Vyhledávání

Výsledky hledání jana

Jana Charouze čeká poslední závod sezóny WSR 2010 nedaleko Barcelony

Jana Charouze čeká poslední závod  sezóny WSR 2010 nedaleko Barcelony7.10.2010 - Poslední podnik World Series by Renault čeká na Jana Charouze o následujícím víkendu 8. až 10. října 2010 na španělském okruhu nedaleko Barcelony. Jezdec týmu P1 Motorsport se do Formule Renault 3.5 vrací po absenci v Silverstone, kde chyběl kvůli vyvrknutému kotníku.

Defekt pneumatiky krátce před koncem závodu znamenal konec nadějí Jana Charouze

5.7.2010 - Jan Charouz i v nedělním závodě Formule Renault 3.5 na maďarském Hungaroringu sahal po bodovaném umístění, defekt pneumatiky krátce před koncem závodu ale znamenal konec nadějí. Český závodník přesto znovu prokázal, že patří k největším bojovníkům ve Světové sérii Renault.

Zaváhání mechaniků Jana Charouze při výměně pneumatik připravilo jezdce o dobrý výsledek

6.6.2010 - Jezdci týmu P1 Motorsport dosáhli v nedělní dopolední kvalifikaci šestého (Grubmüller) a osmého času (Charouz), což jim zaručovalo postavení ve třetí a čtvrté řadě startovního roštu odpoledního závodu. Jeho úvod poznamenala v prvním kole havárie čtyř vozů. Na trať musel vyjet safety car, za kterým kroužilo startovní pole až do konce čtvrtého okruhu.

Jana Charouze čeká víkendová Světové série Renault v Brně, včetně volantu F1!!

4.6.2010 - Světová série Formule Renault 3.5 míří do Brna. Čtvrtý podnik letošní sezony bude o nadcházejícím víkendu (4. až 6. června) poprvé ve své historii hostit Masarykův okruh. Český závodník Jan Charouz se tak představí před zraky domácích fanoušků. Náhradní a testovací jezdec týmu Renault F1 se navíc divákům představí i za volantem monopostu formule 1.

V Imole Jana Charouze, Waltera Grubmüllera jun. a Adriena Tambaye doplní Stefano Coletti

21.5.2010 - Česko-lucemburský tým Charouz-Gravity Racing nasadí do obou víkendových závodů čtveřici vozů. Českého jezdce Jana Charouze, Rakušana Waltera Grubmüllera jun. a Francouze Adriena Tambaye doplní Stefano Coletti z Monaka.

Jana Charouze čeká neprestižnější podnik letošní sezony Světové série Renault

13.5.2010 - Pátý závod sezony Formule Renault 3.5 se totiž pojede v rámci doprovodného programu Velké ceny Monaka formule 1. Český jezdec britského týmu P1 Motorsport si tak poprvé ve své kariéře vyzkouší legendární městskou trať v ulicích Monte Carla.

Jana Charouze a Waltera Grubmüllera čeká premiéra ve španělském Aragónu.

14.4.2010 - Jan Charouz a Walter Grubmüller jun. odstartují už o nadcházejícím víkendu (16. až 18. dubna) do svého premiérového závodu v rámci World Series by Renault. Za volanty monopostů Formule Renault 3.5 debutují oba jezdci britského týmu P1 Motorsport na okruhu Motorland ve španělském Aragónu.

Pražský start s Octávií WRC je pěkným vánočním dárkem pro Karla Trojana

4.12.2009 - Na startu se objeví i letos Karel Trojan tentokrát navigován Matějem Ehlem v kokpitu Škody Octavie WRC. Jedná se konkrétně o Octavii EVO 3 a pochází z dílen Rexteamu Věroslava Cvrčka.

Závěr minulého týdne byl z pohledu Jana Charouze velmi slavnostní.

1.12.2009 - Dvaadvacetiletý Pražan v pátek promoval v Londýně, večer v Praze v zastoupení převzal ocenění za výsledky, kterých dosáhl při závodech šampionátu Le Mans Series i ve slavné čtyřiadvacetihodinovce v Le Mans.

FIA ocenila závodnické kvality Jana Charouze udělením ocenění FIA Talent of the Year Award

23.11.2009 - Ačkoliv patřil k vůbec nejmladším závodníkům celého početného startovního pole, od prvních závodů patřil do nejužší jezdecké špičky, což letos jako jezdec továrního týmu Aston Martin Racing potvrdil celkovým vítězstvím, které společně s týmovými kolegy Tomášem Engem a Stefanem Mückem vybojoval jak v hodnocení jezdců, tak i v klasifikaci týmů a značek.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu