celkově je ''až'' druhý v Renault Clio Cup Bohemia28.9.2011 - Samozrejme Miro Horňák bol po dojazde do cieľa nie celkom spokojný s vývojom situácie : „Veľmi ma to štve, ale čo narobím motoristický šport nie je len o jazdcovi, ale aj technike a tá občas zaštrajkuje. Jedno ma však mrzí, že to bola porucha ktorá sa nedala predvídať, jednoducho sa zlomil držiak únavou materiálu

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu