Vyhledávání

Výsledky hledání jana

Audi partnerem úspěšné Show Jana Krause,který dostal Q7.

Audi partnerem úspěšné Show Jana Krause,který dostal Q7.19.10.2011 - „Mám rád sportovní a dynamickou jízdu, proto jsem volil také vůz s S line paketem. Oceňuji také pohon quattro, zejména když o víkendech jezdíme na chalupu, kde je náročný terén a doteď jsem musel vždy hlídat předpověď počasí, abychom neuvízli

První závod Clio Cupu v Mostě pro Miroslava Horňáka, druhý pro Jana Kisiela

První závod Clio Cupu v Mostě pro Miroslava Horňáka, druhý pro Jana Kisiela9.8.2011 - První, deštěm poznamenaný závod vyhrál slovenský jezdec Miroslav Horňák před Andreasem Stuckim a Janem Kisielem. Druhý závod pak vyhrál talentovaný mladík z Polska Jan Kisiel, který na cílové čáře porazil oba aspiranty na celkové prvenství Miroslava Horňáka a Reto Wuesta.

Pro Jana Černého nebylo ve Finsku vůbec jednoduché najít správný systém rozpisu

Pro Jana Černého nebylo ve Finsku vůbec jednoduché najít správný systém rozpisu30.7.2011 - V první – čtvrteční etapě si mladíci z České republiky důkladně osahávali trať a zjišťovali v reálu, jak dobře se jim podařilo připravit si rozpis, podle kterého do soutěže vyrazí. Finská Rally je totiž svým charakterem velmi specifická a její rychlostní zkoušky se nepodobají žádné soutěži ve střední Evropě

Jana Charouze a Brendona Hartleye čeká o maďarský okruh Hungaroring

Jana Charouze a Brendona Hartleye čeká o maďarský okruh Hungaroring30.6.2011 - Po nevydařeném německém podniku se všichni členové týmu Gravity-Charouz Racing soustředí na šestý podnik Světové série Renault.

Nadcházející Rallye Šumava bude premiérou pro Jana Černého s Fábií R2

Nadcházející Rallye Šumava bude premiérou pro Jana Černého s Fábií R26.4.2011 - Fabia R2 i vystoupení posádky Černý – Kohout zanechalo dobrý dojem, a tak bude zajímavé sledovat, jak si tato kombinace dravého mládí a moderní techniky povede na Rallye Šumava. Honza Černý počínaje touto soutěží odjede celou sezonu Mediasport Mezinárodního mistrovství České republiky v rally a uvažuje i nad dalšími soutěžemi s novým vozem s okřídleným šípem ve znaku. Teď se ale všechna pozornost soustředí právě na start na Šumavě.

Také Jana Černého zlákala nová Fábia R2

Také Jana Černého zlákala nová Fábia R229.3.2011 - Také Jana Černého zlákala Škoda Fabia R2. S tímto vozem absolvuje všechny zbývající soutěže MMČR v rally.

Pro Jana Černého skončila Portugalská rally předčasně po technické závadě.

27.3.2011 - „Trať rychlostní zkoušky byla velmi rozbitá a na jedné z nerovností na naší Fiestě praskla poloosa. Auto jsme doslova dovlekli až do cíle, ale závada se nedala na místě opravit a museli jsme ze soutěže odstoupit. Mrzí mě to z důvodu, že jsme najeli jen polovinu kilometrů oproti našim kolegům z WRC-Academy a kvůli tomu, že jsem se na dnešní etapu hodně těšil. S autem jsme se včera sžívali a já chtěl dnes zkusit přidat,“ říká zklamaný Honza Černý.

Mexiko: Zdravotní stav Jana Tománka se podařilo stabilizovat

Mexiko: Zdravotní stav Jana Tománka se podařilo stabilizovat5.3.2011 - „Jdeme do toho, zbytečně netaktizujeme, mám i dobrý pocit, ale stopky to nějak ne a ne pochopit – časy tam prostě nejsou,“ neskrývá Martin Prokop rozčarování z výsledku první etapy Rally Guanajauto Mexico 2011, kterou dokončil po 144 kilometrech ostrých bojů na 3. místě klasifikace SWRC.

Dražba dakarské helmy motocyklového závodníka Jana Veselého

Dražba dakarské helmy motocyklového závodníka Jana Veselého11.2.2011 - Přispějte na dobrou věc a zároveň získejte unikátní helmu.

Pořadatelé Admiral rally se ústy Jana Olejníčka dál brání proti lžím zástupců FASu ! Marně ?? :-((

Pořadatelé Admiral rally se ústy Jana Olejníčka dál  brání proti  lžím zástupců FASu ! Marně  ?? :-((6.12.2010 - Chtěl bych zdůraznit, že pořadatelem Admiral rally byl náš klub a to je demokraticky pracující a suverénní uskupení, které co si odhlasuje, to dělá. Od FASu ani od Mediasportu jsme na rally nedostali ani jednu jedinou korunu. Opakuji, ani jedinou korunu. Mediasport nám kromě tohoto způsobil i další problém, protože oni se nikoho neptají, kam zabodnou své reklamy, a když ...

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu