Vyhledávání

Výsledky hledání masarykov

Memoriál Františka Štastného právě začíná na Masarykově okruhu.

Memoriál Františka Štastného právě začíná na Masarykově okruhu.19.5.2011 - Vstup na Masarykův okruh je po všechny dny zdarma, vstupné do paddocku činí 100 Kč.

Závodník Michal Matějovský v roli průvodce dětí z Tišnova po Masarykově okruhu

Závodník Michal Matějovský v roli průvodce dětí z Tišnova po Masarykově okruhu13.5.2011 - Michal Matějovský stihl v sobotu, vedle svých závodnických povinností, být také zasvěceným průvodcem dětem z Dětského domova v Tišnově, které zvítězily v plavecké soutěži SETKÁNÍ BEZ HRANIC. Soutěž SEATKÁNÍ BEZ HRANIC spojuje handicapované děti a děti z dětských domovů Jihomoravského kraje

Na Masarykově okruhu se pojede po mnoha letech opět cyklistický závod

12.5.2011 - Zítra v pátek od 18,00 se na Masarykově okruhu jede po mnoha letech opět cyklistický závod. XCR Cannondale Cup je otevřen veřejnosti i profesionálům. Další příležitost vyzkoušet si Masarykův okruh na kole budou mít lidé 3. června, kdy se bude konat první cyklojízda otevřená pro širokou veřejnost.

Bruslaři se mohou vypravit na dráhu Masarykova okruhu

4.5.2011 - Dráha je pro bruslaře otevřena obousměrně v prostoru cílové rovinky a navazujícího úseku za první zatáčkou trati pojmenovanou po legendárním závodníkovi Františku Šťastném.

Jarní cena Masarykova okruhu 2011 : časový harmonogram

Jarní cena Masarykova okruhu 2011 : časový harmonogram27.4.2011 - Předběžný časový harmonogram. Pozor, vzhledem k rekonstrukci silnice směrem od Popůvek je nutné zvolit příjezd jinou trasou ...

Pavel Machulda vyhrál na Masarykově okruhu další podnik Carbonia Cupu

26.4.2011 - Jezdec HKC Racing Teamu Pavel Machulda vyhrál na Masarykově okruhu u Brna s formulí další podnik atraktivního Carbonia Cupu a jeden z nejmladších pilotů Dan Skočdopole na motokáře ukořistil bronz ve třídě Bambini při startovním víkendu mistrovství republiky na okruhu v Sosnové u České Lípy.

Při rekonstrukci silnice zanikne poslední dochovaná dlážděná část původní trati Masarykova okruhu!

15.4.2011 - Ten tvoří známé „kostky“ ve stoupání z Popůvek na Kývalku. Při rekonstrukci, jejímž investorem je Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, je nahradí moderní asfaltový povrch. Společnost Automotodrom Brno se s Jihomoravským krajem dohodla alespoň na symbolickém zachování části původní dlažby.

Nedělní Brněnský drak obnoví tradiční úvod sezóny vrchařů na Masarykově okruhu.

Nedělní Brněnský drak obnoví tradiční úvod sezóny vrchařů na Masarykově okruhu.6.4.2011 - O zahajovací závody automobilů do vrchů se postará o víkendu na brněnském Masarykově automotodromu závod Brněnský drak VARS 2011. Tento závod obnoví tradiční úvod sezóny vrchů, jímž Brněnský drak byl po několik roků.

Poslanci o záchraně Grand Prix ČR v úterý přímo na Masarykově okruhu

Poslanci o záchraně Grand Prix ČR v úterý přímo na Masarykově okruhu25.3.2011 - „Domnívám se, že další osud Grand Prix České republiky je typickým příkladem pro možnou spolupráci regionálních a celostátních politiků,“ uvedl hejtman

10. ročník Rallye Show na Masarykově okruhu byl tentokrát sněhový

9.12.2010 - Před startovní slavobránou, umístěnou tradičně na modřickém náměstí Svobody, se sešla čtyřicítka vozů.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu