Vyhledávání

Výsledky hledání silk

Premiéra Jaroslava Valtra s Liazem na Silk Way Rally se vydařila

Premiéra Jaroslava Valtra s Liazem na Silk Way Rally se vydařila28.7.2011 - Ve zbrusu novém kamionu Liaz stáje KM Racing s ním totiž jel týmový šéf, sedminásobný účastník Rallye Dakar, skvělý pilot a konstruktér Martin Macík. Posádka, jíž doplňoval ještě nejmladší z rodu Macíků, tak zvládla premiéru pilota i vozidla na jedničku, což dokumentovalo celkové třinácté místo

Silk Way 2011: Vojtěch Štajf si po boku Aleše Lopraise připsal vítězný zářez !!

Silk Way 2011: Vojtěch Štajf si  po boku  Aleše Lopraise připsal vítězný zářez !!22.7.2011 - Na zbrusu novém speciálu Tatra 815 „Jamal“ si posádka InstaForex Tatra teamu dojela v sobotu 16.7.2011 pro vítězství po více než pěti tisících kilometrech mezi startovní rampou na Rudém náměstí v Moskvě a cílovým podiem v Krásné Poljaně u Soči, tedy v místech spjatých s olympijskou historií i budoucností.

Martin Macík po návratu o Silk Way Rally 2011

Martin Macík po návratu o Silk Way Rally 201121.7.2011 - Na letišti se tvářil jako obvykle vážně, ale z pod jeho opálené tváře se dala vyčíst spokojenost. V Rusku se dva nové kamiony spolu s novými posádkami neztratily a podle Macíka mají šanci uspět i na Rallye Dakar 2012.

Silk Way 2011 a účast Czech Dakar teamu

Silk Way 2011 a účast Czech Dakar teamu21.7.2011 - Auto se zhouplo nahoru a dolů a ozvala se obrovská rána. Nevěděli jsme co se stalo. Když se kabina zhoupla a auto jsem zastavil, zeptal jsem se kluků jestli jsou v pořádku a byli. Chtěl jsem vylézt z auta a tak jsem se začal rozepínat, bolelo mě celé tělo a hlavně koleno. Když kluci vyskočili z auta, aby provedli kontrolu, uviděli válející se kolo a mysleli si, že se jedná o rezervu.

Silk Way 2011 skončila: Poslední kilometry do Soči se už nezávodilo

Silk Way 2011 skončila: Poslední kilometry do Soči se už nezávodilo19.7.2011 - Obě kamionové posádky KM Racingu tak v sobotu v pohodě doputovaly do cílového Soči a mohly být spokojené se svým vystoupením, jehož dosáhly s technikou, kterou stáj dokončila krátce před odjezdem do Ruska. Na třináctém místě dojel vůz Liaz, který řídil Jaroslav Valtr a posádku dále tvořil Martin Macík a jeho stejnojmenný syn. Na sedmnácté pozici byla klasifikována druhá liazka

Silk Way 2011: Odpolední ceremoniál v Krasné Poljaně u Soči pozlatil český tým

Silk Way 2011: Odpolední ceremoniál v Krasné Poljaně u Soči pozlatil český tým17.7.2011 - Vítězství Aleše Lopraise bylo potvrzeno nočním projednáním protestu týmu Kamaz proti penalizaci Kabirova. Odpolední ceremoniál v Krasné Poljaně u Soči pak dal úspěšné Silk Way Rally definitivní tečku.

Silk Way 2011 : Radost Loprais Tatra týmu za zlata na cílové rampě na fotografiiích.

Silk Way 2011 :  Radost Loprais Tatra týmu za zlata na cílové rampě na fotografiiích.17.7.2011 - Aleš Loprais jel na Silk Way 2011 dlouho jako třetí, pak se propracoval na druhé místo a nakonec díky hodinové penalizaci přece jen o něco rychlejšího Kabirova s Kamazem poskočil na stupínek nejcennější.

Silk Way 2011: Do konečných výsledků promluvila nečekaná penalizace. Loprais ZLATÝ !!!

Silk Way 2011: Do  konečných výsledků promluvila nečekaná penalizace. Loprais ZLATÝ !!!16.7.2011 - Pořadatelé se sice těšili na závěrečnou 16kilometrovou zkoušku říčním korytem, která dala vloni soutěžícím pořádně zabrat, ale vzhledem k nedávným dešťům je hladina vody v řece příliš vysoko a závěrečná rekogonskace potvrdila, že průjezd speciálkou není možný. K tomu pořadatelé provedli večerní korekci výsledků a udělili Kabirovovi hodinovou penalizaci. V opravených výsledcích je tedy Aleš Loprais vítězem a Tomáš Vrátný je 19.

Silk Way zná své vítěze předčasně: Poslední etapa zrušena kvůli silným dešťům

Silk Way zná své vítěze předčasně: Poslední etapa zrušena kvůli silným dešťům16.7.2011 - Dnes se pouze posádky přesunou do 361 km vzdálené Soči, kde proběhne vyhlašování výsledků.

Silk Way 2011: Na závěr Jaroslav Valtr dojel těsně skončil pod stupni vítězů!

Silk Way 2011: Na závěr Jaroslav Valtr dojel těsně skončil pod stupni vítězů!16.7.2011 - „Byl to velice úspěšný den. Mechanici přes noc jednak opravili všechny šrámy, které při čtvrtečním karambolu utrpěl vůz Pepíka Cabaly. Po pěti dnech ladění se pak v obou případech podařilo správně nastavit novou techniku, nově sestavené posádky našly společnou řeč, a protože vydržely zdravotně v pořádku, mohly se věnovat i závodění,“ posílal dobré zprávy z bivaku v Majkopu týmový koordinátor Martin Pabiška.

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu