Vyhledávání

Výsledky hledání silk

Zelený Czech Dakar team před zahájením Silk Way 2011

8.7.2011 - Když šel Marek vyzvednout nálepky se startovními čísly, nemusel ani hlásit, že je z Czech Dakar Teamu. Hoši hned věděli, že jsme "green cars". Dostali jsme nálepky a pochvalu, že naše asistence je doslova krásné monstrum.

Oba nové kamiony Liaz týmu KM Racing míří na start náročné Silk Way Rally

Oba nové kamiony Liaz týmu KM Racing míří na start náročné Silk Way Rally8.7.2011 - „První stovky kilometrů před naloděním byl pro závodní kamiony menším zatěžkávacím testem, z něhož vyšly oba nové stroje bez vážnější úhony. Malé mouchy jsme odstranili při přestávkách, velké nás snad nepotkají,“ reprodukoval Pabiška všeobecné přání celé sestavy KM Racingu.

Silk Way Rally 2011 : Czech Dakar Team se hlásí z Moskvy

8.7.2011 - Ta cesta byla tankodrom. Ještě teď mi skáče žaludek, když si vzpomenu na cestu do ruské metropole. Chvílemi to vypadalo, že se rozpůlí buď auto nebo my. Nicméně, všechno dobré. Czech Dakar Team je v Moskvě a všichni z posádky jsou na živu.

Také celý tým GINAF Rally se vydal na cestu do Moskvy na Silk Way 2011

7.7.2011 - Během Silk Way Rally bude také sbírat Gerard Veenendaal zkušenosti za volantem vozu rallye. ,, Chceme, aby Gerard nabral zkušenosti a později je mohl využít v rally Dakar jako řidič rychlé asistence“, objasnil nám ještě Edwin plány. Marc Wams, Jan Goossen a Daniel Bruinsma budou v Rusku plnit funkci navigátorů / mechaniků.

Sledujte nadcházející Silk Way Rally 2011 na obrazovkách

Sledujte nadcházející Silk Way Rally 2011 na obrazovkách6.7.2011 - enní zpravodajství bude po celou dobu situováno do večerních hodin a každý den bude vhodné si čas vysílání zkontrolovat, podle toho, jak dlouhé budou přímé přenosy v průběhu dne. Okolo 25.7. se bude vysílat beseda s účastníky a o den později i závěrečný sestřih celé soutěže

Představujeme nové kamiony Liaz týmu KM Racing pro Silk Way Rally 2011.

Představujeme nové kamiony Liaz týmu KM Racing pro Silk Way Rally 2011.5.7.2011 - Současná podoba vozidel je výsledkem práce osmičlenného týmu, který pracoval poslední čtyři měsíce šest dnů v týdnu prakticky 12 hodin denně v křepenických dílnách KM Racingu. Vůz koncepčně vychází ze základu vozidla, s nímž Martin Macík získal 4. místo na Dakaru 2010, ale rozvíjí jej dál řadou dalších podstatných úprav.

Blížící se ruská Silk Way Rally bude vidět také na obrazovkách

Blížící se ruská Silk Way Rally bude vidět také na obrazovkách5.7.2011 - Denně můžete sledovat zápolení posádek v ostré konkurenci na horkém Východě.

Zpravodajství CDT ze Silk Way tentokrát trochu jinak, ženskou ručkou

5.7.2011 - rozhodli jsme se psát články tak trochu netradičně, a sice ženskou rukou…..

Téměř kompletní výkvět jezdců dálkových soutěží se představí na Silk Way Rally

5.7.2011 - Kromě dvojice liazů změří síly s elitou i čtyři tatry, z nichž má tradičně největší ambice Aleš Loprais s novým modelem. „Jedná se o zajímavý vůz s protáhlým „čumákem“. Údajně má být velice dobrý, ale musíme si počkat na výsledky,“ prohlásil Kalina, který s Lopraisem v rámci domluveného hostování absolvoval v lednu svou jubilejní dvacátou Rallye Dakar.

KM Racing na ruskou Silk Way Rally s novými kamiony

5.7.2011 - Na vozech je prakticky všechno nové, což stálo sedlčanskou partu nespočet hodin tvrdé práce, tvůrčí invence a v neposlední řadě i fůru peněz. Ve dvojici jely liazky naposledy Rallye Dakar v roce 2009, a tak jsou nové i obě posádky. V prvním autě se představí pilot Jaroslav Valtr, mechanik Martin Macík a jeho syn bude navigovat. Ve druhé posádce bude sedět za volantem polský jezdec Józef Cabala, role navigátora se ujme Josef Kalina a mechanikem bude Jan Bervic

 další stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


MOTORA - autodíly za nejlepší cenu